reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

salam aulakum wa rahamtullah wa barkatuh

Witam cieplusko...

O ja to len taki jestem....codziennie sobie moiwe ze bede sie uczyc arabskiego a jak juz mam czas usiasc i uczyc sie komp mi w lapki wpada i ....................same wiecie(

Arabski jest taki wazny a ja dlaej trace czas na glupoty(((
Przeciez moge odejsc z tego swiata w kazdej minucie sekundzie ...a ja....ah,,,szkoda słow.((( az mi wstyd ze jestem tak malo odpowiedzialna siostra(((((((((((

Wlasnie skonczyl sie gotowac tajin...i caly domek pachnie ta potrawka...
no tak pachnie ale nie dlamnie(((((((

Ja dostalam chocolate milshaker i sie ciesze...a tego zapachu jedzonka nie moge zniesc(((

co tu jeszcze?
A dzisiaj odwiedzila mnie siostra w Islamie alhamdullilah i tak pogawedzilysmy o dzieciach i Islamie...alhamdullulah fajniusko...

Maryamka
--odpoczywaj slonko polki mozesz hehe

soraya111--alhamdullilah nowa siostra w Islamie....Sis kochana ale szybciusko skrobnij co jak i gdzie ...?

buziaczki slodziaczki

salam aulakum wa rahamtullah wa barakatuh
 
reklama
salam aulakum

witam ciezaroweczki

O dziekuje wampireczko ze martwisz sie o mnie hehe
zagladam zagladam ale czasami poprostu milcze(((
bo nie wiem co napisac....

A u mnie ok dzisiaj cisteczka marokanskie zrobilam...i moj M caly szczesliwy....
Dzidiza ok chyba...nieeiwem dopiero w nastepnym tygodniu mam badanie krwi na syndrom downa...i posluchamy serdunia
Troszke sie boje bo na innym forum gdzie rowniez jestem kolezanka byla na usg i okazalo sie ze serduszko nie bije...
a w pozniejszym czasie ze przestalo bic 3 tygodnie temu...
Ale wszystko pochodzi od Boga...
I nie powinnismy sie od niego odwracac...

Mykam moze sie poloze i nynkne nieewiem sama...

buzioki slodzioki lol
salam aulakuk

papatuski
 
Salam
Do wszystkich ciezarowek. Myslicie nad imionami dla waszych fasolek.Weszlam na muslim names i tyle ich jest ...:baffled:. Jakie sie wam podobaja?
Pa
 
salam aulakum wa rahamtullah wa barkatuh

witka ciezarowunie:)

szczerze mowiac

umm yasin nad imionkami jeszcze nie myslalam ,,,moze po 2 usg?
hm...niemam pojecia...

czuje takie pieczonko w brzuniu...ale to pewnie norma bo macica sie rozrasta :confused:

jak zawsze nie mam weny tworczej((((

wiec zmiatam nie zanudzam

buziole kisiole))))

salam aulakum wa rahamtullah wa barkatuh

papatuski mamuski
 
Hmmm...
Nadal otwieram paszport z miom zdjeciem.To jednak ja !!! Nic sie nie zmienilo. Huraaaa!!! Nadal mam polskie obywatelstwo, to chyba jakis cud.:wściekła/y:
Nie potrzeba tu tak takichordynarnych i nie kulturalnych opini. Swiadcza one o tobie, niestety, ale to ty przynosisz hanbe naszemu narodowi.
Pani/Panu juz dziekujemy.
Zawsze Polka Muzulmanka !!!:-D
 
kurcze chyba nie rozumiem ostatniego postu ???
i mam pytanie czy Wasze dzieci maja zawsze muzłumańskie imiona i czy mogą nosić polskie tj Zoia , Jakub itp ??a góry dziekuje za odpowiedź pozdrawiam :-)
 
salam aulakumm wa rahamtullah wa barakatuh

Wampirka co to...co za brsk kultury?to do mnie?hm..
ja juz nie czeje lol

PaniViolu Wiec Dzieci powinny miec imiona muzułmańskie (pisze powinny gdyz sa muzulmanie nie praktykujacy lub praktykujacy inaczej...)
Najlepszymi imionami sa imiona i atrybuty Allaha a jest ich 99 wtym tylko 3 sa znane Allahowi.
Imoina wysłannikow Bożych lub zon Proroka...
A z Pl imion hm...Jakub,Adam...
 
reklama
Do góry