reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

reklama
No właśnie co jest:confused: Może to przesilenie wiosenne i mamuśki zmęczone;-)
Mam do was pytanko.Widziałam da Discovery program o porodach i był tam wątek w którym rodziła muzułmanka. Mąż prosił, aby zaraz po porodzie mógł jako pierwszy wyszeptać coś dziecku do ucha. Najpierw szeptał do jednego potem do drugiego uszka
Pewnie, jakaś modlitwa, albo błogosławieśnstwo:confused: Dobrze kombinuję:confused:
Ps jeżeli możecie to klikajcie w link poniżej i głosujcie na Anię proszę:-)
 
Antila juz zaglosowane))))))))))))))))))))))

Tak czesto sie o tym slyszy..szeptanie do ucha ...
Jednakze jest to bidah(bidah czyli...بدعة--->inowacja w islamie)
Do ucha szeptaja ludzie ktorzy nie posiadaja wiele informacji na temat islamu....to tak samo jak teraz swietuja urodziny ostatniego Wyslannika Bożego ...

Niech Allah sie nad nimi zmiluje i poprowadzi droga prosta
 
Dziękuję za głosy i proszę o pamięć; można głosować codziennie:tak:
Fasoleczko rozumiem, że jest wiele odłamów Islamu, ale nie każdy prowadzi do Boga:confused:Różnią się jakimiś zasadniczymi doktrynami, czy tylko obrzędowością?
A jak Ty się czujesz:confused:Córcia daje się we znaki?
 
Salam kobitki
Troche mnie nie bylo. Przeprowadzka, alhamdullah juz po. Nie tak prosto, tyle pakowania,przenoszenia i rozpakowywania lepiej nie mowic. Ale sie oplacalo, nowe wieksze mieszkanko super,mashallah. Yasin ma juz swoj pokoj i calakolekcje swoich zabawek w jednym miejscu.Wczesniej wszytko sie walalo w pokoju dziennym i sypialni.
Ja coraz wieksza :) Wszyscy zgaduja co sie urodzi. A ja jakosnie mamprzeczucia. W pierwszej ciazy od poczatku czulam ze bedzie chlopak a teraz nic...
Za 2 tyg wybieram siejeszcze do Polski, odwiedzic rodzicow, bo pozniej nie wiem kiedy pojade. Dwojka dzieci to juz nie tak chop.
Fasoleczko gratuluje corkeczki!!! Macie juz jakies imie?
Pozdrawiam was kochane
Salamki
 
reklama
salam aulakum

witka laseczki))))

ale tu ciszaaaaaa

Co do imieia
najlepsze sa:
-imienia i atrybuty Allaha subhana wa ta ala
-Imiona wyslannikow Bożych
-Imiona sachaby

wiec dla kobitki zostaja---->imionka sachaby;;;
ciagle mysle:eek:
moze aisha,soffiya,maryam,lub sama jeszcze niewiem:sorry::sorry::sorry:

u mnie ok alhamdullilah....
Mala wchodzi mi pod zeberka.
zaczelam 25 tydzien allhamdullilah:-D:-):tak:

ok ja uciekam musze prankopowiesic...inshaallah

buziaki slodziaki
wa alaiki salam
 
Do góry