reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

reklama
Salam
Jest duzo spisow imnion muslim. Najwiecej jest chuba na www. muslim-names.com.
Jak to wspanielae byc w ciazy, czytajac to :
[SIZE=-2]· When a woman is pregnant with a child, all the angels will make Istighfar (repentance) on her behalf. Allah SWT will, for each day of her pregnancy, write for her 1000 good deeds and erase from her 1000 bad deeds.
[SIZE=-2]· When a pregnant woman starts to feel the pain from contractions, Allah SWT will write in her records as someone who is doing jihad (spiritual or physical struggle) in His path.[/SIZE]
[SIZE=-2]· Two raka'at salaat performed by a pregnant woman is better than 80 raka'at salaat performed by a non-pregnant woman.
· A woman who is pregnant gets the reward of fasting during the day and of doing ibaadah (worship) during the nights.
· A woman who gives birth gets the reward of 70 years of salaat (prayer) and fasting. For each vein that feels pain, Allah SWT gives her the reward of one accepted hajj (Pilgrimage to Makkah).
· If the woman dies within 40 days of giving birth, she will die as a shahid (matyr).
(Hadith)......."A woman that dies in her virginity or during her pregnancy or at the time of birth or thereafter (in nifaas) will attain the rank of a martyr"
Sorry ale znalazlam to tylko po angielsku.
Pa
[/SIZE][/SIZE]
 
salam aulakumm wa rahamtullah wa barakatuh

Wampirka co to...co za brsk kultury?to do mnie?hm..
ja juz nie czeje lol

PaniViolu Wiec Dzieci powinny miec imiona muzułmańskie (pisze powinny gdyz sa muzulmanie nie praktykujacy lub praktykujacy inaczej...)
Najlepszymi imionami sa imiona i atrybuty Allaha a jest ich 99 wtym tylko 3 sa znane Allahowi.
Imoina wysłannikow Bożych lub zon Proroka...
A z Pl imion hm...Jakub,Adam...
moja droga fasoleczko,była sobie tutaj taka osóbka,która się strasznie źle o Was wyraziła,nawet nie będę przytaczać na forum,bo nie zniże się do poziomu tej osoby( swoją drogą trzeba by się było czołgać)!!!
 
Dzień Dobry:-)
U nas wreszcie pokazało się słońce, więc zaliczyłyśmy długi spacerek:happy:
Ciężaróweczki, jak się czujecie:confused:
Fasolko ale mi smaka na frytki zrobiłaś :-pSzkoda, że nie mogę, ale jak skończę karmić to zjem 10 kilo na raz:-D
 
salam aulakum wa rahamtullah wa barkatuh

witam ciezaroweczki....

Dziekuje Wampireczko za wyjasnienie:)

Antila---bidoku nio napewno zaopatrzysz sie na jakies 50kg KARTOFLI i bedziesz sobie smazyc....:)

Dziisja otrzymalam tel ze szpitala chodzi o moje badanie krwi sa jakies komplikacje..i musze badanie powtorzyc nio i mojego M tez beda sprawdzac.........

czy ktoras z was takze miala taka komplikacje?????

ppaatuski

wa alaiki salam
 
Assalamu aleykum wa rahmatullah

Antilko, ale twoja Ania glowke wysoko podnosi! Nie ma co, silna dziewuszka!
Fasolka, nie ma co sie martwic na zapas i gdybac co to moga byc za komplikacje. InshAllah bedzie wszysko ok. Moze chodzi o badanie na talasemie (thalassemia), takie dziedziczne zaburzenie.
W ogole sie niczym nie martwcie ciezarowki bo wyczytalam dzis w jakiejs gazecie medycznej ze strach u ciezarnych powoduje wzrost zapadalnosci na astme u dzieci. Wiec przywiazcie swoje wielblady i oddajcie reszte w rece Boga.
 
Przepraszam ze taki dlugi post ale nie mogla sie powstrzymac. Nie wiem czy to czytalyscie ale to jest genialne. I jakze prawdziwe... Do bólu...:-):-D:szok::-D:-)

Twoje ubrania:
Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę.
Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da.
Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami.
_____________________________________________________
Przygotowanie do porodu:
Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy.
Drugie dziecko: Olewasz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku.
Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8 miesiącu ciąży.
_____________________________________________________
Ciuszki dziecięce:
Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, kompletujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę.
Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej zabrudzone i pierzesz ze swoimi ubraniami.
Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego?
______________________________________________________
Płacz:
Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie.
Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko.
Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku.
______________________________________________________
Gdy upadnie smoczek:
Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu.
Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi.
Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi.
______________________________________________________
Przewijanie:
Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta.
Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby.
Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan.
______________________________________________________
Zajęcia:
Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do ZOO, do teatrzyku itp.
Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer.
Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej.
______________________________________________________
Twoje wyjścia:
Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki.
Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki.
Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko, jeśli pojawi się krew. ______________________________________________________
W domu:
Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko.
Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka.
Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi.
______________________________________________________
Połknięcie monety:
Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia.
Drugie dziecko: Czekasz aż wyjdzie drugim końcem.
Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.
 
reklama
Maryamko to jest rewelacyjne:-D:-D:-DChociaż muszę się przyznać, że nawet przy pierwszym dziecku mam ochotę czasami się schować:happy:
Fasoleczko nie mam pojęcia, co to za badania, że również Twojego M muszą przebadać:baffled:Myślę jednak, że nic poważnego:confused:
 
Do góry