reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
agata a ty miałas wrzosy w wiazance ???? cudo !
a ninka to prawdziwa księżniczka :)

moj eMek wymyslil imię dla dziewczynki Gracja. Co wy i nim myślicie dziewczyny? szczerze!
 
Oj dziewczynki ale was zazdroszczę ślubu:zawstydzona/y: my jeszcze nie braliśmy ale zapowiada się dopiero na 2013 bo drugi dzidziuś nam pokrzyżował plany, ale co sie odwlecze to nie uciecze:tak::-)
agata sesja super, a wsza córunia to maleńka gwiazdeczka:tak::-)
Sonisia Gracja fajne imię, takie nie typowe, mi się podoba Flavia i to bardzo ale nie wiem czy w Polsce by przeszło?? Koleżanka na forum luty ma córunie o tym imieniu ale oni nie mieszkają w polsce
 
Witam popołudniowo:-)

Emilcia rozwaliła mi wczoraj modem, więc bez netu byłam. Czułam się jak bez ręki
U nas wszystko ok. tzn. Szymonkowi gorączka minęła.:tak:
Zmykam poczytać co u Was.
 
reklama
Do góry