reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

wa alaiki salam

Witajcie kofane...

nie nie urodzilam jeszcze...Na dziisja mam termin tzn mialam...
Moja mała kofana Maryam wcale sie nie spieszy:laugh2:
Chociaz cos sie zaczyna dziac.
W poniedzialaek mam KTG(znowu problemy z cisnieniem)
A jak nie urodze do czwartku to dadza mi zastrzyczek na wywolanie bóli....:baffled:
Wcale tego niechce,Allah subhana wa ta ala wie najlepiej kiedy Maryam zechce wyjsc.

Wczoraj gotowalam zupcie i pojechalam do mamus po powrocie mama zauwazyla ze..........niewyłączyłyśmy gazu....
Allahmdullilah płomien ciągle był...
Pomyslcie gdyby płomien sie zgasil....Zapaliłabym świtełko i BUM...BUM..
Allah subhana wa ta ala nas ocalił.

Niewiem co mam pisac moj M wrócił z pracki i nadaje jak radyjko...wiec musze go wysłuchać....


salam aulkaum kofane...
 
reklama
salam aulakum

allhamdullilah mamy córcie
Maryam miała podczas porodu 60cm i 4040kg.
Jest najpiekniejszym dzidziusiem na swiecie:happy2:
Byla robiona wypadkowa cesarka,dziecko głowka w góre...kregoslupem ocierala sie o moj kregoslup...rzwarcie bylo na 8cm.Na szczescie lekaze zrobili USG przed porodem a mala jeszcze kupke mi w brzuniu zrobila i po tym lekarze sie zorientowali ze cos nie tak.........
cesareczka w niedzielke 26-07a w domku 29-07 krotko p tym 31-07 znowu szpital na 7 dni.
Problemy z oddychaiem skrety w plucach...znowu:
-morfiny,kroplowki,zastrzyki....
wczorajmnie wypuscili z bolem co prawda ale tutaj szybciej do siebie dojde inshaallah
AAAAAAAAA wykryli ostre zapaleniie pluc Pniułmonia plus wode w prawym plucu i zapalenie pecherza...

allhamdulillah mama byla z niunka i dalej jest ja niedaje rady sie nie zajac:(
niestety mama byla zmuszona dac butle,ale zmieni sie to jak wroci aluska-->inshaallah

buziaczki dla was kochane

salam aulakukm
 
Salamki
Faloleczko GRATULACJE:-) Alhamdullah ze malutka zdrowa. Ja tez mialam emergency cesarke, wiem jak to jest ale widok zdrowego dziecka wynagradza caly bol.
Jakies chorobska sie ciebie czepily. Lecz sie kochana i niech sie coreczka zdrowo chowa inshallah.
Pozdrawiam was
Salam
 
sniadanko zaczynam od 7 tabletek...
w tym 3 antybiotyki.w szpitalu powedzieli ze moge karmic piersia ze niema problemu...ale wiesz jak niewiesz....
Z ta sluzba zdrowia..wiec sobie jeszcze pomysle czy ja karmic czy jeszcze odczekac....

buizaczki
 
Dziewczyny mam prosbe juz niedlugo ramadan czy poradzilybyscie mi jakies przepisy te na slodko jak i inne bylabym bardzo wdzieczna z gory dziekuje
 
wczoraj znowu wyladowalam w szpitalu
teraz jestem na b.silnych tabletkach cos jak morfina wiec o karmieniu moge zapomniec....

co do potraw to chyba zalezy co..
napewno u mnie jest inne jedzonko kuchnia marokanska...
zupka harira i dalej miesko slodkosci tez marokanskie,,,,
:cool2:
a jak u was siostrzyczki....
 
reklama
Do góry