reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

My już po spotkanku ;-)ostatecznie dotarła tylko Maga i ja , ale było sympatycznie;-)
Życzę każdej ciężarówce żeby wyglądała tak jak Magda z bliźniakami.. nózki jak patyczki , brzuszek malutki i zgrabny. SZok!!:tak:

Kasia a potrzebny jest odpis aktu małżeństwa? ja ostatnio nie miałam
 
reklama
martolinko! przestań:)! ale dziekuję, miło mi sie zrobiło bardzo:)
ja równiez dziekuje za spotkanko:) hehe teraz czeakmy na libacje:D
u ciebie tez widac tylko brzuszek, wiedziałam, że przesadzasz na watku o brzuszkach:)
 
Cześć babuchy.. ostatnio przekonuję się ile prawdy jest w powiedzeniu: jak nie urok to.. przemarsz wojsk. Kiedy już stęskniona do was wróciłam mój laptopek kochany złapał wirusa i tak oto straciłam kontakt z wami. Ale jestem.. tym razem mam nadzieje, bez niespodziewajek :D
 
Nieeeeeeeeeee ! Skasowało mi posta zaraz oszaleje. Mam dzis pecha na potege :wściekła/y::wściekła/y:

izka01 ja tez mam przepowiadajace i tez mam nadzieje ,że ominie mnie przyjemnosc noszenia brzucha do 42 tyg i cały cyrk indukowanego porodu:tak: Mam zamiar sobie troszke dopomóc i za troche ponad tydzien zabrac sie za porzadki :-D

kasia mnie tez spakowanie torby bardziej przeraziło niż uspokoiło, i teraz drazni oczy przypominajac o tym co mnie czeka:-) szkoda tylko ,ze mam pietra wiekszego o sto razy niz za pierwszym razem:szok: ale odwrotu nie ma juz.

ziewaczka a może to przedporodowe oczyszczanie ?? Ja codziennie doszukuje sie u siebie objawów zbliżajacego sie porodu;-)

porannna a ja tez dziś myślałam o Tobie :tak:

kivinko dziekuje i w razie co obiecuje sie zgłosic po rady w sprawie psiaka. To jest mały shiz tzu czy jak to sie tam pisze, ja akurat do psiar nie należe i cieżko mi sie przyzwyczaic do psa w domu ale córcia oszalala na punkcie suni wiec musiała zostac

Dobrej nocy kochane.
 
ja pierdziele skasowalam posta :/:/:/:/
no kurde zesz mać!
nie będę wcześniejszy postów na nowo pisać bo szału dostanę ..

maniaa dzięki za info o tych workach - na pewno sie w nie zaopatrze!

czekam w takim razie na info od Ciebie odnośnie tego klucia :tak:

lene moze malutka podświadomie przeżywa zbliżające sie pojawienie rodzeństwa..?

byłam zdumiona na studiach kiedy dowiadywalam sie jak inaczej maluszki postrzegaja nasz świat! :)

powoli każda z nas zacznie narzekać - przed nami juz prawie finisz :D

kasiagaw dzięki kochanie ale niestety czyms sie przedwczoraj zatrulam :/ noc miałam z głowy a rano juz czułam sie trochę lepiej, ale po lekkim obiedzie znowu tululam kibelek :(
cos podobnego jak u ziewaczka
no masakrejszon. niestety ominęło mnie spotkanie z dziewczynami :(:(:(:(:(
dzien spedzilam w łóżku, ale juz jutro wracam na pełne obroty - chyba juz sie przyzwyczailam :D

fajnie ze juz mialas wszystko żeby sie spakować do szpitala - przede mną długa droga.
a ile koszul wzięłas dla siebie ??

na zapomnij o ładowarce do telefonu, gumce, spinkach i opasce - niby *******y a jak ich zabraknie to szok ;)

a twoj eMek cierpliwy ze drugi raz robił :D ja niby mojego gonie ale jak sam talerze wyniesie do kuchni to jestem taka happy jakby obiad ugotowal :laugh3:

kivinko ziewaczka gratuluje kochane 9 miesiąca..!!!! to juz tuż tuż..!!! :szok::szok: chyba oszaleje z zazdrości jak zaczniecie rodzic a ja będę sie męczyć na końcówce ;(
tak juz chce przytulić mojego synka!!!!

ewela no moj maly upodobal sobie wypychanie pupki w moj żołądek :D ale to chyba było zatrucie

g_agnes twoj maly tak sie dał pokazać? jeeejku jak ja tylko tel wyciągnie żeby go nagrać to zastyga w bezruchu! nie wiem po kim taki wstydliwy :D

gratuluje silnej woli - mam nadzieje ze mi jej nie zabraknie przy powracający do swojej figury!

syneczki kochanie jak fajnie Cię znowu "zobaczyć"! :happy::happy: niestety nie pomogę bo nie kupiłam tego testu..
3mam za Was kciuki! :**

pasazerka a co sie dzieje?
ze złe sie czujesz?

Karina u nas także położna mówiła żeby osobno zaparkować poerwszy zestaw dla maluszka - inaczej na porodowce rozgrywały sie iście drakonskie sceny i okrzyki "przecież mówiłam Ci ze nie ten w paski tylko w kropeczki..!!! " :D:D

uuu taka nie zapowiedziana wizyta to moi rodzice poczuli by sie jak w domu - sprzątanie nigdy nie należało do moich ulubionych zajęć :p

z drzyzgi tez miałam dzisiaj ubaw - najlepszy był gościu który dostał rozpiske kiedy powinien sie umyć :laugh2:

Emilia jak po SR? :)

maniaa czekam z utęsknieniem na diagnozę tego klucia w pochwie.. ja mam kilka razy w ciagu dnia - krótki i ostry ból,
choć bardziej dokucza mi kość lonowa :/ pfff

porannakawa sorry ale sie usmialam tekstem o jednym kibelku :laugh2::laugh2: !!!
dobrze ze juz to zażegnane!

kota to masz odwazniaka - z gorącej patelni? ja zawsze miałam leki ze moje korki sie oparza ;)

mamusia hellol again! :)

kasiagaw jestem taka samo przerazona szpitalem jak ty - jak tam sie w ogole zachowuje, co robi, co można czego nie.. co będzie potrzebne a co nie koniecznie..
masakra - jakieś obce mi środowisko :D fajnie ze wspomniałas o cienkim szlafroku - mi tesciowka kupiła grubasny puchowy, ale to będzie juz koniec kwietnia :szok:
chyba tez o takim pomyśle :tak:

andzik zazdroszczę sesji foto :( ja nie mam kurde czasu i pewnie będę żałować jak nie wiem :/ żadnego zdjecia w ciąży... echh

michallis jak chcesz do rozka wkładać to lekarz mówiła żeby ubrać kaftanik i jednoczesciowy pajacyk - powinno wystrczyc :) a jak będziesz chciał to także skarpeteczki :tak:

izka oo a jak odczuwamy te skurcze? faktycznie jakby od gór UFO dołu przechodziły?

Fajnie ze masz taki dopping :D

ziewaczka ból o którym piszesz to jedno - chrzastka w kości kinowej (sama cierpię z jej powodu od kilku tyg i jest juz przy każdej zmianę pozycji :/ )

a druga sprawa to klucie jakby igłą od środka :)

martolinka jejku szkoda ze mnie juz było :( cholernie chorobska!

z dokumentów to wiem ze trzeba miec najważniejszy wynik - grupę krwi z przeciwcialami i to cos czy nie mamy tej bakterii (ale ze mnie spec :D)

mama_mia masz większego stracha bo juz wiesz co us czeka :D

jak juz pisałam dzisiaj dochodzilam do siebie, jutro juz z kopyta bo mam nerwy ze jeszcze tyle do zrobienia przed porodem ze zaczynam panikowac! zatrudnić i przeszkodzić nowa kelnerke, oddać meble do stolarza, wymyślić polki do garderoby, zamówić fototapete pod tv, kupic oświetlenie schodów, listem wykończeniowe, wyposażenie kuchni, lampki nad przejście .. lozeczko w ikea i szafy dla nas z eMkiem..
jejku!!!
nie mysle bo nie zasne :szok:

buziaki kochane :*
 
Hej dziewczyny!
nie było mnie kilka dni, ale Was podczytywałam, na weekend u teściowej byliśmy, a wczoraj sprzątanie mieszkania i dalszy ciąg przygotowania pokoju.
Kurcze mam problem - wyskoczyła mi opryszczka w kąciku ust i trochę się martwię, zaraz będę dzwonić do gina czy mam brać heviran (mam wykupiony bo już wcześniej miałam to cholerstwo ale przed ciążą). A jak Wy to leczyłyście w ciąży?
sonisia, ziewaczka - współczuję zatrucia, ale się musiałyście namęczyć...
sonisia - tylko oszczędzaj się trochę, jak przeczytałam jakie masz plany na dziś to w szoku jestem jak Ty to wszystko ogarniasz w 8mc ciąży...
kasiagaw - gratuluję spakowania torby:-) u mnie też już torba spakowana, tylko mam dwie koszule do karmienia, nie wiem czy nie za mało, a ciuszki dla dziecka u nas zapewnia szpital, dopiero na wyjście trzeba mieć swoje
mama mia - ja się trochę uspokoiłam jak spakowałam torbę bo wcześniej miałam stresa że zacznę rodzić a tu zero przygotowania, ale faktycznie może tak być że się bardziej boisz bo wiesz co Cię czeka, ale na pocieszenie powiem że z reguły drugi poród podobno jest lżejszy, wszystkie moje znajome tak miały więc nie będzie tak źle:-)

zaraz dzwonię do gina, ciekawe co doradzi.
Jeszcze dziś dentysta, kurcze już sama nie wiem czy tego nie przełożyć...

buziaki w brzuszki i miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Kobietki pomozcie!!!! :(((

Na poczatku ciązy (12tc) robiłam badania na Toxoplazmoze i miałam oba czynniki ujemne w tym IgM - 0,03 czyli, ze nie przechodziłam nigdy toxo.
Teraz lekarz kazał mi powtorzyc badanie tylko IgM dla sparwdzenia o wyszedł wynik dodatni - 0,701 a norma jest do 0,6 :(((
Kurna byłam u niego wczoraj z wynikiem, kazał wszystko powtorzyc i trzymam kciuki zeby to był fałszywy alarm! Kur** oszaleje z nerwów :(
 
augustynka spokojnie może w laboratorium się pomylili, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, a z tego co pamiętam to toxo jest chyba na początku najbardziej szkodliwa dla dziecka.
Ja też dziś robiłam sobie toxo ale wynik dopiero jutro.
exquise ja też mam czasem takie dni że wszystko jest do d****y, ale póżniej przychodzi nowy i jest lepiej!!! U Ciebie też tak będzie i nie marudź:)
sonisia powodzenia w realizacji planów na dziś, i obyś spotykała tylko fachowych doradców :) A jutro na pewno dam ci znać co mi gin powie, bo z dnia na dzień to kłucie jest coraz bardziej uciążliwe :( zwłaszcza jak chodzę.
murka81 dobrze że przed ciążą miałaś już opryszczkę, w takim wypadku nie jest ona tak groźna dla dziecka. Z tego co pamiętam to dziewczyny naklejały sobie plastry na opryszczkę i szybko mijało, najważniejsze żeby przypadkiem nie dotknąć narządów rodnych i nie przenieść wirusa bo wtedy to jest już groźna sytuacja. Napisz koniecznie co powiedział ci lekarz.

Ja zaraz zrobię sobie drzemkę bo witałam przed 6stą, a potem chyba zabiorę się za prasowanko.

Miłego dnia:)
 
reklama
michalis i g_agnes w szpitalu w Koszalinie dzieci muszą mieć na sobie dwa długie rękawki niezależnie od pory roku. Więc u nas body z długim + śpiochy odpadają. Pozostają body z długim, pajace i kaftaniki. Ale co szpital to obyczaj.
 
Do góry