reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

sonisia bidulko współczuję Ci bardzo bo wiem co przechodzisz, u mnie niby piaty dzień antybiotyku ale rewelacji nie ma:-( jaki antybiotyk dostałaś??
Szybkiego powrotu do zdrówka:tak:
 
reklama
yoannica ale zajaczkowy prezet..! GRATULACJE !!! :):):)

afi && ..! :)

paulusia duomox .. plus syrop z cebuli/babki lecetnika/wapno/rutoniscorbin + zestaw anty skurcz magnes i nospa..
troszke jestem przerazona ilością tych leków :O

miłego dnia kochane!
 
:)

g_agnes
współczuję upadku i strachu! ja coś takiego miałam w pierwszej ciąży, tak soę wystraszyłam że dość do siebie nie mogłam...całe szczęście że wszystko jest ok i możesz spokojnie czekać
Renatal
trzymam kciuki za konsultację żeby wszystko było dobrze!
Reniuszek
Sebastianek tez praktycznie nie płacze, ale niestety potrafi czuwać dłuższy czas lekko tylko drzemiąc ale jakby czuwał czy ktoś jest i moze przyjść w każdej chwiili, także ciesz się kobieto;-) owszem potrafi też spać np 3 godziny twardym snem ale potem tyle samo praktycznie drzemie je i kupka na zmianę i praktycznie musze z nim być wtedy cały czas
Sonisia Paulusia
zdrówka!!


a ja jestem niewyspana, aż mnie głowa boli, teraz mąż z Mateuszem są w kościele ale potem spróbuję się przespać bo zaczynam wymiękać... zachciało mi się dziecka to mam;-)
 
robaczku w takim razie mamy podobnie - Maksymilian czesto spi i mruczy cos tak sobie , albo postekuje , czasami musze go wzac na rece zeby go utulac, bo sie mocno prezy na kupke . ostatnio doszedl nam katarek :((( i cholerka do jego malego noska zaden aspirator sie nie miesci ani gruszka , wiec patyczkami higienicznymi czyscimy nosek i zakrapiamy sola morska raz dziennie. w srode jedziemy do p. doktor zwazyc sie i mam nadzieje, ze uslucha Maksia, czy wszystko w porzadeczku :)

u nas na dobre sie rozkreca ! proponuje pozakladac kilka watkow zwiazanych z pielegnacja malucha, karmieniem, zdrowiem itp .... bo jak zwykle na ogolnym zgina cenne porady :)

a teraz mam ogromna prosbe do kilku dziewczyn :!

ZIEWACZKA
YOANNICA
GOCHSON


podeslijcie do mnie dane maluszkow , bo nie moge sie dogrzebac, chyba ze ktoras z dziewczyn szybko znajdzie i da mi cynk - chce dopisac do listy :)))

U mnie swieta jak nie swieta :) pieluchy, butelki, wyparzanie, przebieranki,lulanie i tak w kolko , a w miedzy czasie 2-3 godzinki wolnego to ogarnianie balaganu.
Rodzina wygania mnie z domu na spacer - znalezli sie laskawi, bo widza, ze Maksiu caly czas spi i je , wiec tylko wystarczy niani pilnowac i czasem zajrzec do pokoju :)))) no ale coz- ja chyba skorzystam i porobie cos dla siebie :))

Jeszcze raz wesolych swiat i kolorowego jajeczka milutkiego zajaczka:):-)
 
reklama
Do góry