reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polki -Muzulmanki

salam aulakum wa rahamtullah wa barakatuh
Witam kobitki

Jestem szczesliwa dzisiaj mialam pierwsze usg...
i widzialam dzidze )))) juppiiiiiiiiii
Allahu Akbar jaka ona mala....

Olivca widze ze jestesmy prawie w tym samym miesiacu...
Na kiedy masz termin kochan ja na 25 .07 inshaAllah

A dzidiza ma 10,4cm :)

Aaaa olivcia z ego co piszesz to co z niego za muzulmanin jesli on oklamuje swoja mame,ktora 3ba szanowac...a kłamiac mame łamiemy zasady Islamu....

tu nawet podam przyklad...

"Mężczyzna przyszedł do Proroka Allaha sallallaahu 'alayhi wa sallam i powiedział: Proroku Allaha! Kto spośród ludzi jest moim najlepszym przyjacielem? On odpowiedział: "Twoja matka." Mężczyzna zapytał "Kto potem?". Prorok odpowiedział: "Twoja matka." Mężczyzna zapytał po raz trzeci: "Kto potem?. I prorok jeszcze raz powtórzył: "Twoja matka."
Kiedy mężczyzna znów zapytał: "Kto potem?" - Prorok odpowiedział: "Potem twój ojciec." [zrelacjonowane przez al-Bukhaari (no.5971) oraz Muslim (7/2), przez Abu Hurayrah radiallaahu 'anhu]

Przykro mi ze on oklamuje rodzicow...buduja zwiazek na kłamstwie...
Wydaje mi sie ze on jest Pakistanczyk czyz sie myle?

papatki

salam aulakum
 
reklama
salamdziewczyny
Fasoleczko strasznie sie ciesze ze dzidzia ok. Teraz juz nie musisz sie martwic, malutka/i juz duza:-), serduszko bije i wszystko ok. Alhamdullah
Islam jest religia ktora bardzo chroni kobiete, daje wiele przywilejow. Niestety kultura i obyczaje danego kraju zmieniaja postepowanie. Islam zacierany jest z obyczajami. Jest tak dokladnie jak mowi powiedzenie 'taki jaki jaki obyczaj' lub cos podobnego. Np w wielu krajach srodkowej Afryki, krajach muzulmanskich, obzeza sie dziewczynki !!!To jest niedopuszczalne. Haram !!! A oni jednak to robia i mowia ze robia to zgodnie z wiara- islalem. Dlatego nie warto oceniac religie patrzac na ludzi i ich czyny. Najlepiej samemu wziasc Koran do reki i poczytac.
 
no fasoleczko strzał w dziesiątkę:happy:, on jest pakistańczykiem, i wiesz jakoś po twoim poście jakoś mi ulżyło i jakby kamień spadł z serca uffff.:-):rofl2:
Ja mam termin dokładnie dzień pred Tobą bo na 24 lipca, tyle że usg miałam 10 dni temu i powiedzieli mi że dzidzia ma 12 cm!!!! Co wydaje mi się strasznie przesadzone i niewiarygodne bo jeszcze miesiąc wcześńiej miała tylko 2. Jadę więc do Polski porobić badania:sorry2:
 
fasoleczko gratuluję tak dużej dzidziuni:)olivca na różnych ludzi się trafia w życiu,trzeba umieć ocenić,zweryfikować i poznać innych by się o nich wypowiadać, nie wiem czy powinnam ale.........stanę w obronie Twojej siostry!!!!!moja siostra mimo że młodsza ode mnie też sobie zagmatwała życie,nienawidziłam ja na początku za to co robi naszej rodzinie i jak cierpią moi rodzice ale MIŁOŚĆ SIOSTRZANA zwyciężyła:)teraz jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami,rodzice powoli zapominają i myślę że już dawno jej wybaczyli te wybryki,a ja od samego początku,(potrzebowałam tygodnia na wszytskie przemyślenia),stałam za nią murem,i mimo że każdy był na nią strasznie zły to ja ją podtrzymywałam na duchu,to jej życie i jej wybór,jeśli popełniła błąd to sama za niego zapłaci,przecież nie możemy brać odpowiedzialności za czyny innych osób,tak więc droga olivco,może jeśli byś się zbliżyła do siostry osiągnęłabyś więcej,niż lamentując jaka to ona niedobra bo zrobiła coś przeciwko komuś.
 
olivco,może ty z tym mężczyzną nie byłabys szczęśliwa a twoja siostra jest,czy ktoś w twojej rodzinie pomyślał o szczęściu twojej siostry a nie o swoim, NIE BĄDŹMY EGOISTAMI I NIE UTRUDNIAJMY BLISKIM ŻYCIA,PODAJMY IM RĘKĘ,BO MOŻE NA TO CZEKAJĄ,sądzę że nie powinniśmy potępiać innych bo czy my jesteśmy idealni,czy nie popełniałaś błędów w swoim życiu czym doprowadzałaś swoją rodzine do szaleństwa,ja w młodości szczeniackiej robiłam różne rzeczy i te dobre i te śmieszne i te złe ale MAMA zawsze stała po mojej stronie nawet wtedy jak wiedziała że zrobiłam źle,może dlatego dzięki jej miłości i przyjażni wyrosłam na taką a nie inna osobę i potrafię się cieszyć życiem!!!
 
olivca tylko żebyś nie pomyślała że to jakiś atak z mojej strony,może trochę za dosadnie to napisałam,wyraziłam tylko moje zdanie na ten temat,nie martw się,wszytsko się jakoś ułoży,potrzeba czasu:)
 
wampirko ja się absolutnie z Tobą zgadzam i to we wszystkim, bo sa dorośli i to ich życie, tylko takie wybory się podejmuje na całe życie, małżeństwo to nie decyzja o kupnie nwych par butów, wierzę że się kochaja i dlatego się pobrali więc skąd strach o poinformowaniu rodziny o swoich planach? Czy to nie świadczy właśńie o niedojrzałości? Głupi telefon, mamo wychodzę za mąż to moje życie bla bla... Rodzice wychowywali ją przez 25lat a ona powierza swoje życie komuś obcemu nawet nie mówiąc o tym fakcie najbliższym. Więc co, mają się dowiedziec od ludzi z ulicy? Oczywiście walką nic się nie wskóra ale mam żal i po prostu potrzebuję czasu zeby to zrozumieć. Wiesz co to znaczy widziec płaczącą matkę? Wyobrażasz sobie że pewnego dnia twoje dziecko tak zrobi? Serce pęka.
 
Salam
Znam podobna historie. Dziewczyna wyszla za maz za muzulmanina nikomu nie mowiac, nawet najblizszej rodzinie - rodzicom, jedynej siostrze. Zostal jeden zal i wymowki. Uwazam ze to nieodpowiedzialne i nie przemyslane branie slubu w ukryciu. Rzeczywiscie serce peka a szczegolnie rodzicom. Czasu nie sie juz cofnac. Rodzice wychowali nas , dali wszystko i nawet nie zasluguja na odrobine szczerosci :szok:? Nie rozumiem takich osob. W isalmie NAKAZANY jest wielki szacunek dla rodzicow. Ogromny, naprawde. W Koranie na temat rodzicow jest wiele napisane nawet na ich starosc nie musimy ich wziasc pod nasze skrzydla i zapewnic milosc, opieke taka sama jaka oni nas obdarzyli.

Moje kochane cierazowki. Ja juz jestem w 19 tygodniu ciazy, dzidzia kopie, kreci sie alhadmullah !!! Dziewczyny dajcie znac jak wy poczujecie swoje malenstwa. To juz nie dlugo. Nigdy nie zapomne jak poczulam pierwsze kopniecie mojego synka. Jechalam autobusem, zwacalam z pracy. Duzo ludzi, kazdy zmeczony po calym dniu pracy. Sidzialm tak po srodku az tu nagle bum. Dzidzia kopnela. Wstalam z siedzenia jak popazona wszyscy sie na mnie patrza a ja sie smieje. Ze szczescia !!!:-) Nikt nie wiedzial o co chodzi. Pewnie mysleli jakas waritka. usmiech mialam na trzazy do samego domu. To takie wspaniale uczucie.!!!
Trzymajcie sie cieplo
Salam
 
reklama
Salam
Sidzialm tak po srodku az tu nagle bum. Dzidzia kopnela. Wstalam z siedzenia jak popazona wszyscy sie na mnie patrza a ja sie smieje. Ze szczescia !!!:-) To takie wspaniale uczucie.!!!Trzymajcie sie cieploSalam
Umm yasin ja jeszcze nie mam żadnych ruchów, a przynajmniej ich nie czuję, ale dzięki Twojej opowieści wiem że będę wiedziała że to kopnięcie to właśnie kopnięcie, bo bałam się ze może ono już kopie a ja nie wiem jak to jest i nie rozróżniam:-);-):rofl2:
 
Do góry