reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Hej Dziewczynki :)

Pogoda kijowa wiec wybralismy sie z emkiem to Ikei jako, ze wczoraj wyplata, a brakowalo komody do Szymonka i szafki na buty! Oczywiscie nie skonczylo sie na tym bo przypomnielismy sobie o kilku innych rzeczach jak tam spacerowalismy i znowu szok przy kasie...:szok: ale nic wszystko tak naprawde potrzebne wiec nie ma co plakac. I jeszcze na wyjsciu zobaczylam pieknego pomaranczowego storyczyka ktory jak ulal pasuje nam do kolekcji parapetowej w salonie :)

kasiagaw no wlasnie nic nie zapowiada porodu niestety. Brzuszek delikatnie opadl i to by bylo na tyle. Ale, ze juz nie pracuje a malemu tam dobrze to niech siedzi do terminu, oby tylko nie przenosic! Tez juz bym chciala malenstwo zobaczyc, ale trzeba dzielnie czekac. A u Ciebie jak??

Augustynka super tesciowie, fajne sa takie niespodzianki:tak::tak:

Poranna ja sie ludzilam, ze kolejne ciaze beda latwiejsze i ta pierwsza tylko taka meczaca, ale chyba sie troszke pomylilam:) 3maj sie cieplo juz blizej niz dalej :)

Sonisia jak to juz super, ze jeszcze niecaly tydzien i bedziesz z emkiem sama!!!!

Kivinko super,ze masz jeszcze czas zeby do nas zajrzec. Wspolczuje bolu piersi...i powiem Ci szczerze, ze ja sie mniej porodu obawiam niz tego pozniejszego karmienia piersia! Moze ja jakas dziwna jestem, ale wiem jak moja siostra sie meczyla przez pierwsze dwa tygodnie. No ale koniec koncow to duzo lepsze dla malucha i to trzeba sobie powtarzac :)

Milego popoludnia :***
 
reklama
Kurde... :((( Katastrofa z moim samopoczuciem. Bolało gardło - płukanki robie z rumianku. Ale doszedł jakis katar, kaszel.... Czuje sie tragicznie. Do tego brzucho pobolewa... :(
Pogoda u nas beznadziejna tez, a moj eMek na ryby pojechał :no:

Emilia zawsze tak jest na zakupach ... :) Wchodzi sie po jedna, max dwie rzeczy, a przy kAsie zawsze szok!

agata pogoda brzudka, ale dzień widac przyjemnie Ci mija :)

A ja ide zdychać dalej... Ehhh na koniec ciąży takie atrakcje!
 
andzik kochana Ty kiedyś wrzucałas przepis na karkówke! Nie moge go odnaleźć:( wrzuciłabys jeszcze raz? I odrazu mam pytanie czy można karkówke zastąpić np szynką wieprzową?
 
kliki Kochana ja też tak mam od pewnego czasu...czuję jakbym zaraz miała okres dostać...jak bóle będą regularne i silniejsze to znaczy, że się zaczyna, a u mnie póki co to tylko macica się ćwiczy...
 
Czesc dziewczyny.
Cieżko mi sie ogarnac z tematem dwójki dzieci w domu:no:. Na razie zero organizacji i zero czasu. Padnieta jestem po nieprzespanych nocach bo moj maluch spi w dzien w nocy wojuje, a odespac wiadomo przy starszaku nie ma jak. Nawał pokarmu ruszył pełna para, tak samo jak przy corce. mleko samo leci, a ból niesamowity. Pól oddziału noworodkowego mogłabym wykarmic :blink: Troszke potrwa zanim sie wszystko unormuje.
kivinko polecany bepanthen jest naprawde rewelacyjny, ja tym razem brodawki mam ok nie bola, bola tylko piersi jakby miały peknac zaraz ale smaruje od poczatku bepanthenem przy pierwszym dziecku sprawdził sie super
lene ja tez nie pomoge co do krocza, bo los mnie oszczedził :tak: a szwy omineły

Ciekawe czy któras jutro urodzi? Piekna data :-) no i jutro moj termin porodu.
 
kiki ja odczuwałam takie bóle jakieś dwa tygodnie temu. Teraz, czym bliżej porodu coraz rzadziej je odczuwam, a właściwie w ogóle :baffled: Jedynie w pachwinach mnie rozciąga, szczególnie po dłuższym spacerze...
 
dzięki za pomoc Dziewuszki właśnie martwi mnie to że od 10-20 w zasadzie mam je cały czas ale niestety nie są regularne.. :/ Wody ani czop nie odeszły:/ Brzuch też wysoko ale wiadomo, że nie ma reguły.. A do tego Mała sie rusza :)
 
Dziewczynki,
najlepsze jest właśnie to, że miałam ostatnio ktg i takie bolesne skurcze w trakcie i NIC nie pokazywało! Nic kompletnie.

Ja dzisiaj przegięłam na maksa:-D Byłam na zakupach w Ikei, nakupowałam pełno rzeczy i nałaziłam się co niemiara. W taki oto sposób jestem właścicielką nowych balerin, torby,masy kosmetyków a także komody i kwiatów:-D:-) Spakowałam też ładnie torbę do szpitala, a jutro 1 kwietnia, a przecież obiecałyśmy sobie, że będziemy kwietniówkami właśnie:-p:-p:-p , więc już co ma być to będzie!

No nic, życzę Wam miłego wieczoru, leżcie i ładnie odpoczywajcie:-D A ja idę się najeść, bo znowu grubaska zgłodniała:tak::tak:
 
reklama
kliki - u mnie też tak było, trzymały bóle 7 godzin i nagle przeszły jak ręką odjął. A Amelcia to dopiero wtedy zaczęła swoje harce w brzuszku :D

Ja już do domku nic nie kupuje ;D chociaż nie powiem przez ten tydzień to jak Paulettta, coś dokupywałam :D A to naklejkę nad łóżeczko, a to bord do łazienki, a to zestaw obiadowy ( święta zaraz, rodzinka się zjedzie a ja na tych marnych talerzykach od mamy przekazywanych z pokolenia na pokolenie :-)) a to pościel bo w sumie, by się jeszcze jedna zmiana przydała itp ;)

Mmm... Mój piękny mi pizze zamówił, więc śmigam ją spałaszować :D
Zobaczymy, która jutro niespodziankę nam sprawi :)
 
Do góry