reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Dzięki za dobre słowa dziewczyny.Wybaczcie ale nie mam głowy odpisywać:sorry: Mały znowu ma gorączkę 39,2:-( Podaliśmy środki przeciwgorączkowe i czekamy do 14.30. O 14.30 przyjmie nas pediatra i zobaczymy co dalej.

mamido rozmaz był robiony ręcznie. Lekarz zaznaczył nam to na karteczce ze zleceniem badania.
 
reklama
Sonisia nie martw się ja też mam wizytke pozno bo na 19.10:-D
Zeberka słoooooooooooooooońce dla Ciebie:tak:
Zewaczka kobietko i nie padłaś na tej diecie? przeciez to meka dla organizmu. Ja na Dukanie schudłam 18 kg w 3msce i nie było lekko
stokrotta daj znac co po wizycie!!!! ja jestem za watkiem kupie /sprzedam!!!!!!!!1
 
Jeszcze raz dziękuję dziewczyny za wszystkie rady i pocieszenia. To bardzo miłe.
Pan doktor przyjął nas wcześniej i już wszystko wiem. Na całe szczęście spanikowałam:tak: Mały ma tylko infekcję wirusową. Gardło jest czerwone, dziąsła prawie purpurowe , do tego spory nalot na języku. Lekarz nie miał wątpliwości, że to wirus. Gorączka może podobno trwać kilka dni i dochodzić nawet do 40st. Na wszelki wypadek mamy za tydz. powtórzyć badania, ale przy wirusie wyniki mogą być takie jak Szymon ma w tej chwilii. Uspokoiłam się, bo myśli miałam wcześniej naprawdę czarne.Biedak tylko do przedszkola znowu nie pójdzie, ledwo z zapalenia oskrzeli wyszedl, to się znowu wirus przyplątał, ale i tak odetchnęłam, że to tylko to.

Zmykam poczytać dokładniej o czym pisalyście;-)
 
stokrotta bardzo się cieszę że wszystko zakonczyło się dobrze. Naprawdę! Teraz się zrelaksuj i pomyśl, że wszystko bedzie tak jak ma być, czyli super. Ściskam Twojego synka i niech szybko wraca do zdrowia!

A ja wciągam budyń z kawałkami orzeszków:-):-):-) mniaaaami!
 
reklama
stokrotta dobrze że tylko tak się skończyło z Szymonkiem:tak: a ty teraz bardzo uważaj co byś nie załapała choróbska.
Ja was laski podziwiam tyle kilo zrzucić:szok::szok::szok: ja niestety cierpię na brak silnej woli i 6 zrzucić nie mogłam:zawstydzona/y:
 
Do góry