reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik/kącik dla Maluszka

No właśnie chodziło mi o ten drążek, wieszaki na ścianie są ok, ale drążek na jak długo ci starczy i czy będzie faktycznie praktyczny? Ja bym martwiła się, że te powieszone ciuchy będą się kurzyć, więc wolałabym zostawić miejsce na kosz i zawiesić jakieś dwie czy trzy półki na jakieś koszyki :tak:

Ale jakbym zrobiła tą szafkę przy komodzie o której pisałam z drzwiczkami i 3 półeczki w środku, to tylko 50 cm tego wieszaka by było - więc to nie jest chyba dużo. Tak myślę że np jakieś kurteczki, czy grubsze bluzy to wolałabym na wieszaku trzymać. Ale nie mam doświadczenia, tylko tak mi się wydaje. Wy w ogóle nie korzystacie z wieszaków? A tam by było ok 80cm wysoko to nie jest tak mało, zwłaszcza, że u nas będzie chłopczyk to ubranka będą krótkie (bez sukienek itd)...
 
reklama
miki kurteczki wieszam na drążku u nas w szafie. Na początku nie był mi drążek na Miśkowe rzeczy potrzebny, jednak z biegiem czasu przydaje się coraz bardziej (wyprasowane koszule, kurtki)
 
my póki co mieszkamy u moich rodziców i mamy tylko 1 pokój. W szafie ledwo się mieszczę z moimi i męża ciuchami więc o upychaniu tam rzeczy młodego nie będzie mowy. A ten drążek jak nie będzie używany to wadził też nie będzie, bo pod spodem położę pudełka plastikowe... Ostatnio śmiałam się że drążek który jest między futryną (do podciągania) chyba zmieni zastosowanie bo można go na różną długość ustawić i na wieszaki byłby w sam raz :)
 
mi się wydaje że wieszaki też się przydadzą, ale nie za dużo, bo wygodniej trzymać rzeczy na półkach, ale tak jak mówisz, na kurteczki bluzy albo jakieś wyprasowane rzeczy jak najbardziej
 
A co z szufladami? Czy trzymacie tam w ogóle ubrania czy tylko rzeczy typu rajstopki, skarpetki i inne? Zastanawiam się jaką szeroką zrobić tą komodę na 50 czy 60 cm? i jakie wysokie szuflady? Po 20cm?
 
miki ja trzymam Igi ciuszki w szufladach, muszę zmierzyc te szuflady, bo mam dosyć wysokie. Jedną mam komode chyba 60 na szerokość druga koło 100 cm, sa głębokie, ale musze zmierzyć. Patrzyłam na stronkę voxa, bo mamy tam serie romantic, ale kurde chyba ją wycofali, bo nie mogę znaleźć..
 
mi sie wydaje że szuflady są super tak od podłogi do brzucha, a wyżej to półki. ja mam półki z ubraniami przy podłodze i dla mnie to koszmar. Będziemy zmieniać meble i planuje komode z szufladami na ciuszki, mi się wydaje praktyczniejsza. Na dole mało używane ubranka u góry te bardziej jakiś fajny organizer na rajstopki, skarpetki, majteczki itp.
 
miki ja na szuflady nie narzekam, ale są duze i głębokie. Zapomniałam zmierzyc, ale postaram się dzisiaj. Mam dwie komody, wiec szuflady są nisko, no tak do brzucha i wygodnie mi się tam ukłąda rzeczy małej.
 
reklama
ja też trzymam ubrania małej w szufladach, jak dla mnie wygodniej niż na półkach, na których nigdy nic nie mogę znaleźć...
 
Do góry