reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

stokrotta nie zamartwiaj się na zapas kochana, na pewno wszystko będzie dobrze z Szymonem zobaczysz, trzymam kciuki co by szybciutko mu przeszło.
sonisia trzymam kciuki za wizytkę &&&, i gratuluję kolejnego dzidziolka w rodzinie. A co do wieku to każdy jest inny ja z Nikolą wpadłam jak miałam właśnie 20 lat i jakoś wszystko było ok na pewno dzięki niej wydoroślałam a teraz czekam na drugie i jestem mega szczęśliwa:tak::-)

Ja póki co chodzę w swoich spodniach ale to pewnie dlatego że teraz póki co idzie tylko w brzuch a noszę biodrówki, przy Nikoli już na tym etapie ciążówki królowały bo się rozłaziłam cała
 
reklama
MamiDo no nie da sie nigdzie popuscic, juz taka sukienka, nie ma z czego. Wesele to jeszcze nie w tym roku, takze pocisne sie na slubie, na sesji zdjeciowej i na obiedzie tylko:p No jak bylam klucha to rozmiar 42 jak nic, a przy moim wzroscie i budowie wygladalam na jeszcze grubsza, jak tyje to mi sie szyja obtluszcza i wygladam jak absolutny brak szyi wtedy, do tego pyzata buzia i juz niewazne jak wyglada cala reszta, wszyscy najpierw patrza na twarz i widza ksiezyc w pelni:D
 
Ziewaczka- to dobrze, że tylko na krótko, może Twój biust się zlituje przynajmniej na te najbliższe dni..., a co do różnicy rozmiarów- to gratuluję silnej woli w odchudzaniu:tak:
 
Cześć dziewczynki :) niedawno wstałam, to siedzenie w domu mnie wykańcza. Dziś mam w planach porządek w szafie zrobić, ściągnąć rzeczy na zime, schować letnie aż się boje za to zabrać. Mam wyniki testu PAPP-A, wyszło, że jest małe prawdopodobieństwo i nie robimy aminopunkcji :-)
Czy wasi faceci też są przesądni? Mi mąż nie pozwala kupować nić dla synka a sam w sobote przyniosł Mu bodziaka biało czerwonego z orzełkiem i napisem Kibicuje razem z tatą, mówi że na Euro będzie w sam raz a starszemu synkowi koszulke zamówi :-) Jak ja wytrzymam z 3 facetami??? Myślalam, że pierwszym zakupem będą cudowne błękitne śpioszki na wyjście ze szpitala a tu bodziak…
Stokrotta- trzymam mocno kciuki, na pewno będzie dobrze, tylko spokojnie trzeba obserwować i nie panikować. Moje osobiste zdanie- badania powtórzyć w innym laboratorium dla własnego spokoju, że zostały poprawnie wykonane. Piotruś po wakacjach miał ropę w uszku, badania wyszły tragicznie ( wszystkie możliwe bakterie :/) powtórzyliśmy badanie bo nawet lekarz był w szoku i nie bardzo wiedział jakie leczenie podjąć i… wyszła jedna bakteria, 3 badanie również jedna.
Sonisia, Martolinka- dajcie znać jak poszło USG
Vilmaq- ja też tylko w getrach biegam, czekam na zamówione na allegro spodnie – z przesyłką niecałe 50zł wyszło, sprawdzę jakość i rozmiar i ewentualnie dokupię jeszcze bo w sklepie obok mnie para kosztowała 90zł i to nic rewelacyjnego :/ jakieś szerokie dzwony dużo za długie
Rozpisałam się straszliwie ;-)
 
Magda85 dieta jogurt+jablko+cola light, 13 kilo w 2 miesiace, ogolnie anoreksja+bulimia, tak sie stresowalam waga, ze az zachorowalam. Mowie Wam dziewczyny deita cud, ktorej nikomu nie polecam.
 
witajcie! martolinka poślij słońca bo u mnie leje i strasznie zimno:angry: darucha wspólczuję nocnych urozmaiceń i gratuluję świetnego męża:-) stokrotta boże co ty musisz przeżywać:-( trzymam &&&&&& żeby było wszystko ok:tak: paulusia moje ulubione jedzenie to majonez-dosłownie do wszystkiego!!!-ze słodkim tylko go nie próbowałam :-D mamido i mstrzałka ale z was śpiochy! ja mam dziennie pobudkę co najmniej o 7!!! a body z orzełkiem pewnie są przesłodkie:-) ziewaczka współczuję ci przejść na takiej diecie.... sonisia u mnie też przewiduję wysyp maluchów! na razie w ciąży jest jedna znajoma co ma termin na maj,moja siostra ślub miała w czerwcu i też już działają ,do tego szwagierka ma w planach i kuzynka od męża:happy: moi teście gdzieś wybyli i mam taki spokój w domu że szok:szok::-) i gotuję na obiad grochówkę :happy:mmmmmniam:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ziewaczka masakra:szok: przerażające to co napisałaś
zeberka ja też majonezik uwielbiam:tak::-)

Dzisiaj na obiadek robię zupkę kalafiorową, Nikola ma ostatnio hopla na punkcie kalafiora:szok::szok: bo jeszcze z 2 miesiące temu za żadne skarby by go nie tknęła hehehe
 
Do góry