reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Hello : )
pytalam Was wczoraj dziewczyny o otwarcie nowego watka dot. porad na ciazowe dolegliwosci :) co Wy na to ?
 
reklama
Hej

Pewnie mnie tu juz nie pamietacie ale co tam, przypomne sie :-D
czytam raczej pobieznie codziennie ale nie nadarzam za Wami i pedzacymi postami:-p


lene w sumie to ja chcialam tylko do Ciebie na szybko- mi w pierwszej ciazy tak sie robilo od 5 mies, twardnial brzuch i czulam wlasnie taki napor na krocze, ciagniecie ku dolowi, okazalo sie ze szyjka mi sie skracala:sorry:musialam wiecej odpoczywac i chyba przez tydzien czy 2 bralam leki ale juz nie pamietam, takie cos utrzymywalo mi sie do konca ciazy, mimo ze pozniej szyjka juz sie nie skracala a dzidzius urodzil sie po terminie i to przez wywolywanie:sorry:
Ale fakt, najlepiej skonsultowac to z lekarzem, innym niz dotychczas skoro obecny olewa sprawe:angry:
 
porannakawa nie mam pojęcia co to za stwój. Jejku jakie te 7-latki muszą być teraz mądre.

_agata89 ja w Wejherowie robiłam Beta-HCG i tam się dowiedziałam o mojej ciąży, więc wspomnienie dobre

kasiagaw trzymam kciuki za psiaki, oby się szybko znalazły.

reniuszek pomysł niezły z tymi poradami. Ja jestez za!
 
Hello Dziewczyny,
Lene- konsultacja u drugiego gina chyba w tym wypadku nie zaszkodzi, lepiej być pewną, że nie dzieje się nic złego
Darucha- tak jak pisze Edytka ja biorę omegę forte z Hasco, porównywalna(pod względem ilości DHA) jest jeszcze z Olimpu Omega Gold-reszta albo zawiera witaminy(co nie zawsze jest ok, szczególnie jak bierzesz jakiś zestaw witamin dla ciężarówek), albo ma dużo niższą dawkę DHA w jednej kapsułce, albo - jest po prostu dużo droższa, bo pisze na niej, że jest dla kobiet w ciąży:sorry:
Życzę powodzenia w oduczaniu psa od spania w łóżku-mam nadzieję, że się uda:tak:

Kasiagaw- mam nadzieję, że sunie wróciły?

Sonisia- jak samopoczucie?
Reniuszek- pomysł na wątek chyba ok.-poczekajmy na opinię moderatorek
Ziewaczka- jak tam Zmierzch?
Życzę Wam spokojnego ,miłego dnia:-)
 
Heloł:)

Jak się macie? Ja dzisiaj 3 dzień leżenia, ale już obydwa boki i plecy mnie bolą, więc przekręcam się łóżku co minutę:-p

Sonisia- zamieńmy się plissssssssssss, ja chcę chodzić na spacery i spotykać się ze znajomymi:-( Łóżko to mordęga, aj słer!

Lene- to dobrze, ze poszłaś się skonsultować! Też jestem tego zdania, że nie zawsze lekarz potrafi zdiagnozować przypadłość,a tutaj już chodzi nie tylko o Ciebie, ale także o tego malutkiego człowieka, którego nosisz:tak: Ja też dzisiaj idę na wizytę do innego ginka, mam nadzieję, że zrobi mi usg i że sprawdzę czy moja dzidzi dobrze się czuje po tych lekach, które biorę....oj tak bardzo się o nią martwię, że już nawet nad płcią się nie zastanawiam!

No i powiem Wam, że nie wychodzi mi to nie stresowanie się, bo mąż zawsze musi mi coś zaserwować...chociaż małego stresika dziennie, inaczej jest chory!
 
Pauletta co do wagi to nic nie robiłam, po prostu nie przybywa, pytałam wczoraj lekarza czy to ok i powiedziała że każdy przybiera inaczej i tak juz jest. Co do lezenia to ja troche nie mam szczęścia, najpierw leżalam przez wymioty, potem przez zagrożenie ciąży, 2 razy szpital, ale pi pierwszym tygodniu juz sie przyzwyczaiłam i teaz to dla mnie norma, kwestia przestawienia się, do tej pory nie mogłam wstawać, teraz mogę chodzić po domu i raz na tydz gdzies na chwile wyjść, wiec juz sie nie czuję tak uwięziona. Za to zobaczyłam jakiego mam super męza, bo od tego czasu wszystkie obowiazki są na jego głowie i dzielne sobie radzi :tak: I co do strachu o dzidzie też cię rozumiem, ja do nie dawna w ogóle o płci nie myślałam bo nie byłam pewna po prostu czy ciąza się utrzyma... Ale będzie dobrze, a my i tak nie mamy na to wpływu, więc lepiej żeby dzidzi nie odbierał naszego złego nastroju, trzymaj się dzielnie! ;-)
 
Dzień dobry:)

Praca, praca i nic poza tym. Mam nadzieję, że uda mi się dzisiaj wyjść o 13, bo jestem na basen zapisana:-Dnareszcie trochę ruchu...a do tego wszystkiego jeszcze polscy siatkarze z Iranem przegrali...echh...ale nie wolno się teraz denerwowac;-)
kasia -mam nadzieję, że psinki wróciły do domu i że wszystko z nimi ok
reniuszek - pomysł ok
Ja na szczęście należę do grona, które się w ciąży super czują (oprócz wieczornego zmęczenia, ale to akurat dla mnie nic nowego). A tak poza tym to jak do tej pory wszystko było super.I oby tak dalej:-)
Pozdrawiam cieplutko:-D
 
hey Kobitki.

Psiaki się znalazły. Wróciły same nad ranem. Kolega akurat przechodził pod naszym domem i wpuścił je na podwórko i zamknął bramę, a więc psiaki poszły do kotłowni, do której mają specjalne psie wejście i smacznie spały przy piecyku. Dostały jeść i kiedy zawołałam je do domu nawet nie drgnęły...dalej wygrzewają tyłki pod piecem. Łobuziary...zmęczone są na maksa. Ale co zwiedziły to ich. Dobrze, że nic im się nie stało, bo już mi się w nocy śniły różne koszmary:(

pauketta na pewno wszystko z Dzidzią dobrze. Moja kuzynka też leży zostały jej dwa miesiące ciąży, ale lekarz zdecydował się rozwiązać ciąże jeszcze przed świętami mimo, że termin dopiero na styczeń. Tak więc leż Kochana i nie marudź. W końcu to dla dzieciaczka. Polecam serial rodzinka.pl. Ostatnio oglądam go nałogowo.

Ja dziś zaplanowane mam strojenie choinki w sklepie i spotkanie w agencji reklamowej. A wieczorkiem ploty z koleżankami :) Moja dzidzia już dziś od rana boksowała Mamę po brzuchu, bo chyba chciała jeść. Wcinam zatem śniadanko i zmykam do pracy :)

Miłego dnia Brzuchatki:*


 
reklama
hej dziewczyny, mam dzis super humor i nie wiem czemu:p W ogole pogoda fajna, mewy za oknem sie dra, dziwie sie ze chce im sie tak daleko przylatywac, wielkie te ptaszyska. Na filmie bylo super, w ogole super film, ja ogladalam dwie poprzednie czesci i ta tez mi sie bardzo podobala:)
Sonisia-moj sobie z ciazy nic nie robi jesli chodzi o sex, tylko troche na brzuch uwaza, ale dzieki temu dluzej moze takze ja jestem zadowolona, wrocila mi ochota na sex, bo w I trym nie mialam ani troche.
Pisze sobie wlasnie prace magisterska i calkiem dobrze mi idzie:) W ogole ojejj jaki ja mam dobry humor, ogladalam na allegro spodnie ciazowe i nawet znalazlam takie na mnie akurat, bo wiekszosc to w rozmiarze 42, mam juz takie i sie w nich topie, takze wreszcie znalazlam moj rozmiar-35 zl:) I ogoladalam jeszcze maty edukacyjne dla niemowlakow i takie wisiadelka nad lozeczko i podoba mi sie seria rain fores z fisher price, ale cena troche odstrasza, mata prawie 300 zl a wisiadelko prawie 200. Buuu cena

kolejne przyslowie do kolekcji: Chciałeś panią - pracuj na nią:):laugh2:
 
Do góry