reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witajcie,

Ale mi było trudno was nadrobic od wczoraj, jakaś jestem dziś nieprzytomna, to chyba ta pogoda i jeszcze to budzenie się w nocy...

Emama pytałaś wczoraj jak się czuję, więc ja czuję się całkiem dobrze, ale przez to że mam stwierdzone łożysko przodujące muszę leżeć i palcem kiwnąć nie mogę niestety...

Stokrotta bardzo się cieszę że z synkiem to nie okazało się nic bardzo poważnego, trzymajcie się!

Co do jazdy samochodem i koncentracji to ja zaprzestałam prowadzenia jak tylko dowiedziałam sie o ciąży z bo od razu zauważyłam że moja koncentracja jest na marnym poziomie.

Kasia fajne zdjęcia!

Zupełnie zapomniałam co miałam jeszcze napisać :eek: Miłego wieczoru!
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamido, ziewaczka ale Wam zazdroszczę tego długiego spania... Ja zawsze mówię, że wyśpię się na emeryturze, no chyba, że wnukami będę się zajmować;-)

sonisia może brat Twojego M poczuje odpowiedzialność i zmądrzeje;-) Mój szwagier wyprowadził się z domu przed 18- do starszej od siebie dziewczyny, w wieku 20lat się ożenił,jego żona zaraz po ślubie zaszła w ciążę. Do tej pory są szczęśliwym małżeństwem, ich syn to bardzo fajny 15 latek:tak:


Staram się trzymać z daleka od Szymonka, ale nie będzie to latwe, bo właśnie przed chwilą wpakował się na kolana i chciał mnie buziakami obdarowywać;-)
 
emama Szymonek w listopadzie skończy całe 3 latka.Sama nie mogę w to uwierzyć jak na niego patrzę bo urodził się spory i tak już mu zostało wygląda raczej na dobre 4-4.5;-)
 
emama nie mam suwaczków do każdego dziecka, bo za dużo miejsca zajmowały. Na początku sobie zrobilam, ale pózniej usunęłam, bo jak napisałam dłuższy post- to razem ze suwaczkami prawie całą stronę zajmował:baffled: Poza Szymonkiem mam jeszcze dwie córcie- starsza 9 i pół roku, mlodsza 15 miesięcy:tak: Ogólnie rzecz ujmując jesteśmy rodziną wielodzietną w trakcie jej powiększania;-)
Życzę, aby kaszelek u Twojej córci nie okazał się niczym poważnym.
 
stokrotta jak to dobrze że to "tylko" jakiś wirus:tak:a ja jutro idę do żylnego....ciekawe co ten znowu wymyśli
baffled5wh.gif
....sprzątałam dziś w piwnicy i śmierdzę samymi myszami
eek.gif
 
reklama
Do góry