reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Renatal dobrze, ze sie odezwalas:) tak sie zastanawialam co u Ciebie i małego, grunt ze sam oddycha i je, reszta sie sama dogra z czasem:)
gagnes no to ladnie, na sama koncowke takie przezycia, wspolczuje;/
 
reklama
Dziewczeta Wesolych SwiaT!!!!

podawajcie prosze tygodnie ciazy w ktorych urodzily sie wasze malenstwa :) i dane ktorych ja nie wpisalam :!

mama_mia - Twoich nie moge znalezc !! :((

kobity a moje dziecko Maksymilian ciagle spi .... je , robi kupe , sika na mnie i spi..... do tego praktycznie nie placze - nie wiem czy to dobrze, czy sa takie dzieci normalnie ??
 
g_agnes dobrze, że nic Ci się nie stało...uważaj na siiebie!

Renatal super, że już w domku...zdrówka dla Małego:*

reniuszku Maksiu to aniołek i oby już tak zostało...

A ja sałateczkę zrobiłam, schabik upiekłam, eMkowi pomogłam z pasztetem. Odpoczęłam trochę w wannie, bo plecy mi odpadają i zabrałam się za przygotowanie stołu na jutrzejsze śniadanko...Ogólnie już padam na ryjek...

A więc:

Życzę Wam wszystkim wesołego świętowania, zdrówka dla Was i Waszych Rodzin, smacznego jajeczka i mokrego dyngusa...oby wody odpłynęły Wam właśnie wtedy...:-D:-D
 
reklama
gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom..!!! :tak::tak:

g_agnes o rety, ale nerwy na sam koniec .. :( dawaj znać co u Was !

ja łącza sie w bólu z agata - rozłożona jestem maksymalnie, byłam w szpitalu bo rano juz płakalam z bólu wszystkiego (tak juz mam, ze z bezsilności w chorobie jest płacz ;) no i mam anymtybiotyk na zapalenie oskrzeli.. ale doszedł mi taki katar ze nic tylko smarkam, kicham i lzawie :(

brzuszki życzę Wam wszystkiego co najlepsze..!!! wesołych świat i smacznego jajka..! :*
 
Do góry