reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Mnie też zaczęło mdlić i to o różnych porach,najgorzej rano bo jeszcze głód dochodzi i nigdy nie wiem jak przebrać Nati i dać jej jeść tak źle się czując :baffled: Dzisiaj np.zrobiłam jej kanapeczkę z serem żółtym i pokroiłam to sama jadła a wtedy ja szybciutko zrobiłam śniadanie i sama zjadłam i już było mi lepiej :-)
 
reklama
anussia tak samo czuję się z rana, zanim zejdziemy na dół to ja już na ostatnich szarpnięciach jadę. Fajnie, że Twoja mała pięknie zjada kanapeczki :tak: Mój kloc 2 lata a jedzenia nie dotknie. Tzn już teraz suchy chlebek weźmie do rączki, jakiegoś suchara czy coś, ale do niedawna jeszcze ciągnęło go od tego na wymioty grrr...
 
Hej moje kochane babole.

Ciezko mi bardzo ale musze sie z Wami pozegnac. Niestety mojego dzieciatka nie ma zamiast niego jest puste jajo. Bardzo mi ciezko na sercu prawie caly czas placze. Niestety moja lekarka nic nie zrobila z tym karze czekac az samo poleci a sama pojechala na koferencje i niby mam przyjsc do niej 19 września. W poniedzialek jestem umowiona do innego lekarza zeby cos zrobil bo jestem psychicznie wykonczona.
Mam nadzieje ze jestem ostatnia i nikogo w Was to nigdy nie spotka bo jest to bol nie samowity.
Caluje Was wszystkie w brzuszki i zycze duzo zdrowka ! Nie myslcie o tym co sie komus przytrafilo tylko cieszcie sie swoim szczesciem!
 
Cześć dziewczyny :) Byłam w szpitalu. Dziś mnie wypuścili. Z wtorku na środę w nocy mnie zalało... totalnie zalało... Już myślałam że to koniec :( Na szczęście sytuacja opanowana :) Mam krwiaka, ale jest nieduży i nie zagraża dzidziusiowi Dostałam przykaz leżenie, niedenerwowania się i nieuprawiania... niczego ;P Będę ostro nadrabiać bb, bo nie wiem co u was :)

Mam nadzieję, że przez ten czas wszystkie groszki i fasolki rosły zdrowo, a mamusie potrafiły skutecznie odłożyć wszelkiego rodzaju dolegliwości na dalszy plan i snuć w myślach piękną historię kwietnia 2012 :)

Bunny... bardzo mi przykro... :(
 
Bunny tak mi przykro, wyję razem z Tobą:-(. Kochana ale co to za cholera z tej lekarki, jak ona mogła tak przejść do porządku dziennego nad tym i kazać Ci czekać aż się sytuacja sama rozwiąże? No ja tego pojąć nie umiem. Takie babska bez skrupułów powinny najwyżej zamiatać w przychodni, a nie leczyć. Masz rację idź do innego lekarza. Trzymaj się mocno.
 
Bunny tak bardzo mi przykro ....:-(

A ja od rana miałam gości i jestem strasznie wykończona, do tego nie mogłam za dużo chrześniaczki 5 miesięcznej rozpieszczać bo brzusio pobolewa...
 
Mycha- pamiętaj MYŚLIMY POZYTYWNIE-to jest teraz najważniejsze:tak:

Afiliacja- dobrze, że wszystko udało się opanować, rozumiem, że teraz pogaduchy się ożywią?:-)
 
Ostatnia edycja:
Bunny tak strasznie mi przykro
unhappy.gif

musisz iść jak najszybciej do innego lekarza może jest jeszcze nadzieja przecież każda ciąża rozwija się inaczej, może zarodek jeszcze się pokaże...
 
bunny ryczę razem z tobą! tak bardzo mi przykro....idż do innej lekarki bo przecież muszą cię wyczyśćić! bo tego psychicznie nie wytrzymiesz!!!! jak ja miałam puste jajo to zaraz na drugi dzień mnie czyścili! przytulam cię mocno kochana :-***
 
reklama
Do góry