reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

reklama
salam aulakum wa rahamtullah wa barakatuh...

witka kofane...

paula napisalam...glupota,iz jest to glupota ludzka gdyz jest nam zabronione zabijanie a kazde dziecko jest darem Bożym....
Jednakze np.w tym przypadku rodzina nie dostrzegla daru od Boga iza sprzeciw popelnili zbrodnie............

Oczywiscie jest to tragedia....

napisalam to teraz abys mnie czasami zle nie zrozumiala....

buziaki 4 all

salam aulakum
 
to ja sie Wam pochwale dzis poznałam osobiście Maryamke :-):-):-):-) bardzo mił nam sie rozmawiało tylko jak wróciłam do domu to poprzypominały mi sie pytania którymi mialam ja zarzucic :-) pamięć ludzka jest jednak zawodna ale co sie zapomniało to sie nie odwlecze . mogłam faktycznie wziąć ten spiwór :-D:-D:-D:-D:-D
 
hej kobietki,tak sobie zaglądam do Was czasem i czytam i czytam a wy tak produkujecie ze nie nadążam,viola gratuluje nowej znajomości:)pozdrawiam was cieplutko
 
Assalamu aleykum

Bylo bardzo milo. Yasminka byla zauroczona Totosiem. Ja zreszta tez. Szkoda tylko ze tak krotko byliscie. Violka, jak ci sie cos przypomnij to pytaj. I ty wampirka tez bo widzisz ze sie jakos rozmowa nie klei ostatnio :)
Pozdrawiam was kochane
Byle do wiosny
(niech juz bedzie cieplej!!!)
 
U nas też leje:baffled:Marzy mi się wiosna i słońce
W poniedziałek byłyśmy na szczepieniu Ania waży juz 6400 i ma 62 cmm wzrostu:-)
No i tyle pisania, bo mała się rozpłakała:baffled:
 
MashAllah. Duza dziewczyna. Oby tak dalej.
Moja yasmina jak wazyla 6400 to juz miala 8 mcy :)
Teraz dopiero jak patrze na zdjecia to rozumiem dlaczego ludzie na ulicy sie zatrzymywali ze zdziwienia, a jak nosilam w nosidelku to pytali czy to prawdziwe czy lalka :))))
 
reklama
salam aulkaum wa rahmatullha wa barakatuh

Witam wszystkich

bylam dzisiaj na usg i.......................zgadnijcie kto siedzi w srodeczku?

ja mam w brzusiu...........CÓRECZKE InshaAllah:-D:-):rofl2:

bardzo ruchliwa skacze sakcze i skacze....
i wazy 375 gram wiec kawal baby hehhee

moja mama mowi ze wiedziala ze bedzie laska bo.........
mi cala urode odebrala a ja jestem pryszczak teraz i to jeszcze brzydal .hehhe
ach te mamyyyyyy:-):-):-)

salam aulakum...

papatuski
 
Do góry