reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

Salam
Witamy cie Butterfly.
Moj maz tez jest Algierczykiem wiec jesli chodzi o kulture, tradycje tego kraju to pytaj. Ja jestem muzulmanka wiez mezus nie musi mi ustepowac no chyba ze chodzi o sprawy nie zwiazane z religia - to owszem. Ale ciezko tak uogolniac.
Salami
p.s. skad jest twoj luby?
 
reklama
salam umm yasin
moj musli pochodzi z Algieru
a gdzie obecnie mieszkacie?:-)
my w Irlandii
dzisiaj rozmawialismy o zareczynach dla mnie to troszke nie swoj temat wiem ze dla niego to wazne no coz
w koncu znamy sie juz dwa lata
a jak doszlo do tego ze zmienilas wiare?
pozdrawiam
 
Salam
mieszkamy w Londynie ale bywamy rowniez w Dublinie w odwiedzinach rodzinki.
Ja interesowalam sie islamem zanim poznalam meza. zawsze czulam ze cos jest w islamie. szukalam, pytalam i duzo czytalam, az upewnilam sie ze islam to ta wlasciwa religia na 100%. mam sporo ksiazek , nawet 1 po polsku no i oczywiscie Koran w jezyku pol. moglabym ci podestac conieco jak chcesz.
pa
 
salam
jak bylam w aju w polsce probowalam kupic koran po polsku ale kobieta w ksiegarni powiedziala mi ze moze mi zamowic na specjalane zamowienie ale musze poczekac ok tyg niestety nie mialam juz tego tygodnia i zrezygnowalam co do tego " co nieco " to bylabym wdzieczna po polsku to zawsze latwiej niz po angielsku a w jakim jezyku porozumiewasz sie z mezem i czy znasz jakies przepisy tylko nie z piecyka bo nie mam
 
Salam
Koran mozesz kupic online na pol stronie www.planetaislam.pl ( com?) nie jestem pewna koncowki. My jestesmy juz razem od ponad 8 lat wiec zdazylam sie nauczyc algireskiego dialektu a w domu rozmawiamy po angielsku.
Znam duzo przepisow powiedz mi tylko co lubisz czy chodzi ci o slodkosci czy dania obiadowe.
Mam fajna ksiazke po pol podaj mi tylko adres to wysle ci. wyslij mi prywatna wiadomosc.
pa
 
witaj, wlasnie czytam Koran poniewaz zastanawiam sie nad byciem muzulmanka, potrzebuje kogos do pomocy :) Moj maz jest wprawdzie urodzonym muzulmaninem, ale on nie wszystko potrafi przelozyc na angielski, a ja nie wszystko jestem w stanie zrozumiec w innym niz polski jezyk ;) Jak mozemy sie skontaktowac?
 
reklama
Do góry