reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

murka kochanie :) dzięki za pamięć, w pracy nie byłam od zeszłego tygodnia bo jestem na zwolnieniu z dziedzicem. Ale od poniedziałku ponownie ruszam... i już od górnie mi się nie chce na samą myśl. A jak u Ciebie, jak samopoczucie?
Juliana nie przejmuj się tymi ruchami i ich brakiem to naprawdę na tym etapie ciąży nic nie znaczy, możesz przez tydzień nie czuć. A jak chcesz poczuć to zdenerwuj troszkę bobasa :) połóż się na pleckach i powciągaj pare razy delikatnie brzuszek, albo ponapinaj mięśnie możesz delikatnie popukać tak jak to robi lekarz na badaniu USG. Wczuj się chwilkę i na pewno coś poczujesz.

Dziewczyny a co do wzruszeń to ja płaczę nawet na reklamie CALZEDONIA i na końcowym napisie.. mamy nadzieję że to będzie dziewczynka... no normalnie siadam... mój luby się ze mnie śmieję że nasze dziecko będzie co chwilę ryczeć jak ja tak będę co chwila się wzruszać i płakać :)

Całusy... królestwa sprzątanie ciąg dalszy.. coś mi dzisiaj nie idzie :baffled:

nie jestes JEDYNA.,...tez placze przy niej;):tak:
 
reklama
iloonka łącze sie w bólu z glowa, mnie tez rozsadza lepek a znowu zapomnialam paracetamolu z domu..

co do reklamy calzedoni to płacze za każdym razem - a jak sie okaże ze bedzie chłopiec to pewnie dwa razy bardziej .. heh ;)

a roztkliwiam sie tez na reklamie Pampers "tak radośnie siedząca dni gdy W pieluszce pampers spisz" z taka mała tanczaca bioderkami z okularami muchami na nosie :D uwielbiamy ja z eMkiem!

a mi sie nic nie chce w pracy robić.. :p
 
iloonka łącze sie w bólu z glowa, mnie tez rozsadza lepek a znowu zapomnialam paracetamolu z domu..

co do reklamy calzedoni to płacze za każdym razem - a jak sie okaże ze bedzie chłopiec to pewnie dwa razy bardziej .. heh ;)

a roztkliwiam sie tez na reklamie Pampers "tak radośnie siedząca dni gdy W pieluszce pampers spisz"
z taka mała tanczaca bioderkami z okularami muchami na nosie :D uwielbiamy ja z eMkiem!

a mi sie nic nie chce w pracy robić.. :p

hehe no kojarzę :) mała jest kapitalna a te ruchy bioderek powalające :D
iloonka oby się polepszyło :*:*
 
Sprawy w ogóle nie było, bo świadek się nie stawił. :wściekła/y:Przed końcem roku na pewno sprawa sie nie skończy:no:

Sonisia Nie mamy zamiaru odpuszczać. Domagamy sie od sprawcy po 10 tys. zadośćiuczynienia, czyli za dwoje 20 tys. dodatkowo odszkodowanie z OC sparawcy , zwot kosztow leczenia, opieki nad dziećmi itp. plus koszty samochody- auto jest do kasacji. Łącznie to ok. 45tys. więc na pewno nie odpuścimy;-)Poza tym nie chodzi tylko o kasę. Z nami miały jechać wtedy dzieci. Gdyby pojechały....nawet nie chcę pisać co policjanci powiedzieli...


Julianna mój bobas pzesunął się na drugą stronę brzucha i w ogóle nie czułam ruchów przez tydzień:crazy: Teraz już czuję,ale przez te kilka dni ratowałam się przed nerwicą tym, że sprawdzałam tętno detektorem. Może kup sobie takie urządzonko,albo wypożycz.Podaje link do wypożyczalni. .Mieści się na Złotej Jesieni w Nowej Hucie.http://www.czarodziej.pl/
Ewentualnie mogę pożyczyć swój, tylko jest mocno sfatygowany;-) Jak twój emek mialby czas to podjechałby -zostawiłabym go w kiosku w Nowej Hucie u babki , którą znam.Oddalby go też w kiosku np. w poniedzialek, czy wtorek.



Miłego popołudnia mamusie
 
reniuszek gratuluję nowej pracy :) Dzielna Kobitka z Ciebie :)

martolinka ja to juz ani witamin nie biorę bo mi Gin powiedział, że jeszcze nie pora na to, a kwasu już nie biorę bo powiedział, że już nie ma potrzeby

stokrotta co do baniek to ja jestem jak najbardziej na TAK. Mi bańki pomogły dwa lata temu na problemy z kręgosłupem. Nie mogłam chodzić o własnych siłach, bo wyskoczył mi kręg lędźwiowy i bańki pomogły uśmieżyć ból i stanąć na nogi. Teraz profilaktycznie też czasem stosuję, ale tylko czasem bo zazwyczaj wyglądam jakbym dostała wpieprz od Męża:-p:-pPS. Jak na rozprawie?

murka81 dzięki za podsunięcie serialu....Zaraz oglądam :)

izka01 no podpytaj lekarza bo lepiej nie szkodzić Maluszkowi:)

augustynka kuruj się Kobitko. herbatka z miodem i cytrynką, płukaj gardło solą.Mi pomaga. Pozdrowionka :*

Darucha wypoczywaj sobie grzecznie. Gratuluję ruchów :)

Julianna spokojnie. Na naszym etapie to normalne, że raz czujesz ruchy a raz nie. Generalnie prawdziwe kopniaki zaczną się koło 20 tygodnia. Wtedy dopiero dostaniemy od Naszych Maluchów po brzuszku.:tak:

Kobitki macie rację - reklamy powalają. Są przecudne i rozczulają na maxa. Nic będę sie zbierać bo za godzinkę wyjazd do kudowy, a ja jeszcze nie spakowana. Mam nadzieję, że na miejscu będzie Internet bo aż strach pomyśleć, jak będę nadrabiać wieczorem 50 stron, które na pewno Szalone Kwietnióweczki naskrobią :p No to trzymajcie się i życzę wszystkim miłego popołudnia. Buziaki:*
 
reklama
Ale jestescie niemożliwe, idziecie jak burza z pisaniem. Ale ja dzis na pewno nie nadrobie ;( Wpadłam się tylko przywitac , bo ostatnio prosiłam o rady w sparwie corki a teraz całe to dzaidostwo przeszło na mnie. Niby jelitówka jakas ale nie leci ze mnie ani góra ani dołem tylko nie mam siły palcem ruszyc. Leże plackiem drugi dzien... Jak tylko minie to nadrobie. Buziaki dla wszystkich brzuchatek ;-)
 
Do góry