reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Cześć dziewczyny :)

Dziś kurier przyniósł detektor tętna :) nie mogłam się go doczekać :D popróbowałam trochę i wydawało mi się, że słyszałam przez chwile serduszko maluszka ( napisane było, że słyszy się odgłos galopujących koni bo serduszko dziecka bije dużo szybciej niż dorosłego) ale nie jestem pewna. Później spróbuje jeszcze raz i może uda mi się znów to usłyszeć :).

Wczoraj prosiłam męża żeby sprawdził mi czy są wyniki testu PAPP-A :( musimy czekać do 3 tyg ale może już by były a on nawet nie podjechał! Powiedział, że przed weekendowym wyjazdem do Wrocławia nie ma co odbierać wyników i zrobi sie to " na spokojnie" w poniedziałek. Ehh a ja już nie daje rady z tymi domysłami jak wyszły i z wyjazdu sie nie ciesze bo myślę tylko o wynikach
 
reklama
witajcie:-) dziękuję Wszystkim za gratulacje z okazji poznania płci jednego bąbla:-) nawet nie zdawałam sobie sprawy, że posiadanie syna było tak ważne dla mojego męża, od kiedy się dowiedział chodzi cały w skowronkach:-)
magda 85- ja też nie miałam ciśnienia, żeby poznać płeć, nawet nie wiedziałam , że można ją określić tak szybko, lekarka nie pytała się mnie czy chciałabym wiedzieć, najzwyczajniej w świecie wystrzeliła, że jedno dzieciątko będzie synkiem:-)

martolinka- gratuluję PAni MaGisteR:-) i oby tytuł oprócz satysfakcji, dawał również materialne korzyści:-)

Lelek - ja Ci przewspółczuję, bo mam podobne problemy:-( mój dzień składa się z mdłości i wymiotów, a na wieczór ból głowy i deprecha, że kolejnego dnia będzie tak samo. poza nielicznymi chwilami radości, stanowię obraz nędzy i rozpaczy. musi to wyglądać naprawdę nieciekawie bo mój mąż ostatnio stwierdził, że absolutnie nic nie muszę robić w domu, i od niedawna wstaje rano, szykuje mi małe śniadanko i mówi, że mam odpoczywać do jego powrotu. początkowo nie był tak wyrozumiały,chyba myślał, że trochę przesadzam. jednak podkrążone oczy, bladość, gorsze wyniki badań i nieustanne odgłosy wymiotowania dochodzące z toalety mówią same za siebie. dziś np nie zdążyłam dobiec do toalety i miałam do mycia podłogę, koc do prania i psa do kąpania, bo jak się zerwałam do biegu to on za mną i tak mi się zaplątał pod nogami,że też mu się oberwało:-( stąd też jestem tak wcześnie na forum, bo od rana niespodzianki:-( trzymam kciuki za Twoje, moje i innych forumowiczek lepsze samopoczucie!!!
 
mstrzalka ja też zamówiłam detektor i pewnie jutro dotrze już nie mogę się doczekać :) mam nadzieję że udam mi się od razu usłyszeć serduszko dzidzi:) w którym jesteś tygodniu?
a co do wyników to rozumiem że chcesz je znać jak najszybciej bo najgorsza jest niepewność i czekanie.
Lelek,darucha -dziewczyny współczuję tych mdłości ja je miałam je przez 2 tygodnie na samym początku ciąży i przeszło mi wszystko tylko czasem mi mdli ale już rzadko, bądźcie dobrej myśli niedługo przejdą i będziecie miały dużoooo energii :)
 
hej laseczki:)
co do pryszczy, to ja mam na czole, ale to chyba nie tyle pryszcze tylko drobne zaskórniaki, ale i tak mnie to wkurza..
ja na obiad mam zupę ogórkowa i zrazy:) które wyjęłam niedawno z zamrazarki, uwielbiam mieć zamrozone obiady:)
martolinka jeszcze raz gratuluje mgr:)
mi apetyt powoli rosnie, ale waga rano nadal w granicach 58 więc jestem szczęsliwa:)
miłego dnia dziewczeta:)
 
mstrzałka jeżeli mogę zapytać, co skłoniło Cię do zrobienia tego testu?

Jak tak czytam to dochodzę do wniosku że znaczna większość z Was wszystkich poddaje się badaniom prenatalnym czy jak to się tam zwie. Ja rozumiem chcecie być spokojne i pewne ze maluch zdrowy, ja tą pewność i spokój uzyskam dopiero po narodzinach (choć nie dopuszczam w tej chwili innej myśli niż to że jest absolutnie zdrowy). Z jednej strony Wam zazdroszczę i sama bym chciała wiedzieć ale z drugiej każda kwota dodatkowa w wysokości 200 zł jest dla mnie w tej chwili niemożliwa no i nie chcę płakać i stresować się przez całą ciążę jeżeli wyszło by coś nie po mojej myśli. A przecież takie badania i tak nic nie zmienią. A więc podziwiam Was za decyzje ich wykonania i zazdroszczę wiedzy że wszystko jest super.
Ja jednak pozostanę przy przeświadczeniu ze mam 26 lat a wiec wiekowa nie jestem, dwóch zdrowiutkich synów, żadnych obciążeń genetycznych w rodzinie męża ani też swojej, no nie może być inaczej jak fakt tego iż bobas jest zdrowy.
 
zdrowy tok myślenia syneczki!!!! :) ale ja np nie ukrywam że ciekawa jestem... gdzieś tam mnie ciągnie żeby wiedzieć :p to jak z prezentem na święta jak się było dzieckiem, niby fajnie jest się zaskoczyć, ale jednak zawsze grzebałam po szafkach mamy w przekonaniu że gdzieś znajdę i się dowiem szybciej :p
 
Czesc dziewczyny! dzis zostalam w domu.wczoraj wygladalam w pracy jak cien i dziwie sie, ze sami mnie nie zwolnili do domu. krecilo mi sie w glowie zbieralo na wymioty, fatalny dzien. dzis rano nie bylo lepiej i sobie spie.wlasnie sie obudzilam.widac,ze odpoczynek byl potrzebny, najchetniej znow bym spala:zawstydzona/y:
Martolinka - gratulacje!:-):-):-) a to madra mamusia
Tworek - fajnie, ze widzialas dzidziusia, ja to bym siedziala pod tym aparatem codziennie:-)

Mstrzalka- powodzonka z "detektywem" tetna:-)
Magda85- uwielbiam czytac, ze smakuja wam normalne obiady,bo brzmi to dla mnie optymistycznie na przyszlosc:-) Dziekuje, mysle, ze bedzie to dobry luzacki dzien tylko dla mnie dzidzi i wiecej czasu dla Was.uwielbiam byc czasem sama w domu:-)
Darucha,Lelek ja mysle, ze wy jestescie juz na koncu tej meczarni, to przede mna jeszcze pare tygodni. w poprzedniej ciazy to tak naprawde dobrze poczulam sie w 14 tygodniu z lepszymi i gorszymi dniami
 
reklama
przyszedł mój detektor
matko chyba z 10 minut szukałam mojego kamyczka i to tam gdzie czuję jego ruchy
i znalazłam
dokładni po lewej stronie:tak:
ale jestem szczęśliwa
za godzinę przyjdzie moja mama to posłucham znowu
:tak::tak::tak:

fajna rzecz - pomija fakt że przez moment byłam załamana że nic nie słysze, ale udało się
serduszko dziecka bije jakieś 2 razy szybciej niz moje
 
Do góry