reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Mam dwa w sumie takie opisy
Jedno jest GA 5w6d
A drugie GA 6w2d
Wiem, że GA oznacza wiek ciąży od ostatniej miesiączki.
Ale dlaczego się różnią z jednego zdjęcia.
 
Dziekuje....

nie liczył jeszcze...bo za wczesnie...w mojej sutuacji...termin wylicza się znacznie później...żeby się nie nakręcac za bardzo...

ale ja sobie wyliczałam to wychodzi 3 maja....
więc trudno powiedzieć w którą stronę to się poprzestawia....

na razie muszę przeskoczyć pierwszy trymest...a potem zaczne sie cieszyć ciąza....

Karolcia, doskonale Cię rozumiem, po stracie nie tak łatwo się cieszyć wczesną ciążą, ja też nie mogę się doczekać końca 1 trymestru, kiedy już wszystko stanie się pewniejsze. Póki co pozostaje nam dbać o siebie, dużo odpoczywać i myśleć pozytywnie. Ściskam mocno!
 
Mam dwa w sumie takie opisy
Jedno jest GA 5w6d
A drugie GA 6w2d
Wiem, że GA oznacza wiek ciąży od ostatniej miesiączki.
Ale dlaczego się różnią z jednego zdjęcia.

spoko...masz 3 dni róznicy...może jakoś mu uciekło jak mierzył , albo pod innym kątem....nie masz powodu do stresu;)

edytka - to nas tu więcej...przykre to bardzo...choć fajnie, że teraz tu jestesmy i mamy nadzieje, że nam się uda....

murka - Ty też Aniołkowa Mama? Kurcze co to się dzieje? Dzisiaj patologią jest urodzić!!!!!
 
Ostatnia edycja:
przed chwilą miałam pierwszą przeprawe z wymiotowaniem:(
Nie zdążyłam zjeść brzoskiwini i już ją zwróciłam :(
 
murka - Ty też Aniołkowa Mama? Kurcze co to się dzieje? Dzisiaj patologią jest urodzić!!!!![/QUOTE]

Tak, chociaż to była bardzo wczesna ciąża to trochę to przeżyłam i niepewność pozostaje. Z tego co rozmawiałam z koleżankami to takie sytuacje pojawiają się coraz częściej, moja siostra, mama też poroniły. Szok! Myślę że to przez czasy w których żyjemy, stres, mało czasu na wypoczynek, wyczerpująca praca. Dlatego jak tylko dowiedziałam się o ciąży i potwierdziłam u lekarza poszłam na zwolnienie, żeby znów nie ryzykować. A co ma być to i tak będzie, na wszystko nie mamy wpływu, ale na swój "dobrostan" przynajmniej w części mamy, więc musimy dołożyć starań żeby tym razem było dobrze...
 
przed chwilą miałam pierwszą przeprawe z wymiotowaniem:(
Nie zdążyłam zjeść brzoskiwini i już ją zwróciłam :(

agses - współczuję Ci tych dolegliwości,
Ja jeszcze nie wymiotowałam, tylko same mdłości mnie męczą, ból piersi i dziwny posmak w ustach. Co chwilę muszę myć zęby a pomaga to tylko na kilkanaście minut. Też tak macie?
 
reklama
Hej mamusie i przyszłe mamusie. Właśnie odprowadziłam Zoję do przedszkola. :) Teraz was troszkę poczytam i poznam :)

A teraz mam prośbę. :)
Chciałabym wkleić suwaczek ciążowy i z wiekiem Zojki. Pomożecie ? :)
 
Do góry