reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie !!!
u WAs tez taka ładna pogoda?:tak:zimno zimno ale slonce jest:-D:-Dwybieram sie do sklepu ina spacerek. Naszła mnie chec na sałatke afi:tak:
spotkanie 3miejskich dziewczyn trąba bedzie jakos dograc jak sie wszytko u nas uspokoi.
3majcie sie dziewczynki i maluszki!
Czyli kiedy?:-p

Witajcie dziewczynki :) sonisia agata89 skoro my z gdyni to może jakieś spotkanko jak będzie chwilka :)
ja tez nie mam daleko:laugh2:
 
reklama
witajcie! jeśli chodzi o suknię ślubną to ja miałam rękawy 3/4 z koronki i na to takie futerkowe bolerko wypożyczone ale mój ślub był w lutym 2003 więc lata świetlne temu:-D a co do diet to przed ślubem siostry w 2 tyg schudłam 7 kg na diecie z pani domu jajkowej tj.jaja warzywa i trochę owoców ale po weselu wszystko ekspresowo wróciło:-D a dzisiaj mam nerwa:wściekła/y: jak wam wczoraj pisałam bardzo się cieszyłam że teście gdzieś wybyli-ale myślałam że za parę godzin wrócą a ich nie ma nadal:wściekła/y: nawet nie powiedzieli gdzie jadą ani kiedy będą- i to są odpowiedzialni ludzie????:no:
 
ziewaczka augustynka ale fajnie ze bedziecie sobie to wszystko przezywacie.. aż wam zazdroszcze!!!
ja miałam slub 4 maja, który okazał sie najzimniejszym dniem roku jak dla nas (5 st, nocą przymrozek, deszcz przy wejściu do kosciola itp) wiec dzien przed ślubem wyporzyczylam takie bokerko z futerka z długim rekawem i zapinana na broszke, ale zagryzlam zeby i do kosciola weszlam bez niego, a swiadkowa była w pobliżu z bolerkiem gdybym zamarzla ;) ale mi zależało na zdjęciach, wiec w samochodzie miałam kubek termiczny z gorąca herbata zeby pozniej odtajec.
ale takie emocje miałam ze w sumie nic nie było mi potrzebne :)

dzieki za komplementy, ja dużo inspiracji szukałam w necie. ciesze sie jakby Wam sie cos przydało.

co do spotkania to bardzo chętnie, ale szczerze nie mam czasu spotkac sie z przyjaciółkami mieszkajacymi na sąsiednich ulicach, bo każdy dzien spędzam biegajac po sklepach (teraz podejmowanie decyzji zajmuje mi 10 x wiecej czasu..)
wiec jak juz wszytko zgromadze i zwioze na budowę to z miła chęcią..!!!!!!!! :)

dobra, musze sie skupić na warsztatach (jestem na uczelni :p)
 
witam

jestem dziś bez weny i nastroju, pogoda do bani, głowa mnie znowu boli, dobrze że Mateusz w miarę grzeczny

Ziewaczka Augustynka
zazdroszczę Wam że ślub macie przed sobą,
dla mnie było to piękny dzień i szkoda ze tylko raz się to zdarza(drugiego nie planuję;-) ) ja brałam ślub w kwietniu i się martwiłam jaka będzie pogoda bo za nic nie chciałam bolerka na szczęście pogoda dopisała i było bardzo ciepło

obiad już zrobiłam więc teraz mogę się spokojnie leniuchować:-p
 
Witajcie :-)
Ninka drzemie ,bo się namachała na basenie ,bo pojechałyśmy z koleżanką i jej córeczką (10miesięcy) do aqua parku :-) a ta pogoda mnie wkurza, raz leje, potem wychodzi słońce i znów ulewa... i jak tu gdzieś spokojnie wyjść :wściekła/y:
Jeśli chodzi o spotkanie to jestem jak najbardziej za :tak: tylko proszę wybrać taki weekend (jeśli to będzie miał być weekend) żebym nie miała zajęć na uczelni :-p
A tak przy okazji to nasza galeria ślubna: może też się Wam coś spodoba Studio Fotograficzne BIZNESFOTO – Fotografia Reklamowa – Fotograf Dariusz Śliwiński | Sesje zdjęciowe: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto (hasło to: ślub) A przy okazji poznacie naszą rodzinkę ;-) I faktycznie jakieś bolerko albo futerko by się przydało, my cywilny mieliśmy w kwietniu ale na szczęście było w miarę ciepło, a teraz w lipcu jakoś wytwałam chociaż pogoda nie rozpieszczala :no:
A i zaczyna mi się pokazywać niezły brzuszek, już nie wygląda jakbym się najadła :-D poczekam jeszcze z 2 tyg i wstawie fotke na odpowiedni wątek.
 
agata piękna panna młoda piękne zdjęcia !!!! :) a ja mam pytanie czy wesela przypadkiem nie mieliście w maciejce? :) Bo tak się składa że my byliśmy tak na weselu tydzień wcześniej 16.07 :)
 
reklama
robaczek - pogoda demotywuje. ja szczególnie kocham zacinajacy desz który wpada pod parasol :/ do tego zepsuło mi sie ogrzewanie w samochodzie, szyby mam zaparowane a nawiew jest lodowaty...

vilmaq studiuje psychologię na swps'ie na IV roku :)

martolinka agata_89 mozemy sie umówić na weekend, dopasujemy taki który nam wszystkim bedzie pasował :)
agata a jak masz zdjazdy w październiku? co tydzien, co dwa?
zdjecia super, sami zastanawialiśmy sie nad maciejka gdy moj tata po zdjęciach pustej cegielni (byl wtedy za granica) powiedział ze w tej stodole wesela nie bedzie :p choc wszyscy zakochalismy sie w niej gdy tam pojechalismy, ale musiałam rozważyć wszystko na nowo :)
 
Do góry