reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

martolinka przed momentem w faktach mówili o tej kobiecie z sopotu :( podobno przyznała się do morderstwa :( płakać się chcę, nie wyobrażam sobie tego dzieciątka i tego że można umrzeć z ręki osoby której się najbardziej ufa i najbardziej kocha ... kobiety oceniać nie będę - podobno miała problemy psychiczne ... dlatego znowu można zadać pytanie gdzie byli bliscy i pomoc zanim doszło do tragedii ... po szkodzie wszyscy się będą odzywać a wcześniej pewnie każdy miał kobietę w du.... :(

sonisia spokojnie z egzaminem co dwie głowy to nie jedna :)

fantazjowa mam nadzieję że twoja gorsza połowa szybko zmądrzeje... a propos gdzie jest miejsce do którego go wysyłasz? może dokoptuje mu mojego bo mi niekiedy za bardzo działa na nerwy i przydałaby mu się samotnia :)

Agata zdrówka! polecam koktajl z cytrusów na noc z miodem mi pomagało przy infekcji
 
reklama
Fantazjowa mam nadzieję że się szybko pogodzicie bo taka sytuacja musi być męcząca...

kinga tak, luteina i dufaston to to samo (progesteron) różnią sie za to znacznie ceną ja się juz faszeruje od ładnych paru miesięcy:tak:

agata bardzo wspólczuję domowego szpitala, obyście się szybko wykurowali ;-)

Ja czytałam że kołdry nie są zbyt dobte dla niemowląt z tego powodu co piszecie, że dziecko może się zakryć i może nie maieć jak oddychac, ale o spiworkach tez słyszałam że trzeba uważać żeby dzidziuś tam nie "wpadł" do środka i też się nie udusił, tak mówił ekspert...może na początku dobrze zawinąc w rożek lub w kocyk? :cool:
 
kurcze od tamtej pory prądu nie było do teraz :wściekła/y: jakaś awaria. Myślałam że kota dostanę z młodą przy świeczkach:wściekła/y:
martolinka ja też Gienka bardzo polubiłam, ale nie aż tak żeby stanik sam mi się rozpinał:-D:-D
agata dużo zdrówka dla Ciebie i Ninki, kurujcie się szybciutko:)
zeberka ja kupiłam młodej śpiworek ale była starsza i za żadne skarby w nim spać nie chciała, muszę go poszukać bo on jest nowy i wypróbuje przy drugim od początku to może zda egzamin.
fantazjowa trzymam kciuki żeby wam się wszystko poukładało:tak:
 
martolinka z tym stanikiem to tekst pierwsza klasa, ale cos w tym jest bo mnie tez elektryzuje:-D

zeberka ja miałam taki śpiworek, ale raczej taki lżejższy, welurkowy bez zadnego ocieplenia i sprawdził sie super, tylko że im mała wieksza tym gorzej. Teraz ciagle spi odkryta, bo ja sie poddałam chodzic w nocy co godzine i ja przykrywac

fantazjowa
zycze żeby wszystko sie poukładało
agata89 duzo zdrówka, u nas niby najgorsze mineło ale cała nasza trójka zasmarkana :wściekła/y: nie cierpie tego
 
agata i ciebie dopadlo biedaku :( kuruj sie kochana, duzo ciepłych myśli Ci wysyłam..! a chorubska a sio!!!

martolinka mezowski teskt mistrzowski :D trzymaj stanik w sklepie w dniu premiery..! :p
ja bardzo sie ucieszylam ze Gienek wygrał, bo szpak sobie poradził - juz taniec z gwiazdami..?
kinga a wy skad ze znacie..? (babska ciekawość :p)

fantazjowa ja ostatnio przypomnialam sobie o paktofonice i grammatik Światła Miasta - tej ostatniej płyty nie moge dostać s sklepie ostatnio :/ kurcze.

ewela no ja wlasnie tez cały czas"czuje" brzusio, ale wlasnie wzięłam asmag, zobaczymy czy pomoże :)

porannakawa a co to był za alarm poranny ze szpitalem..?? dobrze ze to nic strasznego :)

vilmaq chyba masz racje, z dzidziolkiem poszedł egzam całkiem niezle :) ale brzuszek troszkę sie buntowal bo niby lajcik a jednak ;)

kochane dziękuje za kciukasy..!!!!!!

julianna tak zle i tak nie dobrze, ale ja jednak kupie spiworek :) obowiazkowo mate minitorujaca oddech dziecka, bo jestem na tym punkcie przewrazliwiona - jako dziecko nie umialam płakać i zamiast tego sie dusilam. rodzice przeżywali traume trzymając mnie do góry nogami i klepiac po pleckach.. i to nie raz, wiec przezornie to bedzie pierwszy wazniejszy zakup.

a z zakupów maluszkowych to eMek kupił juz kamerę do pokoiku dziecka na dzien i na noc, przez ktora bede mogla włączać mu melodyjki a nawet do niego mówić przez swój monitor z innego pokoju :) dla facetów to chyba najwieksza radocha z bejbisiem ze mogą nowinki techniczno-zabawkowe kupowac bez naszego marudzenia ;)

dobra kochane, czas spac bo jutro ciężki dzien z remontem brrr. nigdy bym nie pomyslala ile decyzji i ******* przede mna, chyba bym sie dwa razy zastanowila .. no ale co zrobic, buziaki i spokojnych snów!
 
Vilmaq-zgadzam sie z Toba jesli chodzi o ta polityke prrodzinna, to takie mydlenie oczu, narobili dlugow i teraz potna gdzie tylko sie da, a do kamery pieprza ze zalezy im na polskiej rodzinie...polityka to szambo :(
Mama_mia-moj tez sie troch boi jak to sie ulozy to chyba normalne, poza tym my mamy wieksza swiaomosc tego co sie dzieje, bo dzidzia rosnie w naszych brzuchach, a oni zyja tak jak to swietnie okreslilas-troche obok. Ja obowiazkowo z cala ferajna w przyszly wtorek idziemy na polowkowe :-)
Augustynka-najwaniejsze ze sie szybko goi ta ranka, a powiedz jaka masc dostalas, tak z ciekawosci zawodowej sie pytam, chcialabym wiedziec co tak dobrze pomoglo.
Paulusia-ja bede chyba kupowac ciuszki od razu w rozmiarze 62, moja pierworodna wazyla 4100 przy porodzie a lekarz mi powiedzial ze nastepne zwykle sa wieksze :)szok:) wiec chyba nie bede potrzebowala tego najmniejszego rozmiaru.
Sonisia-wspolczuje tesciowej, swietnie Cie rozumiem, moja zawsze straszy nie zaleznie od tego co kto zrobi. A mielony z buraczkami, mmmmmm, ale mi smaka zrobilas.
Martolinka-ja poprzednim razem mialam tylko nosidlo i faktycznie mozna je stosowac raczej dla wiekszych niemowlaczkow. Tym razem tez sie przymierzam do kupienia tej chusty, bo mi sie bardzo podoba. Tez kibicowalam Gienkowi, mial zdecydowanie najciekawszy glos i cos takiego czarujacego, chyba ta cala historia i osobowosc, wszystko razem :biggrin2: Chociaz Ada miala tez bardzo ladna i ciekawa barwe glosu, Szpaka nie trzeba komentowac kolorowy na maxa, bardzo mi sie podobal ten polski x-factor. Teraz sie wciagnelam w amerykanska wersje i kibicuje babeczce o ladnie brzmiacym nazwisku Drew Ryniewicz :biggrin2: Jest swietna, najlepsza.
Kasiagaw-moj lekarz mowil ze kapiele nie sa zakazane tylko po prostu nie mozna za dlugo siedziec w zbyt cieplej wodzie, zeby nie przegrzac brzuszka i tyle. Sama ocen czy sie dobrze czujesz w takiej kapieli, jesli nic zlego sie nie dzieje to chyba okey.
Ewela-mam kolezanke, ktora przy drugim dziecku zaczela kupowac te spiworki i mowi ze sa rewelacyjne i zaluje ze je tak pozno odkryla. Ja nie stosowalam przy pierwszy dzidziolku wiec z wlasnego doswiadczenia nie mam pojecia.

Dziewczyny co do tych poscieli-ostatnio u nas przewaza opinia ze nie powinno sie stosowac wcale koldry ani niczego w lozeczku (mega szok, ja mojej coreczce wiazalam ochraniacze na calej dlugosci lozka i stosowalam kocyki) dlatego ze jak sie dziecko przesunie i zalozy sobie ta kolderke, kocyk czy cokolwiek innego na glowe to sie moze udusic, bo nie bedzie umialo sobie tego z twarzy zdjac. Taka teoria u nas teraz przewaza, na podstwie badan nad nagla smiercia lozeczkowa. Zalecaja klasc dziecko spac w spioszkach czy spiworkach wspomniane przez dziewczyny.
 
Witam porannie i zimowo.Za oknem -5:baffled:. Chciałam dziś zostawić Gabi w domku bo taki straszny ma ten katar i jeszcze ten kaszel. Wygląda okropnie. Nawet po oczach widać chorobę. To ta mi się rozpłakała że ona chce do szkoły. No i wygrała ale miała zapowiedziane że jutro zostaje w domu. A ta mi zadała pytanie czy zadzwonię po lekcje. W szoku jestem jak dla niej ważna jest szkoła i koleżanki.
Mam problem. Strasznie mi cierpną ręce.Muszę je mieć cały czas opuszczone bo nie da się wytrzymać. Czy któraś z Was ma coś takiego? Ja tak zawsze miałam przed okresem a potem mijało ale teraz mam nadzieję że mi nie zostanie do końca ciąży.
 
sonisia :) mi najlepiej na studiach poszła ta sesja którą właśnie zdawałam w ciąży - pamięć rewelacyjna raz coś przeczytałam pamiętałam :) się śmiałam że mały koduje za mnie teorie numeryczne :)
izka - no comment tylko się nóż w kieszeni otwiera
edytka mi kiedyś cierpły ręcę i po wielu badaniach (masakrycznych od kopania prądem poprzez igły w nerwach) doszli do tego że nie przyswajam wapna... i musiałam mieć dodatkową kurację z wapnem... może zapytaj lekarza, może też masz jakieś niedobory? trzymam kciukasy
 
edytka78 ja tez czuje rece, nie wiem czy tak samo bo nigdy wczesniej nie miałam tak. Nie moge obejrzec nic w sklepie na wieszakach bo rece same mi opadaja, jakby miesnie nie wyrzymywały:confused: to samo jak cos w szafach szukam na wyższych półkach
 
reklama
Witam w mroźny poranek :zawstydzona/y:
sonisia
bo pochodzimy z tego samego miasta i chodziliśmy do jednej szkoły, tylko ja jestem starsza od niego :-p
edyta 78 ja kochana nie pomoge bo nie miałam takich dolegliwośći ale mam nadzieję że Twoje szybko miną :tak:
Miłęgo dnia ;-)
 
Do góry