reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie kobitki ;-)
Ale się rozpisałyście, 20 minut zajęło mi nadrobienie wszystkiego!!
Emama - u mnie też nieźle ;-) fajnie, że udało Wam się tak rodzinnie spędzić czas

izka01 - Ryba MEGA!!! :-) jedzenia na cały tydzień chyba:-D pozazdrościć "wyżerki" :-D

afilliacja - ja mam jakieś przeczucia, że u mnie będzie dziewczynka ;-) więc jak już potwierdzę, to z chęcią bym zakupiła jakieś ubranka. :-)

stokrotta
- zdróweczka dla synka!!! a edytce78 dla córci!!!

robaczek_25 - i u mnie pojawiła się opryszczka, kurczę nawet nie wiem kiedy wyskoczyło grrrrr :crazy: ja miejscowo stosuję płyn SONOL, jest niedrogi, a skuteczny, wysusza oprychę, jak dla mnie sprawdzone :-)

MamiDo - mąż - żartowniś :-D:-D
 
reklama
Witajcie,
:tak:
Maniia uważaj teraz na siebie!!! Dobrze, że byłaś czujna;-)

Edytka Antek na butelke nie chciał patrzeć od samego początku więc odciaganie pokarmu i podawanie butelką to była męka… w końcu pił tylko z łyżeczki a ja głównie byłam do niego uwiązana.:baffled:

Afi zazdroszczę Ci tej segregacji. Może lekarz powie jutro jaka płec to i ja ogarnę ciuchy po młodym J jeżeli będzie córa to chetnie cos pokupuje :p :happy2:

Izka ja chce , ja che te rybke!!!! Sama ja zjem :-D
Stokrotta czemu rezygnujesz z moderacji?Zdrówka dla synka!!!!!!!:tak:

Mami Do obiadu bym mu nie dała :-)


Kobietki odebrałam wyniki na jutrzejsza wizyte i martwi mnie liczna obecność bakterii , nabłonków plaskich i kryształów... Co to moze znaczyc?
zgaga wróciła!!!!!!!!grrr
 
Ostatnia edycja:
martolinko mi lekarz powiedzial, ze w dalszych tygodniach ciazy moze dochodzic do zakazen pecherza moczowego , co spowodowane jest jego obnizeniem pod naciskiem macicy :) tak wiec mozliwe sa bakterie, nablonki itp - wezmiesz lek od lekarza , dobry tez jest sok z zurawiny i powinno byc ok . najwazniejsze, ze nie masz bialek , cukrow i innych z artlerii ciezkiej :))
 
reniuszek białka w moczu obawiam się bardzo bo miałam w poprzedniej ciąży zatrucie i nie było to "ciekawe doświadczenie". Niedługo M jedzie po zakupki to poprosze o sok z zurawiny;-)
 
witajcie moje kochane! jak ja za wami tęskniłam:szok: komp mi wysiadł i 2 tyg był w naprawie a najgorsze jest to że może długo nie pochodzić .... eh ale w końcu jestem:-) u mnie i dzidziolca wszystko ok-w piątek byłam na wizycie i znów miałam usg:-) a mały szleje na całego i ma ciągle czkawkę:-D
 
martolinko musisz wiec dbac mocno o to, zeby sie nie przemeczac, stresowac i przede wszystkim nie dac sie goraczce - bo to glownie wplywa na ilosc bialka w moczu. Trzymam kciuki :)
 
Dzień dobry Wszystkim:)

Pobudka dziś rano, to był koszmar. Na szczęście jeszcze tylko 3 dni i długi weekend:)
A za pół godzinki do dentysty:baffled:jak ja to kocham. Mam tylko nadzieję, że nie będzie trzeba nic kanałowo leczyć... Nadrobię Was po powrocie (mam nadzieję, że z całą buzią:rofl2:).

Buśki
 
stokrotta ,edytka78 zdrówka dużo dla maluchów
Julianna* moja didzia też bardzo ruchliwa, praktycznie co chwila czuje jak sie wierci, w pierwszej ciązy zupełnie inaczej było, córcia leniwa dosc była :-)
izka01 super rybka, mi tez mąz znosi do domu coraz to lepsze okazy taki zapalony wedkarz
MamiDo żart męża niezły, ja mam takie wejscia ,ze albo by mnie rozbawił tym do łez albo bym focha strzeliła ot takie psikusy robia hormony :tak:
 
reklama
troszkę już was nadgoniłam i z tego co pamiętam to: agustyko wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i wracaj nam do zdrowia:tak:ziewaczko gratuluję nowego mieszkanka i udanej przeprowadzki:tak: stokrotta dobrze że z Szymonkiem już ok:tak: i współczuję nerwów zjedzonych w sądzie:no: robaczku naprawdę ciężko masz z tą siostrą ale głowa do góry:tak: madziara wyjazd już tuż tuż:-) jeśli chodzi o filmy to też ciągle na jakimś ryczę:szok: a w ramach relaksu szaleję z grabiami za liściami:-D brzuch mam jak balon że niektórzy myślą że poród już niedługo a tu dopiero dobijam do półmetka ciąży:-D witam nowe kwietniówki i gratuluję ruchów:tak: julianna mój brząc też czasami mega aktywny a czasami cisza że aż strach:no::happy2:
 
Do góry