reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik/kącik dla Maluszka

reklama
Igocencja super pokoik, widze ze lozko tez stoi obok parapetu czyli okna. Wydaje mi sie ze mam dokladnie tak samo ustawione lozeczko. Porobie zdjecia i tez pokaze.
 
BigChild tak z boku jest okno, zobaczymy jak będzie się ta opcja sprawdzać, za wielkiego pola do popisu nie mamy bo sypialnię mamy malutką, więc narazie tak musi zostać, jak to okno będzie przeszkadzać to wtedy pomyślimy na zamianie miejsca między łóżeczkiem a komodą, ale wtedy łóżeczko będzie zawadzać w przejściu i drzwi się nie zamknie.
 
Iga bardzo ładnie zrobione i kolorki gustowne ;)
A to zrobiłam cyfrówką dziś i jeszcze się młodsza córcia chciała załapać ;-)
 

Załączniki

  • 100_3048.jpg
    100_3048.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 152
  • 100_3047.jpg
    100_3047.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 151
  • 100_3044.jpg
    100_3044.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 142
big child ja też nie słyszałam o tym, że łóżeczko nie może być przy ścianie. u nas będzie przy ścianie..
magda ja też mam tak, że nie postawię łóżka nogami do wyjścia..nasze duże łóżko tak stoi, ale nogi są na ścianę a wejście obok..ale nie tak bezpośrednio..a Ady będzie stało bokiem, jak postawimy w sypialni to pokażę, bo inaczej byłaby nogami prosto do wyjścia..a mam jakąś fobie na tym punkcie:zawstydzona/y:
magda fajnie córcia wygląda w łóżeczku..moja 4-latka stwierdziła, że jest już "za duża" żeby wejść do łóżeczka;-)
 
reklama
Do góry