reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik/kącik dla Maluszka

Misiako - fajny kącik, pościel super:-) Widzę, że powoli już wszystkie macie gotowe kąciki/pokoiki dla Maleństw, a ja nadal tkwie i mi nie pozwalają...A potem na szybkiego sami wszystko przygotują jak będę w szpitalu...
 
reklama
Misiako - fajny kącik, pościel super:-) Widzę, że powoli już wszystkie macie gotowe kąciki/pokoiki dla Maleństw, a ja nadal tkwie i mi nie pozwalają...A potem na szybkiego sami wszystko przygotują jak będę w szpitalu...

Mi maż też nie chce łóżeczka skręcić i prosił abym nie naciskała, wiec nie naciskam, ale dzis po wizycie to już chyba sam się za nie weźmie ze trachu że to już tuż tuż ;-)
 
Dzieki Dziewczyny:-) faktycznie zyrafki są świetne na żywo jeszcze fajniejsze;-)

Ola ja tam sie nikogo nie pytam tylko robię po swojemu,a raczej robimy bo A na szczescie tez zdroworozsadkowy;-) ja te poszwy rozlozylam tylko do zdjecia. Jutro je wypiore i wyląduja w szufladzie zeby przed godzina zero zasilić łóżeczko. Moze jutro jeszcze kupię karuzela, chociaz tak myslalam ze moze w pracy sie złoża...
 
Misiako,ta pościel faktycznie rewelacyjna.Ja nie wiedziałam co wybrac,oczopląsów dostawałam.Jak napisała Magda,wybór przeokropny,a ja to chyba mam zadatki na zakupoholiczke .W sumie mam dwie,jedna pod kolor całego pokoju z hipciem , a druga taka bardziej kolorowa turkusowo-zielona.Twój kacik bardzo mi się podoba.
A co do moich mebli,to tak to mamy tą samą serie , tylko że moja z misiem.
Teraz jeszcze kilka kosmetycznych zabiegów w pokoiku i będzie gotowy,a zakładania tej pościeli to już doczekac się nie mogę , no i dywanu i fotela,bo uznałam,że trzeba tam jakieś siedzisko jeszcze wstawic ( nawet na ścisk ) żeby było gdzie przycupnac czy po prostu połozyc cokolwiek .
Dzoana82 zazdroszczę ,że mąz zrobi coś własnoręcznie , do takich rzeczy mam ogromny sentyment.Facet na medal,mój niestety nie podjął takiego wyzwania.A szkoda :(
 
reklama
Śliczne pokoiki macie, ja muszę męża pogonić żeby w końcu dokończyć nasz i do ikei po pare rzeczy pojechać. A on na słowo Ikea dostaje dreszczy :( a ja nie wiem czy powinnam wsiadać do auta z moimi drętwiejącymi rękami. Myszke potrzymam 10 min i trace czucie a w aucie pewnie bedzi epodobnie.

Za to za godzinke przyjadą montować szafe :)

no i uświadomiłyście mi że mam tylko jedną pościel do kołyski :/ jak zasika to będzie musiałą spać w śpiworku albo pod kocykiem.
chyba że cos doszyje jeszcze
 
Do góry