reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
jejku jak ja bym chciała detektor ale mój S jak mu powiedziałam że chcę zamówic to stwierdził że jestem panikara i mogę kupć ale dopiero za ok miesiąc żebym na bank słyszała już serduszko bo jak nie daj boże nie zadziała to ja zawału dostanę:angry::angry::angry::angry::angry::angry: i nie wiem co robić,póki co wiercę mu dziurę w brzuchu a jak się nie zgodzi to chyba z tajniaka sobie zamówię bo to przecież nie duży koszt na allegro to niewiele ponad 100zł
 
gratuluję Dziewczyny słyszenia serduszka

Syneczka ja za 2 miesiące skończę 26 lat, ale lekarz powiedział mi, że teraz to jest normalne badanie, niezależne od wieku kobiety. Kazał mi pójść, więc poszłam. Fakt, że wydalam 200zł, ale po tym jak widziałam dzidzię, to nie żałuję tych pieniędzy.

A pochwalę Wam się: rośnie mi już brzuszek!!! :-D wielki nie jest, ale już początki są :-D

a mąż się teraz ze mnie uśmiał. od dwóch dni, jak oglądałam filmy na komputerze u siebie, to jakoś tak ciemno było. Myślałam, że jakieś ciemne nagrania są. Teraz K usiadł do mojego kompa i okazało się, że mam całkowicie matrycę przyciemnioną. Raz dwa mnie olśniło. dziwna sprawa w ogóle, bo ja jej nie przyciemniałam.

 
Maniaa- jestem w 13tygodniu
Syneczki2- no niestety decyzja nie była moja o zrobieniu tego testu. Od początku mam problemy z ta ciążą, najpierw lekarz stwierdził, że jest chyba pozamaciczna bo macica się mało spulchniła, później okazało się, że mam ogromna niedoczynność tarczycy i lekarz endokrynolog do którego cudem szybko trafiłam mówi, że nie wie czy wierze w Boga ale coś nad nami czuwało bo dzięki szybkiemu leczeniu nie powinno być problemów u dziecka ( niedorozwoj umysłowy może wystąpić przy nieleczonej tarczycy) a objawy tarczycy pomyliłam z przesileniem wiosennym i brakiem snu :/. Teraz na usg przezierność karku wyszła 2,1mm i lekarz właściwie za nas podjął tą decyzje i zrobiliśmy to badanie chociaż również nie byliśmy przygotowani na wydanie 200zł. Z racji tego, że dziecko może mieć jakieś choroby czekam na te wyniki jak na zbawienie. Najgorsze, że siedząc w domu człowiek myśli co zrobi w przypadku kiedy wyjdzie, ze jest prawdopodobieństwo jakiejś wady rozwojowej… Ja mam 28 (za chwilke 29 lat zdrowe dziecko więc też trzymam się opcji, że będzie dobrze). Najlepsze, ze mąż kupił szampana jak sie dowiedział, że będzie tatusiem i nie ma okazji go wypić bo ciągle się martwimy i ciągle jest coś nie tak :(

Franky- też słyszałaś galopjące konie? Ja musze kupić oliwke bo żel zasycha i jest niewygodny połacze przyjemne z pożytecznym :) słuchanie i nawilżanie
 
detektor kupowałam na allegro za ok 110 zł z przesyłką
moim zdaniem warto, szczególnie gdy ma się schizy i plamienia gratis
zawsze to jakoś zmniejsza stres
zaraz zmykam na pomiary więc znowu nie popiszę
wieczorami ledwo wytrzymuje do 21:30
ran wstaje po 5 i praktycznie cały dzień albo przed kompem albo w terenie
przepraszam ze mało piszę, ale moja praca wymaga duzej koncentracji i nie zawsze mogę sobie pozwolic na czytanie i odpisywanie
szef dalej chce mnie wysłac na L4 i robi wszystko bym jak najszybciej na nie posżła, zarzucając mnie "męczącą" pracą
nie wiem jak długo wytrzymam bo lubię swoją pracę (ale po macierzyńskim szef da mi wypowiedzenie) i jakoś tracę powoli serce do angażowania się tam gdzie mnie nie chcą

no nic, musze podumać, przeanalizowac wszystkie plusy i minusy i podjąć jakąś decyzję
jutro mam doplerowskie badanie żył i jeśli jest tak żle jak mnie straszą to pewnie L4 mnie nie ominie

dopisane:
mstrzałka
słyszałam jak przyjdzie mama to posłucham raz jeszcze
ja posmarowałam żelem a potem oliwką, przynajmniej dbam o swoją skórę:-)
 
franky?? A skąd ta pewność że da Ci wypowiedzenie i jak to? Pracujesz w biurze projektowym prawda? czy jesteś bezpośrednio na budowie? I w ogóle nie kumam skąd ta pewność o wypowiedzeniu?! :szok:
 
vilmaq szef chciał mi wręczyć wypowiedzenie we wrzesniu, ale okazało się że jestem w ciąży
firma ma problemy finansowe a ja pracuję najkrócej bo od stycznia 2007
z powodów finansowych szef chce mnie wysłać na L4 bo wtedy płaci za mnie zus (nie liczac pierwszego miesiąca)
a wypowiedzenie po powrocie z macierzyńskiego będzie juz tylko formalnością - owszem sa sposoby by popracowac przynajmniej rok zgodnie z kodeksem pracy, ale nie wiem czy tak zrobię
w kazdym razie i tak będę szukała nowej pracy (po macierzyńskim rzecz jasna)tak to wyglada
tak pracuję w biurze projektowym a czasmi jestem na jakiejś budowie gdzie mamy nadzór autorski lub na inwentaryzacji
 
Ostatnia edycja:
uhm uhm widzę że nie tylko u nas źle się dzieje :/ też nam ostatnio nowe zlecenia nie wpadają i boję się że też nie będę miała do czego wracać :/ jednak kryzys w budownictwie jest nie da się ukryć. A jaką masz specjalizację?
 
reklama
Do góry