reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

renia- trzymam kciuki by sytuacja nieco się unormowała i stare, dobre nawyki powróciły ;-) i jak coś to napisałam Ci priv w sprawie pieluszek :-) a na ząbki przyjdzie jeszcze czas ;-)

happymum- może przejdź się wtedy z małym na ważenie skoro Cię to niepokoi, bo w sumie tracić na wadze to chyba nie powinien, ale ekspertem nie jestem więc to tylko moje spostrzeżenie na podstawie obserwacji moich dziewczynek ;-)

ewela- gratulacje :)

U nas spokojnie, Tosia właśnie ucięła sobie drzemkę, później jedziemy do teściów na obiad i dzień minie, tak jak cały weekend nie wiadomo kiedy i znów zacznie się "normalny "tydzień. w sobotę mam pierwsze zaliczenie na studiach, a nie chce mi się na to patrzeć nic ,a nic.. ale jakoś trzeba się zmobilizować :tak:
 
reklama
agata89-pójde napewno ale już wiem co mi powie lekarz ,,Jeśli je i się uśmiecha to jest zdrowy'' takie podejście mają angielscy lekarze, jutro może kupie sinlac on mocno tuczy Sinlac jak miał refluks pomogło przytyć wiec może i teraz się sprawdzi...
 
Renia - ale zobacz jak Maksiu piekne się fizycznie rozwija, turla się, podskakuje zaczyna raczkować! Super, tylko pozazdrościć bo mój mały to jest leniuszek, a do tego nerwus. Wkurza się, piszczy , płacze albo wyyyjjjeee :szok::rofl2:
A zęby jeszcze wyjdą, don't worry ;-)
olka - mój akurat nie wcina puzzli :-D albo jeszcze nie wcina
Ale faktycznie ostatnio bylo u mnie znajomi z dziećmi 3 lata i 6 lat. Mieli taką frajdę z puzzli, ze szok! Układali wyciągali literki i cyferki i znowu układali. Więc z pewnością przydadzą się później:tak:
adasza- ze spacerami u nas różnie, zależy od pogody raz pójdziemy a raz nie...

happymum - hmmm... u mnie Bartek nigdy nie spadł z wagi... Więc ciężko coś powiedzieć? Patrząc na Twój suwaczek to synek jest dość długi, a szczupły, może taka jego uroda?? Ale zawsze mozesz podejść do lekarza, sprawdzicie czy ten spadek wagi jest spowodowany jego nadmierną ruchliwością czy czymś innym.
 
ewela- mały jest ruchliwy pełza, prubuje raczkować,skacze w chuśdawce skoczku, zaczyna stawać,kula się po podłodze, casem jeździ w chodziku... zjada 3x 250ml. kaszki+ obiadek i deserek i w nocy 1+ 300 ml. kaszki... w ciągu dnia chrupki kukurydziane, chlebek ryżowy, biszkopty...
wydaje mi się że to nie mało ??? pójde do lekarza zobaczymy co mi powie. może masz racje ze taka jego uroda ja mam prawie 170 cm a waże 52 kg. wiec należe raczej do osób szczupłych...
 
ewela- może i masz racje. ja tam nie widze zeby on był chudy... może waga się popsuła??? f.jpg
 
agatko musze zajrzec do szkrzynki, bo nie zrobilam tego :szok:

ewela maksio tez leniuch ... ale ma jakies takie dziwne zrywy :baffled:
no to czekamy na zeby......

happymum ja uwazam ze Twoj bobo bardzo ladnie i duzo je ! wydaje mi sie, ze to kwestia rewelacyjnej przemiany materii.... z kupkami ok wszystko ? 52 kg przy 170 cm ?! CHUDZINA!

adasza ja staram sie wychodzic jak najczesciej sie tylko da... latem potrafilismy lazic od rana do wieczora z drobnymi przerwami na mleczko. staram sie jak najwiecej przebywac na zwenatrz- dotlenianie to jest to :) a co do ryku po odejsciu od lozeczka.... moze to kwestia leku separacyjnego, ktory sie objawia mniej wiecej w tym okresie u dzieci ?? - warto poczytac ..
Maks ma mniej wiecej to samo....jak zasypia to juz calkowiecie sie we mnie wtula i nie chce wypuscic , a jak probuje sie podniesc to podnosi glowe, robi zolwika i juz skacze i gdzies sie przemieszcza cieszac buzie..... wczoraj tak mi robil do prawie polnocy .....


edit
happymum ale on ma drobniutka budowe !! i jaki brzuszek duzy i szyjke "grubiutka" !! ja bym sie na Twoim miejscu nie przejmowala w ogole !!!! sliczny chlopczyk
 
reniuszek- z kupkami wszystko ok jakieś 2x dziennie robi:) ja dokładnie to mam 168cm jestem szczupła ale niestety biodra 104 cm. i biust miseczka D i niestety strasznie chude nogi i ręce:( jak u 10 latki...

Dziewczyny tak troche z innej beczki co macie zamiar kupić waszym dzieciaczką na gwiazdke bo ja niemam pojęcia a musze jeszcze wymyślić prezęty dla siostrzeńców mojego P.(4 i 6 lat)
 
Ostatnia edycja:
to ja bym tak chciala wygladac ! ja jestem mega niska i mam masywne uda u sporsza pupe... prawie deska i chuda (oprocz tych nog i bioder) jak dzieciak:crazy:

happy ja kupuje najprawdopodobniej zestaw naczyn dla Malucha Ebulobo wilk . Maksio odkad skonczyl 4 miesiace je praktycznie tylko lyzka ( procz 2 posilkow butla z rana i na noc) i tak mysle, ze zasluzyl sobie :)
jeszcze myslalam o wyjezdzie swietecznym np w gory, ale na taki to nigdy nie nazbieram....
 
reklama
mój mały lubi jejśc rączkami więc mimo wieku je wszystko oprucz kaszki w kawałkach ,rano cielęce paruweczki obrane i w kawałeczkach w misce i po malutkim kawałeczku sam wkłada do buzi:) tak samo marchewke i owoce obiadki ja łyżeczką ale już z większymi grudkami:) urzywamy jescze czegoś takiego

Nuby gryzak z siatk dopodawania pokarmu polecam to dobry sposób na deserek na spacerze
 
Ostatnia edycja:
Do góry