reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

AGUTKO, bardzo ładne mieszkanko, naprawdę!!! gratulacje i powidzenia na swoim!!!
Leos spi narazie w wózeczku, bo ja przebywam obecnie caly czas u swojej mamy, wczesniej spal w koszyku który był bardzo praktyczny ;-) jak pojedziemy do taty to bedzie miał juz normalne lózeczko szczebelkowe i trochę się boje czy bedzie chciał w nim spac bo sie chyba trochę przyzwyczaił do bujania?? moze jakś doświadczona mama ma na to jakąś radę?? ;-)
 
reklama
Ojej! :zawstydzona/y: Ale mi milutko sie zrobilo! Tyle komplementow! :-D :tak: Ciesze sie,ze i Wam spodobalo sie mieszkanko,ktore Nam wystroilam. :-D
Co do wymiarow,to pokoj ma 24m²,a cale mieszkanko 40m²,czyli jest naprawde dosc spore. :-D :tak: No i Nam ono stanowczo wystarcza. :tak: :-D Ahhh,jak tam jest przytulnie! Jak kolorowo i cieplusio! :-D I tak przestrzennie! :-D MNIAM!!! :-D :-D :-D


Luczynko,kurcze,nawet nie pomyslalam o parapetowce. :baffled: :no: Mam ostatnimi czasy tyle rzeczy na glowie,ze na nia mi miejsca nie starczylo. :baffled: :-p

Margolis,tak,Zuzia ma juz opuszczone lozeczko,bo strasznie sie w nim podnosi juz,no,a ze jestem tam w mieszkanku sama z Nia i jestem np. w kuchni,to nikt do Niej nie zagladnie,czy wszystko ok. Obnizylam je poprostu dla bezpieczenstwa. :tak: :-)

Mju,Moja Zuzia spi ze mna w jednym pokoju (co mi baaaaaaaaaaardzo odpowiada :-D),gdyz osobnego pokoiku dla Niej nie posiadam. :-( :zawstydzona/y:
 
Agutka, Zuza ale wam zazdroszczę:tak: . Jak tak patrzę na te zdjęcia, to myślę sobie, że tak bym chciała mieć taką ciszę i spokój, no i poprostu coś swojego, gdzie ja i Majulka mogłybysmy sobie żyć. W sumie to cieszę sie, że mam Mame obok, no i siostrę. Ale u nas w domu cały czas jest taki charmider jak na autostradzie.:-(
Ale może już niedługo, zobaczymy. Juz mam w głowie pokój dla mojego ludzika. No i kumple Kubusia też na pewno sie tam znajdą, jak u Zuzanny. No i pszczółka Maja oczywiście.
Wogóle trzeba marzyć, to jedno z moich ulubionych zajęć.:-D
 
Dzikdzik,marzenia sa fajne! :tak: I czesto sie spelniaja. :-D Moim Najwiekszym Marzeniem byla Dzidzia. :-D No i Ja mam! :-D :-D :-D
A co do mieszkanka,to pietro wyzej sa moi dziadkowie,a jeszcze nad nimi moi Rodzice i Brat. :-D Wiec zawsze,jak cos,moge liczyc na ich pomoc. :tak: :-D
Nie ma to,jak mieszkanie w domku jednorodzinnym. ;-)
 
Agutko mieszkanko zajeeeeeefajne!!!:tak: :-D Myślałam, że wkleisz te zdjęcia na innym wątku fotograficznym;-) , bo zapomniałam juz o tym i tak czekam i czekam i ani widu ani słychu:-D :laugh2: :-D .

Alicja śpi nadal ze mną w pokoju, to mąż od początku śpi oddzielnie:-p :-D :laugh2: :-D :laugh2: . Ja na razie nie wyobrażam sobie żebym ją miała przenosić gdziekolwiek bo wstaję często w nocy do niej żeby jej smoczka do buzi włożyć bo czasami strasznie sie wierci, zwłaszcza nad ranem. Poza tym jakbyśmy chcieli jej już zrobić oddzielny pokój, to musielibyśmy się pozbawić pokoju do siedzenia i oglądania tv.:-( Na razie zostanie po staremu:tak:
 
Obejrzałam sobie wszytskie Wasze kąciki i pokoiki dzieciaczków. Każdy jest przesłodki i cudowny. Muszę przyznacie że macie wszystkie świetny gust!:tak: :-)

Agutka gratuluję pięknego mieszkanka. Wcale nie dziwię się że jesteś taka szczęśliwa...CUDNIE macie!:-)

No i wstawiam Wam fotki pokoiku mojej Mariczki :-) Moja dzidzia ma swój pokoik, w którym sypia już sama od stycznia :-)














:-)
 
Ines Mariczka ma przepiekny pokoik :-) , taki cukierkowy :tak: widze ze wszystko idealnie do sibie pasuje.

Oliwia poki co nie ma swojego pokoju a to dlategoz e nie wyobrazam sobei zeby takie male dziecko spalo samo w pokoju :no: Przeciez to jeszcze Kruszynka i trzeba do niej w nocy zagladac czy wszystko jest w porzadku, czy spi itd. A jak znam siebie to gdy Oliwia bedzie robiony pokoj to bedzie to zbieranina wszystkiego co mi sie spodoba. JA poporstu uwielbaim taki troche nielad artystyczny :-p W moim starym pokoju mialam na scianach wszystko-kartki z kalendarzy, suche kwiaty, lisciki, plakaty, zdjecia, suche liscie, doslownie wszystko co dlao sie przypiac na scianie :-D A teraz stopuje mnie troche maz:-( I przypuszczam ze Oliwii pokoj tez tak bedzie wygladal.
 
reklama
Luczynko co do spania z maleństwem to Mariczka przeypia najczęściej ok 11 godzin bez przerwy... Poza tym mam zainstalowany monitor oddechu z nianią elektroniczną. Niania w nocy stoi tuż przy moim uchu na szafce nocnej i jak tylko maleńka steknie to wszystko słyszę. Poza tym nasza sypialnia sąsiaduje z pokoikiem Mariczki i nawet bez niani w miarę dobrze słychac... Śpimy już tak od dwóch miesięcy i u nas się to sprawdza :-)
 
Do góry