reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Magda85-dzięki za informację. Trzymam kciuki, żeby Syneczki i jej mąż znaleźli w sobie siłę na przetrwanie tego dramatu, jeszcze muszą pomóc zrozumieć dzieciaczkom - to jest chyba najtrudniejszy egzamin z życia.
 
Magda85 dziekujemy. dobrze, ze ma juz to za soba. napewno jest im bardzo ciezko. Dobrze, ze syneczki ma bliskich przy sobie.
nie mam nawet ochoty nic pisac, poza tym, ze jestem straszliwie spiaca bo nie moglam w nocy spac.przewracalam sie z boku na bok.a o 5 wstawanko do pracy. ledwo zyje:szok:
 
Lepiej , że syneczki wyszła do domu. Wśród bliskich łatwiej jest przejść przez taki dramat.


Jutro mam USG genetyczne więc dowiem się, czy mój dzidziusiek jest zdrowy.Boję się bardzo tego badania,
Wiem ,że atmosfera na BB jest teraz bardzo ciężka i głupio mi trochę o tym pisać, ale skoro informowałam Was wcześniej o postępach w szukaniu domku, więc może nikt nie będzie mi miał za złe jak przyznam się, że dziś podpisaliśmy umowę notarialną i jesteśmy właścicielami domku o którym pisałam Wam wcześniej.
Miłego wieczoru wszystkim.
 
Stokrottka-atmosfera jest bardzo ciężka i czujemy ją wszystkie, ale to znaczy kochana,że jeszcze bardziej czekamy na dobre wiadomości:-). Bardzo się cieszę, że macie już domek-stwórzcie w nim cudowną, ciepłą atmosferę, a pomysły na urządzenie go będą pchały się drzwiami i oknami. Jutro będę trzymać kciuki za Twoje usg - nie bój się Stokrottko, wszystko będzie w porządku.
 
poznajmy sie, teraz chce z Wami byc i cieszuc sie przuszlym
macierzynstwem.Jako ze jestem po poronieniach do tej pory nie mialam odwagi do Was dolaczyc na dobre, dopiero sobotnie usg genetyczne gdy okazalo sie ze z Dzidzio wszystko ok, pozwolilo mi juz tak na 100% cieszyc sie ta ciaza. Syneczki- bardzo Ci wspolczuje, wiem przez co przwchodzicie, badz silna.Stokrottka trzymam kcuki za usg, zebys zobaczyla piekna, zdrowa Dzidzie.
 
reklama
dobrze że Syneczki jest w domu, wśród rodziny łatwiej znieść takie cierpienie i można się wypłakać do woli.....

Stokrotta
gratuluję domku!!!! bardzo się cieszę że już podpisaliście umowę:)
Queenie
gratuluję i witam wśród kwietniówek! super że jest ok i życzę aby ta ciąża zakończyła porodem cudownej zdrowej dzidzi:)
 
Do góry