reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

MamiDo, Zeberka haha ja mieszkam w Tychach, ślub brałam w Kobiórze a wesele było w Pszczynie :-D także też wszystko obok siebie. Mój zagraniczniak ukochał sobie Pszczynę i park i żubry i wszystko co tam było dlatego deszcz nie deszcz sesja ślubna była w parku :-)
Fajnie że jest ktoś po sąsiedzku
 
reklama
Franky ciesze się, ze słyszałaś bicie serduszka swojego małego szkraba :) Ja swój detektor oddałam i chyb a nie bede zamawiała. A praca sie nie przejmuj. Jak nie ta to lepsza!!! :)

Martolinka GRATULUJE PANI MAGISTER!!! Ale mamy mądre kobiety na wątku :)

Syneczki, Vilmaq, MamiDo mnie skierował na badania przezierności karkowej (badania prenatalne). Mój gin ma słabe USG (nawet nie posiada dopochwowego) i dlatego skierował mnie gdzie indziej na dokładne badanie USG. Mam 22 lata, chorób genetycznych w rodzinie brak także myślę i nie biorę innej opcji pod uwage tylko to ,ze bedzie dobrze! U Was też także gratuluje dystansu i trzeźwości umysłu. Nie ujmując absolutnie osobom, które decydują się na to badanie - tak jak ja.

mstrzałka nie martw sie. To juz 13 tydzień dzidzia jest silna i zdrowa. Trzymamy kciuki. Wyjezdzaj na weekend, nie mysl o wynikach i inf po weekendzie jak sytuacja.

darucha ciesze sie szczesciem Twoim i Twojego meza na wieść o synku i być może o córeczce :p:) I zycze lepszego samopoczucia dla Ciebie. justynaj i Lelek.


Dziewczyny czy to możliwe, ze dopiero teraz zaczynam odczuwac dolegliwości ciązowe? Kurde.... Wczoraj byłam w karczmie z kolezankami i w połowie mojego placuszka po wegiersku musiałam słychac muszli :( A taki był dobry, a mi tak źle. Wczesniej tak nie miałam. I dzisiaj rano ok, a gdzies od 14 znowu mam mdłości. Masakra. Ale jeszcze zyje. W ogole mysle cały czas o zupie kalafiorowej, ale jak tu ją zrobic tzn jak ja zjem jak mi tak źle? Zeszłam do sklepu kupiłam włoszczyzne już i na tym stoji sytacja.sie zatrzymało.
 
Justynaj- to może skontaktuj się ze swoim ginem, tak dla świętego spokoju, no i odpoczywaj przede wszystkim:tak:
Madziarra-ja właśnie do Ciebie pisałam parę stron wcześniej, że jesteśmy prawie sąsiadkami- stąd było pytanie Zeberki:-D
Martolinka-stresu to Ci chyba faktycznie nie brakowało, ale teraz to już odpoczywajcie z dzidzią ok?

Dziewczyny- ja już dzisiaj trochę lepiej się czuję, ale łeb mnie dalej pobolewa-dla mnie masakra, bo jak normalnie mnie boli głowa, to wytrzymuję 5 minut i lecę po ibuprom, a teraz pozostaje mi przespanie bólu...może jutro będzie lepiej.

Augustynka- ja w żadnym wypadku nie chciałam urazić żadnej z dziewczyn, które decydują się na te badania, na mnie po prostu określanie prawdopodobieństwa czegokolwiek działa fatalnie- no wiesz,musi być jasne albo coś jest albo tego nie ma inaczej zaczynam zbyt głęboko analizować sytuację i panikuję...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Mnie coś głowa łupie i generalnie chyba lekkie przeziębienie bierze, ale póki co się nie daje :-) Wczoraj bylismy na usg genetycznym i wszystko ok także jestem spokojna. Dla mnie takie badanie jest dużą frajdą- super sprzęt, spojrzenie kogoś innego na dzidzie, kilka nowych rad, jakieś ciekawostki, dokładne wymiary i prawie pewność ,że wszystko jest ok. Na nastepne usg też się wnikliwe usg w 22tc też się wybieramy chociaż wiadomo, że powinno być ok, ale wolę usłyszeć ,że serducho ok, wszystkie przepływy w mózgu itp.

Mamido- rozumiem Cię, też mnie ta głowa męczy strasznie. Faktycznie musisz chyba to wnikliwie analizować, na mnie prawdopodobieństwo 1 : 5 000 działa :-D oczywiście piszę to z sympatią ;-)
Martolinka- gratulacje !
 
MamiDo sorka musiałam przeoczyć... ale już się we trójkę jakoś odnalazłyśmy :-)
Tak szczerze mówiąc to nie umiem się nigdy połapać na której stronie skończyłam czytanie 'pogaduch'. Wystarczy kilka godzin a stron przybywa i ja tak szukam raczej na czuja gdzie skończyłam.
Ale to dobrze! znaczy że wciąż jest wiele do obgadania :tak:
 
a ja właśnie na kolację zjadłam sobie bigosik, który ukradłam teściowej :-D i augustynka narobiła i smaka na zupę kalafiorową :dry: dzisiaj chyba miałam swoją pierwszą zachciankę. Byłam w sklepie i nie wiem sąd nagle poczułam marcepan i zaraz poleciałam po batonika marcepanowego :zawstydzona/y: a teraz ta kalafiorowa...

 
MamiDo sorka musiałam przeoczyć... ale już się we trójkę jakoś odnalazłyśmy :-)
Tak szczerze mówiąc to nie umiem się nigdy połapać na której stronie skończyłam czytanie 'pogaduch'. Wystarczy kilka godzin a stron przybywa i ja tak szukam raczej na czuja gdzie skończyłam.
Ale to dobrze! znaczy że wciąż jest wiele do obgadania :tak:
Madziarra-Nie przejmuj się, ja też chwilami nie nadążam (a czasami przeciwnie-np.gratuluję którejś dziewczynie dwa razy:rofl2:)
 
a ja właśnie na kolację zjadłam sobie bigosik, który ukradłam teściowej :-D i augustynka narobiła i smaka na zupę kalafiorową :dry: dzisiaj chyba miałam swoją pierwszą zachciankę. Byłam w sklepie i nie wiem sąd nagle poczułam marcepan i zaraz poleciałam po batonika marcepanowego :zawstydzona/y: a teraz ta kalafiorowa...


haha przepraszam Tworek_IA :) Własnie ją szykuję! ahhh nie mogę sie doczekać. Jak pomyslę, ze ja doprawię smietanką... Kalafiorek, ziemniaczek, markreweczka i natka hmmm MNIAM.
 
reklama
Do góry