reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

hej dziewczyny, u mnie szaroburo za oknem, nic się nie chce, ale poprawię sobie humor zakupami:-) Szkoda że nie znam płci, bo w sklepach z ubrankami dziecięcymi będę tylko oglądać, ale jeszcze tydzień i już wszystko będzie wiadomo:-D

Widzę że jest temat na tapecie - co lepsze śpiworek czy kołderka - koleżanka miała śpiworek i była bardzo zadowolona, zwłaszcza jak wstawała karmić - podnosiła dziecko w śpiworku i się nie wyziębiało, ale pojawił się problem jak mała zaczęła chodzić i chciała wychodzić już sama z łóżeczka - zamienili śpiworek na kołderkę i dziecku trudno było się przez jakiś czas przyzwyczaić, nie chciała spać, płakała i rozkopywała się. Myślę że odpowiednia może być kołderka przypinana do prześcieradła, a na początek rożek albo śpiworek właśnie.

edytka, mama mia - mi na cierpnięcie rąk i mrowienie najbardziej pomaga aspargin, można brać w ciąży, może wypróbuj?
karina - lody z owocami i bitą śmietaną, mniam, chyba zaraz kogoś namówię:)

Miłego dnia, wracam do gotowania rosołu;-)
 
reklama
hej kwietniówki:)
czytam was codziennie na raty i mega cięzko mi odpisywac:(
fantazjowa, juz ci pisałam, trzymam kciuki, żeby wszystko wam sie ułozyło:*
stokrota gratuluje córeczki:) czyli synem bedzie rodzynkiem:)
sonisia, super, że egzamin dobrze wam poszedł:) mój gin mówi, żeby robic usg połówkowe w 24 tyg bo wtedy dzidzia jest juz wieksza i mozna wiecej rzeczy zmierzyc i zbadac.
co do kąpieli w wannie ja tez korzystam dwa razy dziennie nawet:) czuje sie po niej w porzadku.
my na poczatku uzywalismy kocyka, robilismy z niego rożek, potem był spiworek polarkowy z długim rekawe, a teraz kołdra, tez się zdaza, że młody sie rozkopie, ale wiem, że jak mu zimno to sie potrafi przykryc..nie wyobrażam sobie wstawania w nocy co chwile i sprawdzania czy jest przykryty..
monitor oddechu tez mamy, ale jeden, drugi bedziemy musieli kupic. w ogole wszystkiego mamy po jeden;) ale fotelik samochodowy juz zapowiedzialam kupmpeli, że pozyczamy od nich, więc jest luzik:) troche zaoszczedzimy:)
co do chust, to ja nie bede kupowac, mamy nosidełko ergonomiczne (ale jedno:p, moze drugie tez pozyczymy od innej kumpeli) dziecko ma nóżki w żabke, więc nosidło tez może być bezpieczne:)
martolinko wszystkiego najlepszego:)
porannakawa dobrze juz sie czujesz?
wy macie stłuczki, a ja w tej ciązy utopiłam jeden telefon w wannie, a drugi zgubiłam..
miłego dnia
aha agata zdrówka:)
 
Witam dziewczynki !

Martolinka wszytskiego dobrego z okazji kolejnej 18stki th_b2.gif

Dziewczynki uwazajcie bardzo na choróbska w ciazy , pamietacie jak pisalam o kaszlu moim ? Dzisiaj jednak pojechalam rano do lekarza bo starsznie wczoraj sie zle czulam i szyjka mi sie skraca :crazy: Moja gin powiedziala ze to najprawdopodobniej wlasnie od tego kaszlu , dostalam leki chyba cos jak polski duphaston i magnez ,kazala sie oszczedzac qrna jak tu sie oszczedzac to ja nie wiem . Dlatego uwazajcie na siebie dziewczynki . Mialam usg ale monitor nie odwrocony byl do mnie niestety :( takze dalej zyje w blogiej nieswiadomosci .

Ide robic obiad bo juz pozno a ja sobie imion na necie szukam, pozniej poczytam co tam u was bo niedawno dopiero w sumie do chaty wlazłam .
 
Ostatnia edycja:
MamiDo
ja o odchudzaniu tylko piszę a to co jem, nijak się do tego ma:-D
Martolinka
dużo szczęścia i radości:*
Kasia
oj masz chyba pecha.. uważaj na drodze
ja do tej pory zabiłam 2 kury autem:baffled: obie stały na poboczu i jak dojechałam bliżej to prosto pod koła, jedna była nawet sąsiadki, ale sprzątnęłam ją zanim zauważyła;-)więc ciii;-)
Darucha
dobry patent na wyższy vat:-D
Porannakawa
no właśnie ponoć mocny kaszel moze być groźny dla brzuszka, ale moze to nie od tego mi się szyjka też ponoć skróciła a kaszlu nie miałam, mam nadzieję że dalej to nie postępuje bo u nas lekarze to lubią do szpitala brać...
 
Martolinka czy ja dobrze pamiętam, że Ty masz dziś urodziny??? STO LAT!!! I niezmierzonej ilości Szczęścia!!! :))) Całuski!
Pamięć masz bardzo dobrą!!!;-)dziękuje za życzenia baby!!!:tak:Kończe dziś 24 lata:-D

Potrzebuje niezawodnego przepisu na biszkopt do tortu dla Antka? wkleicie cos na przepisy?:-p
Kasia lepiej żebyś już nie jezdziła...
 
Hej, ja mam dzis nieco bardziej aktywny niż zwykle, wyprałam ubranka które dostałam od koleżanki i zaraz sie jeszcze ze coś w domku zabiorę...

Darucha ja uważam że zbieranie ubranek po znajomych to świetny pomysł :tak:sama uskuteczniam :-D

kasia
ja tez jestem zdania że może lepiej zrezygnować z jazdy samochodem bo o nieszczęście nie trudno...

poranna kawa dobrze że poszła do lekarza i się tobą zajęli, wypoczywaj ile możesz!

Martolinka STO LAT!
 
Fantazjowa- dołączam się do prośby Stokrotty o wstawienie zdjęc trojaczków- to dopiero musi byc widoczek:-)

Pięknie wygląda, a widok jest the best ;)
Chętnie bym wstawiła,ale niestety płyta została u teściów jak ostatnio byliśmy a aparat pożyczyłam moim rodzicom,bo jednak co lustrzanka to lustrzanka a nie taki do du*py jak oni mają.
Jak rodzice wrócą z podróży to zrobię fotkę i wstawię :)
 
witajcie,
martolinka - sto lat!!!!
g_agnes - ja nie mam tyle samozapracia co Ty jesli chodzi o słodycze. Zawsze musi byc cos w domu - tak na wszelki wypadek. Owoców tez jem sporo, uwielbiam mandarynki, choc mam po nich zgagę :/
kasiagaw - ale pech! uważaj na siebie. Trzymam kciuki za wizytę
darucha - gratuluje dobrych wieści :)
 
reklama
Cześć dziewczyny,
dołączam do grona zakatarzonych z bólem gardła:( a tak starałam się uważać.
Martolinka 100 lat kochana!! dużo zdrówka, miłości, szczęścia lekkiego porodu i wszystkiego o czym sobie tylko zamarzysz:-)
poranna kawa bardzo dobrze że odwiedziłaś lekarza lepiej chuchać na zimne i mieś pewność co się z nami i dzidziami dzieje

Ja postanowiłam nie przesadzać ze słodyczami i na razie je sobie odpuściłam ale jest ciężko:( bo już sporo przytyłam a wiem że później pozbyć się tego nadmiaru nie jest tak łatwo:(

Zmykam zrobić jakiś lekki obiadek i wypić kolejną herbatkę z miodem.
To prawda dziś pogoda jest do bani pochmurno i mglisto, a wczoraj był taki piękny błękit na niebie.
Buźki i miłego dnia
 
Do góry