reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Sto lat, sto lat! Wiele szczęścia, pomyślności niech zdrowe dziecię Ci się rodzi!

* Zdjecie z USG dodam jak tylko będę miala aparat :)
 
oj szkoda...bo myślałam że obejrzymy sobie trzy kobitki jedna koło drugiej:sorry2:.....martolinka 100 lat:-)

i dziewczyny mam następne pytanie; jakich pieluch zamierzacie używać? tetra czy jednorazowe? i oczywiście jakiej firmy?:sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
i dziewczyny mam następne pytanie; jakich pieluch zamierzacie używać? tetra czy jednorazowe? i oczywiście jakiej firmy?:sorry2:

Ja tetrowych będę używała do tego jak się uleję dziewczynką, do wózka żeby włożyć, przykryć a tak to będę używała jednorazowych. Raczej będą to pampersiaki.

Jeszcze zobaczycie :)
 
Hej hej dziewczyny :)))

Martolinka Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin - i dla Ciebie i Dzidzi w brzuszku :)))) - nie wiedzialam, ze Ty masz dopiero 24 lata :szok: myslalam, ze z trzydziescipare ! :D

Od wczoraj siedze i rozwiazuje zadania, quizy, pisze prace , czytam - ogolnie wszystko sie kreci w okol uczelni :))) Czytam Was codziennie - nadazam za tym co piszecie, ale nie nadazam co kto napisal , wiec przepraszam, ze tak bezosobowo :) Co do rozkow kolderek itd dziekuje za przydatne info - z siostra nasza mala nosilysmy w rozku i tak tez spala , pozniej dopiero przerzucilysmy sie na otulaczek i kocyk na nozki :)
Wspolczuje kobietkom, ktore maja przygody za kierownica - znam to skads i pomyslalam, ze ograniczam kontakt z samochodem w relacji samochod-kierowca , wole zostac pasazerem, chocby nawet komunikacji miejskiej typu pociag do wroclawia czy autobus :)
Co do slodyczy to pozwolcie, ze sie nie wypowiadam- ja co chwile wynajde jakiegos lakocia dla smaku , najgorszy objaw to chec na czerwona oranzade ( skad do cholery sie to bierze ?! )
Cale szczescie bol gardla mi dzisiaj przeszedl i moge normalnie przelykac - jesc ! :D
A teraz kochane zycze Wam wszystkim udanego wieczorka :) - wracam do mojej salatki i pisania pracy .
 
Ja tez pampersy. Byłam zauroczona wielorazowymi (nie tetra) ale po pierwsze duzy wydatek za jednym razem, a po drugie jak wziac wszystkie za i przeciw to jak dla mnie pampers jest lepszy, nie ukrywam sie z tym ,ze takze wygodniejszy dla mnie. Mogłabym napisac duuuzo na ten temat , bo to jeden z moich ulubionych:tak:
 
Kobitki dziękuję Wam bardzo za wypisanie plusów i minusów posiadania kołderek i śpiworków. Nie planowałam, a jednak teraz zdecydowałam się i kupię śpiworek :tak:

edytka - zdrówka dla Gabi!
sonisia - faceci to jednak gadżeciarze ;-) mój jest taki sam, ale przynajmniej ma rozrywkę i cieszy się jak dziecko :-D
fantazjowa - życzę zgody z Twoim pięknym!
stokrotta - Dżem i Rysiek to poprostu całe moje studia, ogniska przy gitarkach i wydzieranie się na całe gardło: "pamiętam dobrze ideał swój!..."
... a na naszym weselu zespół zrobił nam niespodziankę, zagrał czerwony jak cegła, my na środku sali, mikrofon dla mojego męża i jego troszeczkę fałszujący śpiew: "rozgrzany jak piec, muszę ja mieć!" :-D:-D ojjjojj ale się rozpisałam..
karina - jak się udało spotkanko z kumpelkami??
darucha - pozazdrościć takich fajnych znajomych ;-)
mania - zdróweczka życzę!
reniuszek - czerwona oranżada - tylko Heleny!!! :-) pysznaaaaaa

martolinka - wszystkiego co najlepsze!

24 wiosen, kiedy to było...... echhh....

Dziewczynki czy można jeść tuńczyka ? Bo zrobiłam sałatkę mężowi i sama z chęcią bym skubnęła...;-)

A tymczasem czeka na mnie pyszniutki makaron z truskawkami!!!!!! :-D:-D ależ ciocia zrobiła mi niespodziankę z tymi truskawkami, uraczyłam się jak nic!
 
Ostatnia edycja:
ewela nie wiem co z tym tunczykiem :D
Ale sie usmialam - malowalam dzisiaj z siostrzenica akwarium z rybami i kury hehehe i cytuje jak Marianka opisuje :
piesa lyba, dluga lyba. czecia lyba , sluchaj i osma lyba , piesza , czecia i oooooooooooosieeeeeeeemmmmmmm : D
 
reklama
Jeśli chodzi o pieluch to ja nie mam co prawda doświadczenia ale sporo czytałam na ten temat i podobnie jak mama_mia bardzo spodobał mi sie temat pieluszek wielorazowych, ale one nie są jeszcze zbyt popularne w Polsce i przez to cena jest wysoka i to pranie... Co do jednorazówek to słyszalam bardzo duuużo opinii na temat pieluszek Dada z Biedronki. Podobno w tym roku je ulepszyli i dorównują Pampersom, a cena jest o połowę niższa. Mam zamiar je wypróbować bo jeśli rzeczywiście nie będą uczulać i przeciekać to nie wiedzę sensu płacić za markę.
 
Do góry