reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Bunny ja skarbie odkąd się dowiedziałam nie mogę dojść do siebie, jest mi strasznie przykro w szczególności że strasznie się z tobą zżyłam. Przytulam Cię mocno, trzymaj się i jak będziesz już wstanie to pisz.:-:)-:)-(
 
Bunny - bardzo Ci współczuję, mam nadzieję, że trafisz do lepszego i przede wszystkim odpowiedzialnego lekarza, który otoczy Cię odpowiednią opieką

Ja dziś mam dalszy ciąg mdłości, poza tym ciągle strasznie mi zimno. Przez ciążą miałam badana tarczycę, ale chyba będe musiała powtórzyć badania bo z tego co piszecie to może mieć związek.

Witam wszystkie nowe kwietnióweczki i mam nadzieję, ze będzie się Wam u nas podobało:)
 
Bunny strasznie mi przykro.... wiem kochana co czujesz bo sama to przechodziłam i wiem jaki to ból zwłaszcza psychiczny... fizyczny ból łatwo ukoić....
trzymaj się dzielnie i zbierz siły, jeszcze będziesz cieszyła się maleństwem
 
Bunny86
user-offline.png
-przykro mi.
 
Bunny- osobiście będzie mi Cię bardzo brakować na kwietnióweczkach, wzbudziłaś straszną sympatię, bardzo mi przykro, mam nadzieję, że to było Twoje ostatnie takie przeżycie i trafisz na odpowiedniego lekarza. Trzymaj się kochana
Afi- wypoczywaj w takim razie, dbaj o siebie i będzie ok. Dobrze ,że sytuacja jest pod kontrolą :tak:
A ja dziś mam dla odmiany jakiegoś mega doła, nie mam nawet konkretnego powodu może poza tym, że mała ma ciąg dalszy ząbkowania (mamy dopiero 3 w tym ten 3-ci wylazł dopiero dwa dni temu chyba) jest strasznie marudna, ciągle płacze, wszystko jest źle, ręce, ręce i tylko ręce i nie mogę jej niczym zając i strasznie mnie to psychicznie wykańcza w tym sensie ,że boli mnie to że się tak męczy i nic nie mogę zrobić by jej pomóc tylko jak już jest serio niefajnie to coś p/bólowego i tyle, niecierpię bezradności szczególnie jak ona tak się męczy... to sie wyżaliłam...
 
agata gdy mojemu synowi wychodził pierwszy ząb to myślałam że zwariuję! ciągle na rękach i płacz przez całą dobę a on miał już wtedy prawie 10 miesięcy więc ważył swoje! i nic nie pomagało....więc współczuję -musisz to jakoś przetrzymać! a znowu jak córce wychodziły zęby to nawet nie wiem kiedy! zero objawów a miała już czym gryść! a mnie jakoś dzisiaj brzuch boli i krzyż! spokojnej nocy brzuchatki :-*
 
Bunny o nie! nie bylo mnie tu 1 dzien a tutaj takie wiesci. Nawet nie wiesz jak mi przykro i jak mi bedzie Ciebie brakowac na forum. Lzy leca mi same. Dobrze, ze zalatwilas innego lekarza. co za babsko z tej lekarki.
Przytulam mocno kochana trzymaj sie
 
Witajcie,
Bunny kochana jestem z Tobą mocno!!! tule i do zobaczenia w naszym wątku!!
Cześć dziewczyny :) Byłam w szpitalu. Dziś mnie wypuścili. Z wtorku na środę w nocy mnie zalało... totalnie zalało... Już myślałam że to koniec :( Na szczęście sytuacja opanowana :) Mam krwiaka, ale jest nieduży i nie zagraża dzidziusiowi Dostałam przykaz leżenie, niedenerwowania się i nieuprawiania... niczego ;P Będę ostro nadrabiać bb, bo nie wiem co u was :)

Mam nadzieję, że przez ten czas wszystkie groszki i fasolki rosły zdrowo, a mamusie potrafiły skutecznie odłożyć wszelkiego rodzaju dolegliwości na dalszy plan i snuć w myślach piękną historię kwietnia 2012 :)

Bunny... bardzo mi przykro... :(

o rety!!!! dobrze , ze jest ok ale uwazaj na siebie.

U mnie plamienie wrociło... dzwoniłam do gina i mam dalej brac duphaston , dołozyc nospe i odpoczywać... jest pod telefonem wiec jestem spokojna..
czemu nie może byc normalnie...
 
reklama
Bunny ale zobacz na mnie, zobacz na mój suwaczek i u mnie tylko malusi pęcherzyk widać, dobrze, że idziesz do innego lekarza. Moja pani dr wczoraj mi mówiła, że jej pacjentka miała betę 7000 a to dużo i był tylko pusty pęcherzyk a niedługo już rodzi.
Inna historia to dziewczyna miała umówiony już termin zabiegu a okazało się, że zarodek pokazał się dopiero w 10tc.

Czy masz może możliwość wykonania B-HCG? jakbyś zrobiła i powtórzyła po 48h to ona Ci wszystko powie. Proszę nie trać jeszcze nadziei, serio idź na betę.
 
Do góry