reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Dziewczyny wróciłam po weekendzie cała i zdrowa.
Syneczki tule i współczuję... musze przetrawić tą informacje bo i ja od wczoraj nie moge namierzyć dzidziula detektorem i powoli ogarnia mnie panika. Kutro mam wizyte u gina może będzie mógł sprawdzić to na usg
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
W koncu po 3tyg odebralam laptopa z naprawy na szczescie jestem na biezaco bo uzywalam w tel ale niestety nie moglam dodawac postow:wściekła/y:.
Bardzo mi przykro z powodu syneczki do dzis jestem w szoku i nie moge w to uwierzyc:-(Ale mam nadzieje ze limit zlych wiadomosci tym razem juz sie na dobre wyczerpal i ze w obecnym skladzie dotwamy do kwietnia-musimy!Dlatego trzymamy mocno kciukasy za wszystkie zblizajace sie wizyty&&&

Stokrotta gratuluje domku fajnie ze sie pochwalilas bo jakos trzeba rozladowac ta smutna atmosfere.

Witam i pozdrawiam nowe kwietnioweczki!
 
Dzięki dziewczyny:-)
Kupno domku to dopiero początek drogi, teraz czeka nas masa pracy przy remontach, no ale wiedzieliśmy w co się pakujemy. Będę miała gdzie ukierunkować swój instynkt wicia gniazda;-)

queenie Witaj

anussia a gdzie Ty się podziewasz???Nie wiem, czy to ja jestem ślepa, czy faktycznie nie pisałaś ostatnio...

Dobrej nocki wszystkim
 
Ostatnia edycja:
spac cos nie moge;(

Syneczek-dzis jak pisalas sa TWOJE URODZINKI!!!

wiec STO LAT STO LAT!!! szybkiego powrotu do zdrowia:) i Bądzi Dzielna:*
 
Ostatnia edycja:
Witam kwietnióweczki 2012

Chciałam się przywitać- po raz pierwszy na forum, po raz pierwszy w ciąży, zaczynam 12 tydzień;-)

Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie:-)

P.S. Jutro mam USG prenatalne- mam nadzieję, że będzie wszystko OKI;-)

P.S. 2 Wyrazy współczucia dla Syneczki. Dużo sił i wsparcia ze strony najbliższych...

Witaj Orzeszek! Witaj wsród kwietniówek! Trzymam kciuki za wizyte!!!

SYNECZKI bardzo mi przykro :(((( .....


Kochane muszę Wam powiedzieć ,że byłam na usg i termin mam na 13 Marca :O ... Ale zostanę z Wami do końca

Hehehe to nieźle :)
Miesiąc róznicy! Jako pierwsza sie pewnie "rozpakujesz" szczesliwie :) Fajnie, ze z nami zostajesz

Lepiej , że syneczki wyszła do domu. Wśród bliskich łatwiej jest przejść przez taki dramat.


Jutro mam USG genetyczne więc dowiem się, czy mój dzidziusiek jest zdrowy.Boję się bardzo tego badania,
Wiem ,że atmosfera na BB jest teraz bardzo ciężka i głupio mi trochę o tym pisać, ale skoro informowałam Was wcześniej o postępach w szukaniu domku, więc może nikt nie będzie mi miał za złe jak przyznam się, że dziś podpisaliśmy umowę notarialną i jesteśmy właścicielami domku o którym pisałam Wam wcześniej.
Miłego wieczoru wszystkim.

Kochana nie mój sie badanie, bo bedzie ok. Wiem, ze kazda z nas ma teraz czarne myśli, po tym co przytrafiło sie Syneczki, ale nie mozemy myslec tak pesymistycznie! Dzidzia juz jest dużo i silna! Bedzie git malina ;-)
GRATULUJE DOMKU NA WŁASNOŚĆ!!! :D EXTRA!

poznajmy sie, teraz chce z Wami byc i cieszuc sie przuszlym
macierzynstwem.Jako ze jestem po poronieniach do tej pory nie mialam odwagi do Was dolaczyc na dobre, dopiero sobotnie usg genetyczne gdy okazalo sie ze z Dzidzio wszystko ok, pozwolilo mi juz tak na 100% cieszyc sie ta ciaza. Syneczki- bardzo Ci wspolczuje, wiem przez co przwchodzicie, badz silna.Stokrottka trzymam kcuki za usg, zebys zobaczyla piekna, zdrowa Dzidzie.

Queenie wsółczuje poprzednich doświadczeń. Teraz już jest dobrze i tak bedzie do kwietnia!!! :) Fajnie, ze do nas dołaczyłas

Dziewczyny wróciłam po weekendzie cała i zdrowa.
Syneczki tule i współczuję... musze przetrawić tą informacje bo i ja od wczoraj nie moge namierzyć dzidziula detektorem i powoli ogarnia mnie panika. Kutro mam wizyte u gina może będzie mógł sprawdzić to na usg

mstrzalka tak jak pisałam do stokrotty. Nie mozemy panikować. Musi byc juz dobrze. Odzywaj sie od razu po wizyce. Kciuki zacisniete mocno!


Ja dzisiaj mam mnostwa spraw znowu. Dziękuje za wszystko opinie na temat sukni ślubnej. Mam nadzieje, ze bedzie w niej wygladała ładnie :-)
Miłego dnia moje drogie! Tak jak mówiłam trzymam kciuki za wszystkie z Was, które dzisiaj wizytują!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kwietniówki kochane
mstrzalka daj znac jak będziesz po wizycie że wszystko dobrze
Queenie Witaj kochana
stokrota... jak ja Ci zazdroszcze! szczerze i do bólu i życzę wszystkiego naj w nowym gniazdku :blink:
 
Stokrotka gratuluje zakupu domku!
Queenie nie przejmuj sie:) ja jestem z ciazy, ktora byla po poronieniu, moj narzeczony jest z ciazy ktora byla po poronieniu, nawet moj tata jest z takiej ciazy. Takie dzieci rodza sie mniejsze ale silne jak nie wiem co i mocno sie trzymaja raczkami i nozkami:)
MStrzalka dawaj szybko znac co i jak.

Powywalajcie te detektory na smietnik. Ponoc wcale nie sa takie zdrowe. Lekarz mi powiedzial ze sluchanie tetna dziecka zabiera dzidziusiowi duzo energii i powinno sie to robic jak najrzadziej i jak najkrocej, zeby tylko przez chwile uslyszec serduszko i koniec.
 
reklama
Do góry