reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Ale narobiłyście ochoty na tą kalafiorową.... ojjjj. Widzę, że nie tylko ja mam zachcianki. Tylko najgorsze jest to, że wszystko mieszam, ostatnio bigos zagryzłam arbuzem, a dziś sałatkę rybną blokiem czekoladowym.... aż strach pomyśleć co będzie później:)
 
reklama
Ojejjjj... Ale sie nieprzyzwoicie brzydko mówiąc nażarłam!!! Ehhh dwie wielkie misy i az mi niedobrze juz z przejedzenia. Alez jam głupia zachłanna baba
 
augustynka nie przejmuj się :) Ja jak na coś mam ochotę a szczególnie na dsłodkie to jem do oporu aż mnie zemdli i wtedy wiem , że sie najadłam:)

No i postanowiłam się ujawnić :) Udało się wstawić zdjęcie, ale za groma nie potrafię wstawić suwaczka, chociaż teoretycznie pokazuje, ze mi go zapisało:(
 
Ostatnia edycja:
ja stąd idę.... ;) co chwilę o jedzeniu... a ja ciągle głodna jestem i nic szczególnego w domu nie mam... ani bigosu, ani kalafiorowej... :/ idę coś zjeść ;P
 
No dobra... Przyznam sie. Jeszcze robie makaron z sosem z tunczykiem (uwielbiam ). Kurde... Teoretycznie tylko dla mojego R. bo za 20 minut bedzie z pracy. Ale cos czuje, ze i ja " spróbuje"

Wiecie, ze juz jest wątek Czerwiec 2012? Ale ten czas leci. Dopiero my byłysmy ostatnie, robiłysmy testy, chodziłysmy na potwierdzenie ciązy, a teraz prawie konczymy I trymestr. Szok
 
Witajcie
Śpieszę poinformować Was moje drogie,że u mnie i fasolinki wszystko wporządku. Nie odzywałam się tyle czasu bo mój maluch uszkodził nam komputer i 2 tygodnie w naprawie był. Tyle czasu bez neta to jak bez telefonu :szok:
Jutro mam pierwszą wizytę u położnej. Ale pewnie i tak nic ciekawego się nie dowiem tylko będzie spisywać wszystko i jakieś podstawowe badania :-(

Z góry przepraszam,ale jak patrzę na ilość jaką natworzyłyście to chyba nie dam rady Was nadrobić. Mam nadzieje,że u Was i Waszych fasolinek wszystko wporządku. ;-)
Od jutra jestem z Wami regularnie.
 
Angelie - super że wszystko dobrze :) to teraz dalej do przodu! :)
Franky - wybacz ja o 15 kończę pracę i nie doczytałam Twojego postu.. ja kończyłam bud wodne i morskie ale pracuje w konstr. budowlanych odkąd skończyłam studia więc w z sadzie w tej dziedzinie już idę :/ ale powiem Ci że lipa jest na rynku bynajmniej u nas. Zobaczymy co to będzie za rok jak po macierzyńskim trzeba będzie wracać do pracy ... :/
MamiDo - tak szczerze i bez ogródek ide na to usg prenatalne głównie z tego powodu że jest 4D a nie miałam przyjemności w poprzedniej ciąży z takiego korzystać :) jest bardzo dokładne (!) i lekarz czasami może dojrzeć płeć już w 14tc :zawstydzona/y: no i masz mnie. Tak samo jak ty wychodzę z założenia że moje dzidzi jest zdrowe a biorąc pod uwagę że synek urodził się zdrowy aż tu nagle w pierwszej dobie zaczęły być problemy to tak samo uważam że dopóty dopóki nie dostane dziecka na ręce nie wiem nic...
 
dziewczyny nie mam głowy do niczego.. sorki ze sie nie nie odzywam, ale takie urwanie głowy z robotnikami, kafelkami i praca ( gdzie wszystko wszyscy zwalaja na niewiadomo kogo ), jutro mam dwie imprezy (ponad 50 osob); urodziny cioci i przeklety dzien chlopaka, a dzisiaj to jestem przestraszona nie na zarty .. :((
dwa dni temu byłam u mojego siostrzenca, który miał podobno jelitowke, a dzisiaj miał zrobione badania i na 80% ma salomonelle..!!!!!
tak sie boje..!
a jutro nie mam jak zrobic badań, bo mam zajecia na uczelni od 8 do 14, a potem biegiem do pracy..
czy wiecie czy to moze zagrażać mojemu malenstwu, jesli ha to od niego zlapalam?????
 
reklama
Do góry