reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

G_agnes przepis jest na 25 stronie nie wiem czy moze byc szynka mozesz sprobowac najwyzej dluzej podpiecz bo pewnie potrzebuje wiecej czasu zeby zmieknac.
 
reklama
lene przez ten śnieg czułam sie dzisiaj jak w innym świecie :baffled:

a skurcze to moj nowy przyjaciel ;)

mamusia ooo nowa fryzurka..? ja chciałam tez iść do fryca ale jakoś nie mogę sie zmobilizować ... pfff

g_agnes wybralas sie do tego fryca? mnie tez męczy mycie łba.. ale jakoś idzie jak jestem w wannie ;) potem tylko wysusze i jakoś jest.

julianna no to dobrze, bo ja bym chciała urodzić za jakieś dwa tygodnie.. mam nadzieje ze tyle wytrzymam :tak:

poranna piękno i radość o na pewno nie stan ciąży... :D:D ja wygladam jak wieloryb, toczę sie jak słoń, więc ogolnie całe zoo..

kivinko noo to juz niedługo na pewno zlapiecie z Marcysia wspólny język .. :)

martolinka hehe my tez zapraszamy z pampersami.......! :tak::tak: bez jaj, drogie to cholerstwo jak nie wiem..

rekinasia co do mojej odzeproadzki to jestem w nerwach.. echh byliśmy dzisiaj wiz eMkiem w ike, chciałam juz kupic kilka rzeczy do domu (nowe szklanki, komode dla synka, sztuce, miski, poduszki i w ogole) a eMek mowi żebyśmy poczekali aż sie przeprowadzimy.. a ja chciałam miec juz wszystko na gotowo zrobione :(
ale moze ma racje, po co dwa razy przewozić.. ale tak juz bym chciała miec to za sobą ze achh i juz tam być.. ale jak sie odwecze kilka dni to trudno.

syndrom wicia gniazda mam niezaspokojony......!

jak zacznę rodzic to wszystko spadnie na emka głowę bo ja chce wejść na gotowe! :p :tak:

agata ci sie dzisiaj działo z ta pogoda......? szok normalnie ! :szok:

super ze włoski masz odswiezone..!

Emilia więc jak u mnie - jak brzydka pogoda to do ikeina spacer..! :laugh2: niestety my wyszliśmy z niczym.. :angry:
sama pojadę i bedzie najlepiej ;)
moj eMek tylko mnie wkurza na zakupach..

a o pomarańczowym storczyku nigdzie nie słyszałam i nie widziałam........! tez chce!

augustynka ojj czyli przeziębienie na całego .. :( kuruje sie!

udało sie cos zlowic Twojemu eM?

kliki u mnie bóle jak na @ o rożnych porach dnia i nocy ;)
ale one maja rożne nasilenie

do tego dochodzi takie klucie i jestem pewna ze to skracanie sie szyjki macicy, choc ginek twierdził osatnio ze wszysko w normie .. ale ona sie przecież powolutku powolutku skraca do porodu, więc moze ja to tak odczusam?
zobaczę co powie ginek w poniedziałek :)

mam nadzieje ze nie rozsypie sie przed świętami ! :szok:

mama_mia jak fajnie ze znalazlas chwilke zeby do nas zajrzeć..! :))
na początku zawsze jest chyba trudno odnaleźć sie w nowej sytuacji i nauczyć z rytmu z maluszkiem, ale dasz rade ! :tak:

a tylko brodawki smarujesz bepantenem? i czy tak zapobiegawczyo czy masz juz jakieś problemy?

a z jutra jestem ciekawa - mam nadzieje ze żadna sobie żartów nie zrobi :D
ale juz widzę miny rodzin rodzacych jutro.. :laugh2:

pauletta uhuhu to zaszalalas na całego ...!!! ikea rządzi :D
a sama dalas sobie ze wszystkim rade?! czy mialas swojego rycerza w sobą?

yoannica hehe ja tez chceeedde kupować kupować kupować.. a narazie muszę sie powstrzymać .. naprawdę mam nadzieje ze bruno bedzie grzecznie czekał i da mamusi czas na zorganizowanie wszystkiego po jej myśli :p

a ja sobie leze i oglądam horror, pewnie będę sie bała w nocy iść siusiu :D
a eMek w drugim pokoju sobie gra w ps3.. co mnie podkusilo zeby mu kupic..?!?!?! :angry:
 
jejku wlasnie przeczytałam ze nasze bliźniacze mamy - magda i darucha - leżą razem na oddziale ze swoimi chłopakami..!
ale super sie ułożyło sie są razem w tym samym czasie! :happy:
gratulacje dziewczyny..!!!!
 
_agata no to pewnie fryzurka śliczna...a co do uczelni to może wynegocjuj z Tosią jakiś dogodny termin?:-):-)

Emilia no ja wczoraj już miałam skurcze cały wieczór, ale w końcu przeszły i jedyne co pozostało to moje dzisiejsze zmęczenie nimi...

augustynka kuruj się Kochana, bo niedługo godzina zero i nie wolno chorować...:tak::tak:

mama_mia
super, że mimo nawału obowiązku zajrzałaś do nas...a z pokarmem to się ciesz...najwyżej możesz odciągać i mrozić...

Pauletta no to zakupy się udały...gratulacje! A co do skurczy, to ciekawe czy moje w ogóle byłyby widoczne na tym KTG...nie miałam tego jeszcze robionego...

Yoannica jak pizza? smakowała? ja ostatnio mam taką zgagę po tym cholerstwie, że się nie tykam...

sonisia niedobry eMek...lepiej jedź sama na zakupy...ja ostatnio też więcej załatwię jak sama gdzieś jadę...tylko gorzej, że wszędzie mnie zawieźć trzeba, bo coś mam lęk w te ostatnie dni, żeby jeździć gdziekolwiek samemu...

Ja już jak widać na nogach...może jeszcze położę się spać...wszamiłam śniadanko, wypiłam herbatkę i idę się lenić...miłego dzionka!
 
Hej Dziewczyny!
Mam nadzieje ze u was snieg znikl i dzis bedziecie mialy lepsza pogode na niedzielny spacerek:-)
No to Darucha nas wszystkie zaskoczyla:szok:mam nadzieje ze u niej i innych mam w szpitalach wszystko ok:tak:
My dzis z emkiem od 4.30 nie mozemy spac za chwile zbieramy sie na male zakupki musimy kupic lampy do salonu i jadalni i jeszcze materacyk dla Antosia do lozeczka i pewnie tez zachaczymy o ikee...
Ja wczoraj zrobilam wieksze zakupy spozywcze pomrozilam mieso w razie W, a wieczorkiem wzielam sie wreszcie za siebie zrobilam pazurki jedne i drugie, depilacje tu i owdzie, henne, torba juz spakowana czeka takze chyba jestem gotowa wreszcie, teraz pozostaje czekanie:confused:
 
Kasia ja sie nie bije jeździć sama, ale nie sam rady dzwignac wszystkiego :D
najlepiej szło mi z mama, ale ona teraz siedzi na wykończeniowce i dogląda ostatnich "szlifow" :)
no coz, cos wykombinuje.. :tak:

ty widzę ranny ptaszek, a ja nocny marek :D

andzik no to super..! wszystko juz masz gotowe no i najważniejsze ze siebie!
ja jestem daleko w tyle, choc wczoraj zakupilam juz chyba wszysko torby i jak dobrze pójdzie to ja dzisiaj spakuje :happy:

dziewczyny cos mnie nerwy lapia.. te skurczowo odczuwam coraz częściej i załatwiam sie kilka razy dziennie i mam juz film czy to "czyszczenie" przed ...
mam nadzieje ze ginek jutro powie ze zostalo mi jeszcze troche czasu..!!!! :(
 
kasia - pizza super ;) jeszcze przed chwilą na śniadanie dokańczałam :D Ogółem ja zgagę mam co wieczór i żeby było zabawniej jak się już położę do łóżka :p czego bym nie zjadła i tak jest to samo więc staram się nie przejmować ;)

sonisia - mi ostatnio pomógł pan taksówkarz :D bo chciałam drzwi harmonijkowe, a mój piękny to póki autko w warsztacie jest to przecież nie będzie komunikacją miejską drzwi wiózł ;) to się zdenerwowałam, pojechałam do castoramy i kupiłam :) obsługa pomogła wnieść do taksówki a pan taksówkarz pomógł wnieść do domu :-):-)

kurczę ja ubolewam, że u nas ikei nie ma :( a z chęcią bym zobaczyła co tam ciekawego mają :) a nie 3 castoramy, 2 leroy i... koniec jeżeli chodzi o markety budowlane. A na pewno jeszcze bym coś przydatnego znalazła :D
Dzisiaj to przynajmniej ładna pogoda jest więc póki jeszcze się ruszam to idę po korzystać :)
Miłego dnia wam życzę! ;)
 
Hello Babeczki!!!
Jak wczoraj przyszedł mi na komórkę powiatowy sms o oblodzeniu na drogach, to myślałam, że się do prima aprilisu przygotowują...ale niestety dzisiaj jak odsłoniłam rolety, to już wszystko było jasne:sorry2:- ja nie chcę zimy!!! Mam nadzieję, że to tylko chwilowe.

To już dzisiaj możemy powiedzieć, że cała reszta ciężarówek z "naszej" ekipy będzie kwietniówkami!!! :-D

Miłej niedzieli kochane!!!
 
Witajcie,

dziś kończyliśmy malowanie pisanek (teśc specjalizuje się w malowaniu ich gorącym woskiem).
Ku mojemu zaskoczeniu pogoda świetna
;-) Mały zmęczony śpi wiec mamy ze 2 godzinki dla siebie:tak:

Już dziś naprawdę kwiecień juppii:tak:

Magda nic wiecej co u Daruchy nie pisała więc pewnie ona sama napisze nam co i jak się potoczyło:tak:
 
reklama
sonisia Ty mi Kobieto ani nie mów o tym czyszczeniu...bo ja cały czas zaparcia a od tygodnia normalnie po kilka razy do kibelka i też mnie to jakoś upewnia w tym, że godzina zero zbliża się coraz bardziej...

Yoannica a myślałam, że tylko ja jestem jakaś dziwna. Ja jak chodzę wieczorem to jest wszystko ok, a wystarczy, że się położę na boku, to mnie tak zgaga pali, że wytrzymać nie idzie...nie wiem, na jakiej zasadzie to działa, ale tak mam...

MamiDo kwietniówkami będziemy, a pewnie niektóre z nas i majówkami :p

martolinka to korzystajcie z chwil dla siebie...

darucha daj znać co u Was...jak chłopaki?

Ja byłam w Kościele, podjechałam do sklepiku, do Mamci na obiad, na drobne zakupy i teraz czekam na eMka, bo ma być po 17...także czas na mały relaksik - dobra muzyczka, herbatka i czekoladka :)
 
Do góry