reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Kurde dziewczyny niedobrze mi po tych lekach :( na wymioty mnie zbiera ....

Ewela_grzyba nie wolno ejst tunczyka w ciazy ma duoz metalic iezkich bo to ryba ktora długo zyje i ma czas na nachapanie sie chemii z srodowiska . Natomiast nie mozna sie chyba dac zwariowac jak raz na miesiac zjesz troszke to sie nic nie stanie :) Ja unikam ejdynie wątróbki bo ma duzo witaminy A co podobno moze powodowac wady płodu.

Zeberka363 Co do pieluch to Maryś mój jedzie na pampkach fioletowych ( w pl mysle ze te same sa) :tak: Jak dla mnie nie ma lepszych , Huggisy uzywalam ale wiecznie mial mokre spiochy po bokach nie wiem czy ten "fifolek: mu sie tak ukladal czy co ale przy pampkach tego nie ma . W plu przy sredniaku uzywalam pampków z lidla i byłam bardzo zadowolona :)))).

Mam 2 pampki wielorazowe i kapletnie sie nie sprawdzily :( dostalam w prezencie osobiscie nigdy bym nie kupila .

Maniaa wracaj szybko do zdrówka !!! :tak:

Fantazjowa jak sie czujesz ?? qrcze nosic 3 dzidziusie to jednak mega wyczyn :))) Wspolczuje problemów z chlopem ale czasami chyba jednak dobzre wylac taki zimy kubel wody na glowe to sie opamieta . :tak:

Reniuszek ehhhhhh ta oranzada :D czerwona albo bialaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa :zawstydzona/y:
 
Fantazjowa jak sie czujesz ?? qrcze nosic 3 dzidziusie to jednak mega wyczyn :))) Wspolczuje problemów z chlopem ale czasami chyba jednak dobzre wylac taki zimy kubel wody na glowe to sie opamieta . :tak:

Czuję się tak sobie w nocy czasami nie mogę spać a wczoraj miałam taki dzień,że tak mnie kręgosłup napierdzielał,że ledwo chodziłam...ogólnie jeszcze nie jest źle,ale wiem iż potem będzie gorzej, jeszcze parę tygodni...Na razie mogę powiedzieć jestem w pełni zdrowia!hehehe.
A mogę się xzapytać dlaczego masz w opisie 3x?
 
Kurcze podziwiam Cie :tak: ale pozniej za to co za radosc 3 dzieciaczkiw tym samym wieku :))))))

Oczywiscie ze mozesz mam 3 chlopaków : 13latka , 7latka i prawie roczniaka , aaaa tak bylo latwiej 3 x "jajka" :-D no i teraz pamiatka przywieziona z wakacji pewnie 4 jajka :D :-D dodam ze po tabletkach anty :sorry2:
 
Zeberka
ja jeszcze nie wiem jakie pieluchy wybiorę, przy Mateuszu byłam nastawiona na pampersy ale jednak na początku przy karmieniu piersią przeszłam na tertę bo nie wyrabiałam z jednorazowymi, Mateusz robił mnóstwo kup!! np obudził się z kupą więc go przewinęłam i zaczęłam karmić i znowu zrobił kupę, przewinęłam go kończyłam karmienie a on znowu kupa! i tak z 5-6 razy na dobę więc tyle pieluch by szło ze zmieniłam zdanie na tetrę, a teraz zobaczymy jak będzie,
Julianna
u nas pierwsze miałam pampersy te 2-5kg jeszcze w szpitalu, a potem cały czas dada z biedronki, są ok jak dla mnie no i cena też spoko, mieliśmy 2 lub 3 paczki huggisów i już mniej byłam zadowolona, dada nie uczulała i nie przeciekała nawet jak po nocy było dużo nasikane
 
Ja niezmiennie pozostaje przy pieluchach jednorazowych. Tylko nie wiem, czy akurat Pampki, bo Emilcię uczulają i zobaczymy jak będzie z dzidzią.


Fantazjowa
a jakie będziesz miała trojaczki? Fajnie by było, gdyby były jednakowe.Taka ciąża na pewno jest bardziej narażona, na pewno lekarz specjalnie dba o Ciebie. A skąd jesteś, bo chyba nie pisałaś, chyba ,że ja nie zauwazyłam...
Ciekawe jak godzenie z M wyglądało;-)

poranna kawa współczuję dolegliwości z szyjką. Oby jak najszybciej wszystko wróciło do normy


Byliśmy na lodach i mam jeszcze dodatkowy grzech na sumieniu...Normalnie tam nie jadam,ale taka mnie ochota zebrała. Bic Maca w Mc Donaldzie zaliczyłam:zawstydzona/y: Mój gin. by mnie zamordował gdyby wiedział;-)
 
Ostatnia edycja:
reniuszek - zarażasz zachciewajkami :) ja teraz o niczym nie myslę, jak o oranżadzie czerwonej...może byc też biała...ale u mnie na wsi to już wszystko pozamykane...no i te bąbelki - do tej pory piłam i pije tylko wode ng bo mi najbardziej smakowała/smakuje...gorzej bedzie jak nie zasnę....:-)
 
Stokrotta- Twój gin też jada w McDonaldzie- ale w życiu się nie przyzna:-D. Mam znajomą lekarkę, która jak wsiądzie na palącego pacjenta, to ją w całej poradni słychać-a w towarzystwie do jednej kawki trzy papieroski;-)

Porannakawa- bidulko paskudne leki, no ale musisz się jakoś kurować...

Co do pieluch- tylko jednorazowe, nie narzekam na niedobory w kwestii prania:sorry2:
Fantazjowa- kręgosłup im dalej tym gorzej, musisz pilnować, żeby za dużo nie przytyć skoro już Ci doskwiera:tak:
 
Witam kobitki
Ja dzisiaj tylko o sobie, wiem samolubna jestem:zawstydzona/y: Kurcze wieczorem zaczął boleć mnie ząb i przez tego dziada całą noc nie spałam:wściekła/y: rano wylądowałam u dentysty i na kanałówkę się załapałam, oczywiście są tego plusy i minusy. Po całej nie przespanej nocy i ciężkim poranku poleciałam na wizytkę a tu dupa nie ma nikogo, byłam taka wku....... że :szok: poleciałam do rejestracji i Pani do mnie że informowali wszystkie pacjentki że doktorkowi wyskoczył dyżur w szpitalu i go nie będzie, tylko szkoda że o mnie zapomnieli. Następna wizytka najpóźniej 28.11 ale mam dzwonić może wcześniej się uda. Dobra nie truje już ale musiałam się wygadać
 
reklama
Do góry