reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Kochane i teraz i kiedys w szpitalach byla masakra. Jak moja mama rodzila to tez sie niezle nastresowala. Polozyli ja na porodowce i miala czekac na bole. Bole nie przychodzily. W koncu ciaza przenoszona ponad tydzien, pielegniarka mierzy tetno plodu i nic i nic i nic. Zostawila moja mame, ktora juz cholery ze strachu dostawala, obeszla reszte sal i dopiero wrocila mierzyc ponownie i dalej nic. W koncu mama narobila krzyku na caly oddzial, ze jej bardzo na dziecku zalezy. Przyszedl lekarz, spokojnie sie spytal czy rzeczywiscie jej tak bardzo zalezy i powiedzial, ze jak tak bardzo to ok, to wolny bloczek jest i cesarke dzis zrobia, bo wod plodowych nie ma i tetno dziecka zanika i moga byc uszkodzenia ukladu nerwowego. Tak sie sklada, ze urodzilam sie zdrowa, ale mama wspomina ten czas jako koszmar a nie jak szczesliwe czekanie na narodziny dziecka;/
 
reklama
martolinko taki jaki mam od niespełna roku mianowicie czerń, tylko że po wakacjach zrobił się taki wypowiały i te gigantyczne 4,5 cm odrosty sprawiały wrażenie jak bym w wieku 26 lat była doszczętnie siwa :baffled:
augustynko przeczytałam początek i nie miałam sił na więcej. Rodzice przechodzą dramat życiowy, dzielna matka ma jeszcze o tym siłę pisać. Podziwiać, niejedna by się kompletnie rozsypała a znam i takie które popełniły samobójstwo z bezsilności...
justynaj ja również czekałam ale na 12 tydzień. Aaaale się wlekło, choć z drugiej strony gdy dobiłam i spojrzę teraz wstecz to w zasadzie nawet szybko zleciało ;-)
 
Ostatnia edycja:
Paulusia-doczytałam, ale z trudem-dobiło mnie kompletnie-siedzę i wyję teraz, to straszne ile muszą wycierpieć niektóre dzieci i naprawdę nie wiem skąd mamy tak bardzo chorych dzieciaczków znajdują w sobie tyle siły-to musi być chyba jakiś nadprzyrodzony dar, no, bo jak inaczej to sobie wytłumaczyć. To musi być jakiś pancerz, który uruchamia się, kiedy matka zdaje sobie sprawę jak bardzo jest potrzebna swojemu dziecku.
 
Dziewczyny chciałam Was prosić o pomoc. W związku z tym, ze zanim zaszłam w ciąże rozpoczełam otwieranie sklepu internetowego z artykułami dla dzieci i niemowląt, ale przed wakacjami juz musiałam zaprzestac, bo nie maiłam dostępu do internetu. I tu moja prośba. Jako doświadczone Mamy moze mi podpowiecie jakie marki, firmy lubicie i w które warto sie bardziej angażowac. Z góry dziękuję za pomoc.

P.S. Panie moderatorki mam nadzieję, ze nie mają nic przeciwko, ze poruszyłam taki temat na wątku głównym.
 
augustynka fajny pomysł, mam nadzieję że wypali:tak::-) ja niestety Ci nie bardzo pomogę bo ja nie zwracam uwagi na firmę tylko jak coś mi wpadnie w oko to kupuję.
MamiDo ja jak leżałam z Nikola w szpitalu to widziałam wiele bardzo chorych dzieci i równie dużo dzielnych mam i patrząc na nie to bardzo je podziwiam ale jakby one się załamały i poddały to co z tymi dziećmi??. Musiałyby tak na dobrą sprawę zostawić te małe biedactwa na pastwę losu, wtedy kiedy one najbardziej potrzebują miłości i wsparcia mamy. A tak poza tym uważam że świat jest nie sprawiedliwy bo chorują dzieci które powinny cieszyć się dzieciństwem i życiem a nie walczyć o życie:-(
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki:)
ja jestem chetna na spotkanie, zapraszam do mnie:) niestety ja nie dam rady dojechac ani do gdyni, anoi do sopotu.
justynaj skontaktuj sie z lekarzem, napewno sie uspokoisz.
dzisiaj młodego ostawiamy na weekend do tesciowej, ale bedzie pusto, ale przynajmniej troche odeśpimy:)
 
martolinka chętnie sie spotkam, ale ja mam prace codziennie do 18 :( wiec musze wcześniej sobie wcisnąć w grafik ;)

syneczki super ze nie straszysz odrostami :p ja juz kd 2 tygodni ciesze sie nowym kolorem, ale od lat używam szamponu na 28 myć, bez amoniaku, na pewno nie zaszkodzi malenstwu i naprawde mi sie trzyma. jestem c niej super zadowolona i mamusie - nie trzeba czekac 3 tygodni lub do 13 tygodnia..! :)

vilmaq straszne przeżycia! ale mamy musza byc SILNE za siebie i malenstwa bo ono samo nie zawalczy, a załamana mama to załamane malenstwo.

paulusia - a kiedy najlepiej jest zrobic takie badania ?? czy w 13 tygodniu czy pozniej? dziewczyny/ jakies propozycje??

augustynka- najlepiej dobrej jakości i tanie, choc roznorodnie. a raczej ciuszki czy kosmetyki?

jeeeny, ja juz od 8 mam cwiczenia, jeszcze pol godziny, a tu jest duszno i w ogóle mam ochote stad wybiec, brr
ale w perspektywie praca to juz w ogóle .. ;)
 
Witam :)
Jestem po usg. Dobre wieści w wątku wizytowym :)

Ziewaczka, aż mnie krew zalewa jak czytam o dawnym traktowaniu kobiet w ciązy... teraz jest nienajlepiej, ale za czasów naszych mam to byl jakis koszmar... :(

Augustynka, ale jakie artykuly sprzedajesz? a sprowadzasz z zagranicy? tak ogolnie o markach to ciezko napisac.. :/

Wybaczcie, ale ja w ciąży nie czytam o chorych maluszkach... :/
 
reklama
Paulusia- masz rację, to jest zupełnie inny rodzaj bólu, kiedy choruje dorosły, niż ten kiedy choruje dziecko.

Muszę znaleźć zajęcie dla moich rąk, bo wokół bałagan, a ja dzisiaj bez mocy:zawstydzona/y:
 
Do góry