reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

ehhh... nie było mnie cały weekend z powodu gości, nadrobiłam wszystko od piątku, nawet multicytaty pozaznaczałam, żeby odpisać... a tu nagle takie dramaty... :( wybaczcie, nie odpiszę nikomu.. muszę to przetrawić... niewyobrażalny ból... szczerze współczuję, Syneczki
 
reklama
Dopiero teraz zdecydowałam się zalogować po raz drugi od wczorajszego wieczora. Całą noc się budziłam i zastanawiałam się dlaczego tak się stało, biedna Syneczki. Nie wyobrażam sobie co przeżywa.

Orzeszek-witam Cię serdecznie i trzymam kciuki za Twoją wizytę-daj znać co słychać u maluszka:-).
 
Witajcie!
Nie było wśród Was ponad tydzień - najpierw odwiedziny siostry, szwagra i siostrzenicy, potem wyjazd do rodziców. Często zastanawiałam się co u Was, dziś trochę poczytałam i tak strasznie mi przykro z powodu syneczki, współczuję z całego serca, trzymaj się kochana!

Witam Cię orzeszku- fajnie że do nas dołączyłaś, na kiedy masz termin?

g-agnes - ja mam wizytę w czwartek i też się strasznie boję, mam wrażenie że mam mniejszy brzuch niż w wcześniej. Już bym chciała być po i wiedzieć że wszystko w porządku.
 
Gosik a jaki masz termin z OM? Nie wiem jak tam u Was jest , ale wiem , ze jeżeli są cykle regularne to lekarze nie zwracają uwagi na termin z USG . Chyba , że różni sie on znacznie od OM
 
reklama
Do góry