reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

kurde od wczoraj od godziny około 10 mam cały czas nieretogularne skurcze.. już sama nie wiem czy to są te przepowiadające czy co.. skoro mam je od ponad 24h... :/
 
reklama
kasia- apogeum zgagi mam szczególnie na prawym boku :) i też tego nie rozumiem, jak chodzę, siedzę to ok, tylko się położę i się zaczyna ;) widocznie taki nasz urok :-)

kliki - hmm moim zdaniem lepiej dla pewności pojechać do szpitala :tak:, może to już a może fałszywy alarm ale lekarz Cię uspokoi zawsze...
 
hej Dziewczyny,
mam pytanie-dzisiaj od rana po wizycie w toalecie jak się wycieram to na papierze zostaje taka baaaardzo gęsta przezroczysta galareta.Taki glutek:szok: myślicie że to czop śluzowy odchodzi?nie ma tego duzo takie strzepki ale przy każdym wytarciu...nie wiem co o tym sądzic w 1 ciązy czop odszedł mi już w szpitalu po wodach.

Sorki że tak wpadam i tylko pytanie zadaje ale...wiecie;-)
 
Hej Dziewuszki!
Widze, ze na forum spokojniej przy palmowej Niedzieli:tak::tak: Ja do kosciolo jakos nie dotarlam, za to skoczylam na zakupy bo brakowalo mi termometru i recznikow dla Maluszka. Termometru niestety nie kupilam bo w sklepach te jednosekunowe kosmicznie drogie, zaraz bede szukac na ebayu.

Mamusiatoja sorki, ale ja z tych niedoswiadczonych wiec niestety nie pomoge.

Mamido ja ta jak kasiagaw mysle, ze niektore z nas to jeszcze beda majowkami!

Sonisia ja wczesniej tez pomaranczowego nie widzialam, dlatego tez musialam go miec! Mam nadzije, ze przeczyszczanie sie juz skonczylo?

Kasiagaw wspolczuje skurczy i to jeszcze calowieczornych! Oj cos czuje, ze Ty sie naprawde szybciej wysypiesz :) ale i ja po dzisiejszym lataniu po sklepach mialam przepowiadajace wiec moze mi sie uda urodzic jeszcze w Kwietniu :blink:

Lece jesc bo maz zrobil carbonare i tak mi pachnie, ze slinka leci:)

Milego wieczoru!!
 
Dobra to jade dziewczyny na IP brzuch boli jak na okres od ponad 30h i twardy jak głaz:/ Trzymajcie kciuki :) mam nadzieje ze wróce do domu albo dziś urodze hehe :)
 
Czesc dziewczynki. Ja tylko na chwile zeby oznajmic ze faktycznie 28 marca odeszly mi wody. 29 marca przez cc pojawil sie synek. Dalismy mu na imie w koncu Adas. Wazyl 3700 dostal 10 punktow. Dzis wrocilismy do domu. Odezwe sie jak sie ogarne.
 
reklama
Cześć dziewuszki! Cały weekend w biegu i nawet poczytać nie było kiedy. Dopiero co wróciliśmy z wizyty u mojej babci, cała rodzinka się zjechała, całkiem przypadkowo. Było tak miło że nikomu nie chciało się wracać. Jestem zadowolona, gdyż z dniem dzisiejszym, "pozbyłam" się czopa, co oznacza że coś jednak ruszyło :-). Głupia myślałam że wygląda to bardziej jak korek :-D. Jednak po konsultacji z żeńską częścią mojej rodzinki wyszło na to że to jednak to. Dzisiaj nie dam rady Was nadrobić, zrobię to rano, jak będę sama. Teraz uciekam zalegać na kanapie, bo może być tak że to nasz ostatni weekend we dwoje, dlatego mam zamiar trochę "dopieścić" moje duże dziecko.
Buziaki :*:*
 
Do góry