reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Hej Kochane!
Wszystkiego dobrego na te świeta wam życze :tak: A chorowitkom duuużo zdrówka, kurujcie sie szybko dziewczynki:tak:

reniuszek popieram watki dot maluszków, u nas tez zaczynaja sie problemy z brzuszkiem :-( nie duże ale jednak mały wybudza sie i prezy. Czuje w kosciach ,ze podobnie jak siostra bedzie miał alergie na białko ale poczekamy zobaczymy, na razie skóra bez skazy wiec czekamy a ja ograniczyłam nabiał. No i na wizycie patronażowej pediatra zostawił nam skierowanie na bilirubine bo niby żółty nadal :no: jak nie urok to s....

U nas zimne świeta, co chwile pruszy śnieg drobny ale jednak. O spacerze możemy pomarzyc, wiec siedzimy w domu i sie nudzimy. Tylko sennośc mnie ogarnia.

kasiagawczyżby sie miało cos rozkrecic ???

Jeszcze raz wszystkiego dobrego i Wesołych Świat.
 
reklama
Oho widze, ze cos sie dzis dzialo, kolejne kwietniowe maluszki na swiecie:) U nas noc jak zwykle, mala budzila sie 5 razy, jadla, kupkala, ulewala i tak w kolko. Dzis dostala wsgtretnej kolki bo zjadlam troche szczypiorku;/ na szczescie masowanie brzuszka i cieple pieluchy pomogly:) Ciekawa jestem kiedy dojde do siebie po porodzie, ponoc 2 tyg po juz bede mogla w miare normalnie chodzic:))))) i wtedy moge odstawic leki przeciwbolowe. Musze poszukac na BB jakiegos watku o pologu zeby sie czegos wiecej dowiedziec i wyzalic. Jedzcie kochane co chcecie poki nie karmicie:p
 
troszkę z opóźnieniem :zawstydzona/y: życzę wszystkim
37347.gifWESOŁYCH ŚWIĄT37347.gif

 
witam;) \
mleduje że u nas wszytsko w porządku i nadal jestesmy w 2paku:(

Jutro Was nadrobie i postaram sie poodpisywać;)
 
My też się meldujemy, ze ledwo, ale zyjemy. Jak najbardziej w dwupaku. A myślałam dzisiaj rano, ze się coś rozkręca już... Ale przeszło :/

Kasiagaw a moze u Ciebie się coś ruszy? :-)

Miłego wieczorku Brzuchatki!
 
mama nawet jesli jest chinczyk, to pewni kilka godzin w szpitalu na lampach i puszcza was do domku, do powtornego pomiaru :)
a co do spraw brzuszkowych czekam u mnie na wyregulowanie .....gazy sa, kupki sa , ale nieczeste - tylko ze Maksiu mocno sie napiera przy tym ..... nie wiem czy to nie kwestia zelaza i tego ze na sztucznym teraz jestesmy i te kupki sa twarde ....- mam nadzieje, ze go to nie boli specjalnie tylko jest dodatkowym wysilkiem.
w maju mamy wizyte w poradni wczesniaka ( miedzy innymi 10 cioma wizytami w poradniach....) wiec bede tam rozmawiac juz o konkretach odnosnie karmienia i funkcjonowania brzuszka.

a co do wizyt patronazowych - w mojej miescinie jest "super" pediatra, ktora doczepila sie o paznokcie !! Maksiu ma ledwo wyksztalcone paznokcie u duzych palcow stop, wiec wyglada jakby sie paznokiec wrastal.... madra pani doktor kazala obciac !!! - a tam nie ma co .... sama plytka ledwo co odstaje ..... - normalnie "szok w trampkach"..... szukam innego pediatry ....
 
Ja juz powoli przyzwyczajam sie do myśli że w ciąży będę juz zawsze... :sorry: echh....

Proszę zakładać wątki jakie są Wam potrzebne...o karmieni, pielęgnacji itp... mi by sie przydał wątek "jak przekonać dziecię do wyjścia" :confused2:
 
Hello Dziewczyny,

Najdlam sie dzis niesamowicie i teraz zoladek mnie boli;-) tak wlasnie,do tego prowadzi obrzarstwo w 9 m-cu ciazy! Poza tym swieta bardzo udane i smaczne:tak::tak: A i udalo mi sie kupic dzisiaj wozek na ebayu chicco trio vertigo, z tego co widac wyglada jak nowy i kosztowal 1/5 orginalnej ceny:-) o i taki super prezent od zajaczka!

A jak tam Wam minely swieta?? Ktos nam sie jeszcze rozpakowal??

Milej nocki Dziewczynki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry