reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Martolinka-każdego dnia coś się dzieje!!! A to któraś brzuchatka poczuła ruchy, a to inna była na usg i widziała fikającego bąbla- no po prostu musisz nadrobić nieobecność-nie ma lekko!!!:-D
 
reklama
Martolinka Gratuluję pani magister.To na pewno zasłużona ocena:tak:Jeszcze raz gratuluję.

Tworek super, że z dzidzią wszystko ok.Widzę, że emocje maksymalnie i wcale Ci się nie dziwię;-)

Lelek Jeszcze trochę kochana. Wytrzymasz, bo czego się nie robi dla widoku pieknego, zdrowitkiego noworodka.;-)


Objadłam się bigosem, że aż wstyd normalnie,a teraz się lenię.:happy:
 
Robicie smaka laseczki;-) zarządzam zakaz pisania o jedzeniu bo ja od samego czytania tyję i przez was mi ślinka wiecznie cieknie;-)
Martolinka no nareszcie jesteś:-) gratuluję Pani Magister:-) a co do wolnego to bardzo mi przykro ale trzeba jeszcze forum nadrobić;-)
Tworek super że z dzidzią wszystko ok, cieszę się razem z Tobą:-) tylko proszę pisać w odpowiednich wątkach bo będę krzyczeć;-)
Lelek no rzeczywiście strasznie długo się meczysz bidulko,na pewno lada chwila będzie lepiej. Trzymaj się
Idę kąpać młodą i później do was zajrzę
 
martolinka gratulacje:-) stokrotta bigos? ja też dziś miałam:-D cieszę się że już ci lepiej! robaczku ja ruchy czuję jak leżę na wznak i dotykam podbrzusza na środku-nie martw się w domu się jeszcze ułoży:tak: witam nową kwietniówkę:tak: zmykam spać bo już padam...dobranoc
 
Kochane kwietniówki :) witajcie z rana ;)
martolinka - no to teraz tylko się byczyć i ciążą cieszyć... Gratulacje!!!!!
Tworek - to jest przeżycie co nie ?! :) miłość od pierwszego wejrzenia do tej małej istotki co by się na rączce zmieściła :) SUPER cieszę sie razem z Tobą!!!! :)
A u mnie słuchajcie szok - ale od dwóch/trzech dni zauważalny przypływ energii (wkońcu) mdłości ustępują, dziura w żołądku chyba się zatkała bo zaczynam czuć sytość :szok: zostały mi tylko wieczorne mdłości jak już w łóżku leże, ale to ogromny postęp że w ciągu dnia mogę funkcjonować jej :)
A jak wasze samopoczucie? też zaczynacie widzieć już poprawę?
 
Hej kobitki mam pytanko któraś z was pisała o problemach z cera i miała iść do dermatologa, i co po tej wizycie można coś używać na syfki??? bo nie wiem czy wizyta u dermatologa ma jakiś sens, czy nie usłysze proszę przeczekać po ciąży przejdzie, załamana jestem strasznie i unikam lusterka jak ognia:-:)-(
vilmaq super że już Ci lepiej:-) ja już mam poprawę od jakiegoś czasu ale nic nie pisałam żeby nie zapeszyć
 
reklama
Do góry