reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Magdusia
gratuluję pracy!!! ps. a wiedzą o ciąży?

dziękuję :) nie wiedzą.... przecież nigdzie by mnie nie przyjęli jak bym powiedziała prawdę, taka jest smutna rzeczywistość...


aaaaaaaaaaaaaaaaaaa i fotkę mam :)

już planuje wstawienie łóżeczka do sypialni, zakup rożka i takich rzeczy :) ciekawe kiedy się dowiemy kto siedzi w naszym brzuniu :) wczesniej dowiedziłam się w 20tc
 
Ostatnia edycja:
IMG_8243.jpg proszę :)
 
dronka magda gratuluję szczęściary :-D:-D:-D
izogata tak mi przykro... teraz skup się na Achimku to zawsze pomaga a drugiej pociechy doczekasz się szybciej niż myślisz. Powodzenia!
 
Prześliczna fasolka. I po myśleć ze z tego maleństwa będzie dzidzia. Jeszcze raz gratuluje.
dzięki, mysle że ta ciąza szybciej mi zleci ze względu na to że moją uwagę pochłania córcia, także nim się obejrzymy i będziemy tulić swoje maleństwa różowiutkie :)

ja uciekam spać, strasznie senna jestem, Ala dawno spi więc pobudka będzie wczesnie, kolorowych snów mamusie a nie wiecznych koszmarów Wam życzę /:) do jutra
 
Ostatnia edycja:
dronka i magdusia gratuluję serduszek:-)Magdusia śliczna fasoleczka:):)
izogata bardzo mi przykro:(( trzymaj się kochana!!!
Ja mam jutro wizytę na 17.30 i mam mieszane uczucia z jednej strony doczekać się nie mogę a z drugiej się strasznie boje:/
 
reklama
dziewczyny, ale mialyscie pracowity dzionek tutaj..!

magda zadnej zdrowej diety nie stosuje, jem to co uważam ze powinnam ale Jan mam ochote (a dzis cały dzien na każdym kroku słuchałem od wszystkich jak to super ze metra w ciazy ale MUSISZ UWAŻAĆ ZEBY SIE NIE ROZTYC ZA BARDZO BO WIESZ ZE MASZ SKŁONNOŚCI.. grr jakbym sama chciała przytyc 30 kg..)
z wzdecia sie nawet cieszę, bo sobie wizualizuje rosnący brzuszek ;P

izogata wiem ze słowa to za mało, ale w myślach ściskam Cie mocno..!!! trzymaj sie!

magdusia alez Ci zazdroszcze! śliczna kropka ;)

justynaj witaj..! ja tez jestem tu swiezynka i mam nadzieje ze nie tylko ja jestem tak rzadko piszaca posty :( ale
na pewno sie jeszcze rozkrece !

Kinga 3mam mocno kciuki. daj znac i na nosek do góry!!!

dziewczyny - czy wy tez siusiacie co pol godziny ?????? ja juz nawet nie pije dużo a ciagle musze.. co to bedzie potem? echhh.... macie tak ? to przechodzi moze ??
 
Do góry