reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

cześć dziewczyny
wybaczcie... mało ostatnio się udzielam, ale dziwnie się czuję... w domu mnostwo roboty, córa chora, M. na ZLA na opiekę nad dzieckiem i jakoś mi tak tłoczno już 4 dzień... w dodatku nadal pracuję, dziś jeszcze dopadł mnie ból głowy :/

ale nie martwcie się, niedługo znów ruszę pełną parą ;)

edit: tymczasem wrzucam do kuchennych akrobacji przepis na lekką sałatkę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie :-)
sonisia- fajnie ,że będzie kilka maluchów w otoczeniu, Ninka ma tylko jedną koleżankę i to też widzi ją raz na tydz, dwa ,są jeszcze dwa dzieciaczki powyżej 2/3 lat i póki co to kosmos jeśli chodzi o kontakt więc na pewno pod tym względem będzie fajnie, a młodzi pewnie się ogarną i zmobilizują , w końcu mają solidny powód ku temu.
U mnie na szczęście teraz będzie wysyp maluchów- jedna koleżanka ma termin na luty, żona chrzestnego Ninki na marzec, moja kuzynka na kwiecień, a kuzynka G na maj/czerwiec więc się śmiejemy, że niebawem kolej na następnych :-D
Ja teraz jestem na etapie psychicznego przygotowania się do weekendowych zjazdów na uczelni , w piątek pierwszy zobaczymy co to będzie. Mam nadzieję, że G sobie z małą jakoś poradzi przez te 12-13 godz.
Miałam ostatnio upatrzony wózek jane powertwin, ale babka ustawiła taką cenę minimalną, że nie był w zasięgu i się zeźliłam :wściekła/y:
W czwartek wizyta więc zobaczymy jak tam maluch rośnie :-)
stokrotta- super ,że sprawa już jasne i to tylko wirus, dbaj o siebie teraz !
ziewaczka-
to oby suknia wytrzymała ! ja póki co w spodnie też się mieszczę bez problemu raczej, ale koszulki i tshirty robią się trochę krótkie także powoli zaczynam się zaopatrywać w ciuszki tym bardziej że na uczelni trzeba jakoś wyglądać.
 
dzieki dziewczyny za gratulacje! ja tez mysle ze sie wszystko ułoży a dzieciaczki sie bedą razem chowaly. przynajmniej o połowe mniejsze koszty chrzcin, komuni itp bo od M to rodzina.
stokrotta super ze z Szymonkiem nie spełniły sie najgorsze obawy..! ale teraz i tak sie biedna zamartwiasz ta gorączka :(

widzialam ze dziewczyny o dietach temat sie zaczął. ziewaczka nie strasz dziewczyno! a ja jak martolinka na bialkowej dukana do slubu mooocno schudlam, ale nie byłam aż ak rygorytyczna (bez owoców i warzyw-zup nie wytrzymam).
ale dzisiaj sie zdążyłam i waze 1-2 kg mniej niż przed ciaza..! :O aż szoku doznalam.. moze mi tylko brzusio rosnie? :)

u gina wszystko super, maluszek wierzga i fika glowka, malenstwo nasze :) moj eMek wymyslil imię Gracja dla dziewczynki.. musze to przetrawic.
resztę opisze na wątku wizytowym, ale mam waznego newsa !!!
kilka z was pisało ze wasze maluszki maja po 12 cm i moj ginek powiedział ze to jest długość dzidziusia z nozkami..! a od głowy do pupci (jak to sie zwyczajowo podaje) to ma 6 cm - tak jest i z moim szkrabkiem :)
wiec nie mamy tu wielkoludkow i wszystko w normie :))
 
witaj agata_89! fajnie jak tu wpadasz ;) trzymam kciuki za czwartkowa wizytę i za twojego mezusia, zeby miał udany weekend z Ninka :)
fajnie ze tyle maluszkow bedziemy miały wokół siebie, bo to zawsze raj jej dla dzieciaczkow! a moze i nam sie uda kiedys spotkac ;))
spotkanie 3miejskich dziewczyn trąba bedzie jakos dograc jak sie wszytko u nas uspokoi.
3majcie sie dziewczynki i maluszki!
 
Witajcie dziewczynki :) sonisia agata89 skoro my z gdyni to może jakieś spotkanko jak będzie chwilka :)... a co do diety to widzę że dukan rządzi :) ja też na nim troche schudłam ale w wakacje (tuż przed ciażą) pofolgowałam sobie i przytyłam z powrotem :) więc zaczynam znowu z cięższej półki :). A co do miar i wag naszych maleństw to mój miał w 12tc od pupki do główki 47mm czyli prawie 5cm też w normie :)ściskam was słoneczka i miłego dnia
 
Kurde tez mnie wena ostatnio opusciła strasznie.

Stokrotta bardzo sie cieszę, że z Szymonka zdrowiem ok. Wirus szybko ucieknie :)

Zeberka363 daj znać jak lekarza "żylnego" po dzisiejszej wizycie.

Sonisia oszalałam na punkcie Twoich zdjęc. Bardzo mnie zaionspirowałaś, także nie wiem czy koncepcja moich dodtaków bardzo sie nie zmieni! :) Dziekuje za inspirację. Z pewnością nie bede miała takich artystycznych zdjec jak Ty.. Mój fotograf nie sięga Twojemu do pięt. :)

Ziewaczka
z dieta przesadziłaś :) Ja rózne diety stosowałam. Niektóre tak samo głupie jak Ziewaczka, ale szybko wracałam do poprzedniej wagi. Dukan też był. A ostatnia dieta jaką prowadziłam to "Siła błonnika" z vitalia.pl

Sonisia i agata - tez bede miała malenst. Nie tak blisko, ale zawsze sie mozna spotkać. Jedna kolezanka rodzi w tyczniu. Siostra urodziła Franka w maju tego roku. :) Tylko czekac jak kolejna siostra rodzona zajdzie w ciąże. :)


Byłam wczoraj na próbnej fryzurze ślubnej, ale niekoniecznie mi sie podobało. A dzisiaj na 11 ide na przymiarkę sukni. 1 przymiarka, zobaczymy co i jak. :) Pewnie tylko halki beda. Poza tym muszę jechać do firmy i ogólnie mam dużo zajęć...
Miłego dnia Wam zyczę!
 
Ostatnia edycja:
Augustynka ja tez jak zobaczylam sesje slubna Sonisi to duzo pomyslow przyszlo mi do glowy. Fryzury probnej nie robie, ale wybije z glowy fryzjerkom ich pomysly, ja mam swoja wizje i mi ich wizja niepotrzebna, chca mnie dziwnie uczesac ehhh mi sie to nie widzi. Nasz fotograf robi zdjecia na telewizji poslkiej i TVNu, za taka sesje bierze 5 tysiecy jesli w ogole ma wolny grafik i jesli chce mu sie podnosic. To ojciec naszego swiadka, wiec my mamy sesje za darmo, takze co jak co ale zdjecia powinny byc nieziemskie, tylko ja jakos pomyslow na sesje w taka pogode nie mam , a w kurtce zimowej na pewno nie wystapie. Ciekawa jestem jak z Twoja suknia:)
 
Własnie problem w tym, ze musze wybrac jakies bolerko czy jakakolwiek narzutke, bo obawiam sie ze mocno mnie przepizdzi... Zwłaszcza w Kościele. A na sesje pojdziemy po weselu pare dni. I chyba do jakiegoś zamknietego pomieszczenia
a bynajmneij ogrzewanego. Zebysmy za bardzo nie zmarzli. A jak Twoje przygotowania :)
Zostało Ci 10 dni :-)
 
reklama
U mnie bolerko odpada bo suknia ma rekaw 3/4, ale ze z koronki to nie bedzie mnie on ogrzewal wcale a wcale:p Jutro wioze dane swiadkow do USC, pozostalo mi kupic podwiazke:p Wiazanka zamowiona, wlasnie powiesz Augustynka jaka wiazanke sobie zazyczylas? Na przyszly tydzien paznokcie i brwi, w dniu slubu makijazystka i fryzjer. Na solarium nie chodze.
 
Do góry