reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

dziewczyny a ja tak z innej beczki- jakie kremy stosujecie do twarzy? ja na zmianę coś soraya i avon ! a co sądzicie o firmie vichy? bo próbki są fajne ale ceny w aptece powalające....
 
reklama
Witajcie w ten piękny dzień!

Ja dziś cały dzień w kuchni, pomidorową zrobiłam, pierwszy raz się wyłamałam, bo od początku ciąży tylko rosół i rosół, w końcu ochota na coś innego przyszła:) Chata prawie posprzątana, ale już czułam że trzeba sobie zrobić przerwę na BB i zajrzeć do Was i potem oczywiście partyjka pasjansa - pajączka:-)

kasiagaw - dbaj o siebie i dużo odpoczywaj, też niedawno byłam chora, gardło strasznie bolało itd. w każdym razie płukałam wodą z solą i powiem Ci szczerze było dużo lepiej

Juliana - gratuluję ruchów maleństwa, to pewnie było ONO no bo co innego;)?

sonisia - trzymam kciuki za rozmowę

witam wszystkie nowe kwietnióweczki - super że jesteście z nami, oby ten wspólny czas minął radośnie i spokojnie!
 
zeberka - ja używam garniera na noc, loreala nawilżający na dzień, ale mam wrażenie że moja skóra mimo że jest mieszana zrobiła się ostatnio strasznie sucha, chętnie zmieniłabym na coś lepszego, ale wiadomo - kasa
co do marki vichy - używam szamponu przeciw wypadaniu włosów i jest naprawde skuteczny, więc pewnie kremy też są dobre, zawsze sobie myślę że jak kiedyś będę miała więcej kasy to się zaopatrzę w całą serię, ale ciekawe kiedy to nastąpi, hihi
 
Ale mnie długo nie było... Witajcie!

Czas mnie bardzo ogranicza- przygotowania do ślubu i wesela. Koszmar.
Witam nowe kwietnióweczki! Ciesze sie z udanych wizytek Mamusiek!
Chorowitki szyb ko wracać do zdrowia!!! Tyle szczeście,ze to II trymestr,a nie I na chorowanie- jak ja (z antybiotykiem)

Któras z Was pisała, ze wstaje siku w nocy bardzo czesto (z 5 razy). A ja kurde tylko raz! Wczesniej miałam tak, ze wiecej siusiałam, ale teraz w sumie nie. A w nocy to tak jak kiedyś wstawałam przed ciążą - raz...

Nie odpiszę wszystkim z osobna, bo nie nadrobię... Przepraszam. Przez najblizsze dwa tygodnie nie bede codzienne pewnie, bo znowu czas mnie bedzie gonił.

P.S. Własnie wróciłam ze szkoły i ku*** dupek znowu nam nie zaliczył wytrzymałosci materiałów! Kurde! Zwariuje! :(
 
u mnie podczas pierwszej ciazy brzuch było widac dopiero w 5 miesiacu wiec o ubrania nie musiałam sie tak martwic.Ale za to teraz dopiero poczatek a ja juz sie od dawna nie mieszcze w spodnie,nic nie przytyłam tylko mam duży brzuch.

hehe :) ja mam to samo :) teraz juz mam brzuszek i biust o rozmiar wiekszy, a waga prawie w miejscu - 1 kg na plusie

Myszka, współczuję przeżyć. niestety znam podobną historię. mojej kolezance tez chcieli usunac ciaze, bo stwierdzili brak tetna na usg w 6 tc... kolezanka sie nie zgodzila, prosila o zrobienie bety. nie zgodzili sie, wiec wypisala sie na wlasne zadanie. zrobila bete w innym szpitalu, potem usg i okazalo sie ze dziecko zyje. urodzila w ten wtorek zdrowa dziewczynke :) Lidka wazy 3,470 kg i ma 57 cm :) Szczerze liczę, ze u was tez sie wszystko szczesliwie skonczy ;)

Julianna, gratuluję pierwszych ruchów maluszka! :)

Kasiagaw, zdrowiej szybko!

Mamido, życze poprawy samopoczucia... nie wiem czy masz jakies sposoby na ból głowy w ciazy, ale ja wypijam wtedy mocną kawę i przechodzi :/ wolę to niz faszerowac sie lekami albo slaniac sie z bolu... :/

Zeberka, ja uzywam nawilzajacego Loreala, a Vichy nie probowalam, bo zwykle cena mnie odstraszala...

Augustynka, zycze spokojnych przygotowan do ślubu. Oby ten dzień był taki jask sobie wymarzyłaś :) mam nadzieję, ze na uczelni tez sie w koncu sprawy poukladają ;)

--------------------------

Witam :)
U mnie dzien za dniem leci. wydaje mi sie ze na wszystko mam tak malo czasu. o ciazy nawet za bardzo nie mysle. za to co dzien zachwycam sie nowymi umiejetnosciami mojej córki ;)
Nie bede was zanudzać ;)
 
witajcie Babsztylki:*

Ufff dzis troszke dzien z cyku Wariacja.....hehe ale naszczecie juz odpoczac moge....

jutro chyba zajrze do H&M zoabcze na te spodnie...

od dzis 190 dni do Porodu.....hehe:-D
 
Kupujecie już rzeczy ciążowe? :) Mi brzuszek urósł troszeczke więc narazie starcza gumka w spodniach.
Ja jestem na L4 w H&M i mam karte zniżkową z czego bardzo sie ciesze bo zauważyłam, że ceny ubranek ciążowych są niezłe... W Poznaniu niestety jest tylko jeden H&M z ubrankami a ja mam narazie zapalenie oskrzeli..
Co do augustynki dobrze wiem jak to jest z uczelnią bo mam 4 razy labolatoria po 3 godziny na 7:30 i strasznie mi ciężko się uczyć i myśleć o maluszku:))
Dzisiaj zaczął mnie boleć troszke brzuszek tak leciutko jak przy okresie- myślicie, że to normalne?
 
kiki spokojnie, lekkie pobolewania brzuszka to jeszcze nic złego. Może po prostu jesteś przemęczona, albo podnosiłaś coś ciężkiego. Mnie brzuszek pobolewa wieczorem jak przesadzę i za dużo robię w ciągu dnia.

Miałam zaplanowaną wyprawę do galerii i odwiedzenie h&m, ale jak zwykle plany nie wypaliły.Teściowa nie mogła zostać z dziećmi, a wyprawa z 3 dzieci do centrum handlowego w poszukiwaniu ciuchów to za dużo nawet na moje nerwy;-)
M zaplanował milutki wieczór, filmy, przekąski i może jakieś małe przytulanko...;-)małe bo oficjalnie mamy zakaz od gina, ale zauważyłam, że ostatnio w ogóle nie plamię. Wydaje mi się, że odkąd rozwinęło się i zaczęlo funkcjonować łożysko jest dużo lepiej:tak:
teraz tylko czekam aż najstarsza latorośl uśnie, ale na razie kombinuje i z boku na bok się obraca :confused:;-)
Dobrej nocki dziewczynki.
 
reklama
Myszka921 witaj.
Stokrotta ja z tym brzuszkiem mam to samo a jeszcze do tego przed ciążą schudłam 13kg i teraz mimo pilnowania się przybieram w zastraszającym tępie.W nic się nie mieszczę. Ciąża połączona z efektem jojo.
Sonisia masz ciekawe pomysły na kąpiel muszę tak kiedyś wypróbować bo do tej pory to kąpiel w bąbelkach i z książką.
Julianna* jak masz leżeć to leż i powtarzaj sobie że dzięki temu będzie maleństwo na świecie.Ja z Gabi leżałam od 14tc i powiem że warto było tyle przecierpieć bo mam Gabrysię.
Dziewczyny nie dbacie o siebie. Tyle jest chorych , może więcej cytrynki i bierzcie tran to może się uchronicie przed tymi bakteriami.
 
Do góry