reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam-Odradzam

Oooo!!! bardzo fajne te czpeczki z szlikiem. Kasiu,a one są z polaru,czy mi sie wydaje??
Ha! no prosze! ładne i tanie!! ty to masz oko Kobietko!!!
Te zielone i niebieskawe sa z polarku a fioletowe z welenki i sa ciut mniejsze akurat na glowke tak kolo 45cm. Naprawde sa sliczne i dobre gatunkowo jestem bardzo zaskoczona, nawet wysylka mimo ze gratis byla polecona
 
reklama
Właśnie też jestem ciekawa czy są z polaru??
A jeśli tak to czy są podszyte bawełnianym materiałem od spodu?? :-)
Dziewuszki juz wiem te kompleciki sa z gazet!!Polarkowe maja podwojny polar z prawej i lewej strony i sa z mamo to ja tak jest na czapce na metce!!A fioletowe to 100% akryl
 
A te czapeczki mają szansę wystarczyć na jesień?

Kaskax - czyli jeśli dobrze zrozumiałam to fioletowe są z czegoś innego niż polar - tak? Ale są tak samo fajne?
 
A te czapeczki mają szansę wystarczyć na jesień?

Kaskax - czyli jeśli dobrze zrozumiałam to fioletowe są z czegoś innego niż polar - tak? Ale są tak samo fajne?
Maja szanse jak najbardziej zalezy od wielkosci głowki ale skoro moj 2 latek tez wchodzi wiec napewno do jesieni tez beda dobre. Te fioletowe jak dla mnie sa nawet fajniejsze tylko ze chyba bardziej dla dziewczynek, tak mi sie wydaje. Te z polarku sa z podwojnego polarku wiec nie sa cieniutkie ale i nie bardzo grube
 
To ja już teraz moge napisać,że odradzam pieluchy Pampers Sleep&Play( te pomarańczowe). Dopoki nie używalam Pappers Active to bylam z tych Play w sumie zadowolona..No ale teraz to ja widze róznice. Zdecydowanie mega wadą tych Play jest to,że nie mają elastycznych boczków. Jestem przekonana,ze to uciska dziecko w nózki. Jak przewijałam Nati,to zawsze taka poodciskana od tej pieluchy była...biedulka moja..
 
Dziewczyny nie wiem gdzie o to zapytać, więc piszę tutaj. Obecnie jest sezon wyprzedarzy zimowych. Chętnie kupiłabym np kombinezon zimowy na za rok (bo ceny naprawde kuszą), ale kompletnie nie wiem ile może mierzyć półtoraroczne dziecko. Czy któraś z Was ma takie info??
 
Monika trudno jest kupić. Ja też planowałam tak kupić, ale stwierdziłam, że duże ryzyko nietrafienia i sobie podarowałam.
Poza tym moja mała jest niewymiarowa więc wole dołożyć za rok, ale by się dobrze czuła.
 
reklama
Do góry