reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

agustynka współczuję poparzenia:-( sonisia trzymam kciuki za egzamin :tak:martolinka niezłego masz męża:-D a wracając do tego linku co podałaś to ludzie naprawdę są nienormalni:no:ziewaczka niezły dziadek :-) ja dziś zrobiłam golonko i objadłam się na maksa a teraz jeszcze poprawiam ptasim mleczkiem:-D a mam takie pytanko" co będziecie kupować standardową pościel czy śpiworki?" agata89 dożo zdrówka dla ciebie i twoich najbliższych:tak:
 
reklama
sonisia - ja biorę no-spę, magnez i duphaston, a mimo to mam bóle brzucha... I niby spokój, wypoczywam sobie, nic nie poradzę tak już mam... Staram się bardzo tym nie zamartwiać bo mój brzuszek dokucza mi od samego początku, czyli już 16 tygodni. Chyba niektóre babki bardziej odczuwają a inne mniej.
martolinka - ja też lubię Gienka!!! Ochhh bardzo mu kibicowałam ;-) facet z charyzmą, a ten głos... Na żywo niestety nie słyszałam... Ciekawe jaka będzie płytka?:-)
agata89 - chorowitku, gorącą herbata z miodem i cytryną, pod kocyk i książka do ręki, zdróweczka Wam życzę!
Zeberka - ale mi smaka narobiłaś na ptasie mleczko :-p

O taki śpiworek mniej więcej chodzi?
http://allegro.pl/babaluno-ocieplany-spiworek-do-spania-mix-wzorow-i1913708712.html

Kobitki bardziej doświadczone wypowiedzcie się czy taki śpiworek jest praktyczny??
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kobitki :)
Tęsknię za moim M.,bo się z nim " rozstałam " na miesiąc żeby przemyślał to co robił...mimo to u Kacpra jest codziennie i bardzo dobrze.
Ja Gienka nie lubię mimo iż nic do niego nie mam nie mój typ :p
Ja lubię np. Eminema& Paktofonikę i dużo by jeszcze wymieniać :p
 
Witam dziewczynki !

Ja jak zwykle na chwile , rano sie strasznie zle czulam myslalam ze juz bede musiala do szpitala jechac ale na szcescie wszystko sie wyciszyło . Wpadlam na momencik pogratulowac Stokrotta :-) wielgachne gratulacje że juz wiesz kto u Ciebie mieszkaq w brzuszku. Sonisia tak mi przykro ze nie dowiedzialas sie nic o płci , ale nie ma tego zlego napewno nastepnym razem dzidzius tak zapozuje ze wyjdzie super filmik . Chcialam pogratulowac reszcie dziewczyn ale widze ze jeszcze nie ma wiesci , to juz jutro zajże bo dzisiaj wczesnie sie chyba poloze .
Trzymajta sie dziewczynki !!!!:-)

Ewela_grzyba mój Marcel ma taki spiworek od urodzenia prawie (tyle ze z ikei , teraz juz wiekszy) fantastyczna sprawa bo sie nie rozkopuje i wiem ze zawsze jest przykryty :) . Kupilismy poniewaz koldre sobie wiecznie na glowe zakladal :szok: i sie balismy ze sie udusi gigant .
Agata89 zdrowka , ja dopiero wyszlam z choróbska ( cala rodzina mi sie rozlozyla) wspolczuje ehhh
augustynka o qrcze , wspolczuje , ja wiecznie mam jakies poparzenia , malo rozgarnieta jestem jak mam duzo w kuchni do roboty i wiecznie gdzies łapy musze wepchać . Pianka na poparzenia to w apteczce idzie na litry .
 
agata 89 trzymaj sie kochana wskakuj do łóżeczka, herbatka z cytrynką bądź czosnek z mleczkiem i może jakoś przejdzie trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia:-)
sonisia dopiero doczytałam że uczysz się do egzaminu więc życzę aby poszedł pomyślnie :tak:
martolinka ja Gienka też lubię ale kibicowałam Szpakowi może dlatego że go znam, choć uważam że obydwaj śpiewają super ;-)
ewela_grzyba ja w tej chwili mam takie same leki z szpitala tylko zamiast duphastonu mam luteine ale to chyba to samo ??? i również czekam na opinię tego śpiworka do którego podałaś link,sama myślałam nad kupnem takiego...
augustynka współczuję oparzenia wiem co to znaczy, trzymaj się
 
Ostatnia edycja:
ewela właśnie o taki mi chodziło! przy moich starszych dzieciach miałam normalną pościel ale ciągle dzieciaki były wykopane albo tak jak pisze poranna pościel była na głowie...:no:
 
agata - szybkiego powrotu do zdrówka!!!!
fantazjowa - zyczę Ci jak najmniej dni samotnych tzn bez ukochanego no i abyście się dogadali...
zeberka - ​ja chyba będę kupowala standardowy kpl. pościeli dla dzidzi...
 
Martolinka
niezłe poczucie humoru ma twój mąż, to nie pierwszy jego świetny tekst:-D
Agata
zdrówka dla całej rodzinki!
Fantazjowa
trzymam kciuki że Twój M. też zatęsknił:tak:

ja śpiworka nie używałam, Mateusz jak był malutki to mu pościel wiązałam do szczebelków bo się wygrzebywał, ale rok później już się nie dało zawsz3 potrafił się wygrzebać i właściwie do dziś śpi odkryty.. jak tylko poczuje kołdrę na sobie to zaraz nogi w górę i już odkryty:eek:
ale to trzeba było przyzwyczajać go od początku do śpiworka bo teraz by to nie przeszło
 
Agata89 mleko+czosnek+masło+miód!!! a potem herbatka z miodem, cytryną i sokiem malinowym! a gdyby pojawiła się lekka temperatura to napar z lipy :) zdrówka życzę!!!
Fantazjowa szybkiego dogadania :) każdy konflikt da się przedyskutować i wyprostować :) trzymam kciuki!
Zeberka ja zacznę od klasycznej kołderki, jeśli się nie sprawdzi- nabędę śpiworek :)

Ja dziś spędziłam dzień u mojej Babuli. Rosół, udka z kaczki, kapucha i knedliki.... mniam! I pogaduchy z babcią, jak to się kiedyś w domach rodziło.... :))) A teraz zabieram się za rogaliki! Zobaczymy, czy sobie poradzę :)
 
reklama
Moja Gabi miała pościel i była wiecznie odkryta śmialiśmy się z mężem że w końcu przyszyjemy do prześcieradła.Teraz jeszcze nie wiem jak będzie.Z kompletu została mi poduszka a co zrobiłam z kołderką przez te 8 lat to nie wiem. Podczas przeprowadzki to połowę rzeczy nie wiem gdzie zapodziałam.
 
Do góry