reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

witajcie.
Net mi tak fatalnie chodzi, że nie wiemc zy uda mi się odpisać;/
Wczorajsze intesywne porządki i spacer wieczorem nie przyniosły żadnych rezultatów;/
Dzisiaj powtórka i może jakieś przytulanki z mężusiem...:)

murka daj znać co z szyjką bo ja też pije te liscie malin, już kończe 2gie opakowanie;)
 
reklama
Dziewczyny przepraszam, ze tak w kolko o sobie i malym, ale srednio ogarniam zaleglosci :)) z czytaniem gorzej , bo ciagle w gotowosci siedze :)

co do kosmetykow - widzialam , ze takowy temat sie przewijal to smaruje malemu pupe linomagiem tym do codziennej pielegnacji, cialko kremem balneum, a do kapieli zwykly plyn nivea i jak narazie jest super . Z pepuszkiem sie nie cackalismy, duzo z golym brzuszkiem i przecieranie gotowoymi wacikami nasaczonymi i pomoglo - pepek odpadl :)
w szpitalu nie polecali oliwki ,poniewaz blokuje oddychanie skorki maluszka :) czasem jak wloski sie posklejaja to przemywamy chusteczkami nawilzonymi i od razu sa puszyste i swieze i glowka tez gladziutka :)

Maniaa moja nocka byla wyjatkowa z przerwami na karmienia spalam w sumie 8 godzin - Maksymilian byl grzeczny budzil sie co 2-3 godziny - palaszowal i spal juz pod koniec posilku. Teraz podobnie , tylko czesciej sie budzi i mniej zajada .... mam nadzieje, ze dawke dzienna zaliczymy i bedzie wszystko w normie. Sama w trakcie jego spania bylam u kosmetyczki zrobic porzadek z brwiami i na drobnych zakupach :) zostawilam nianie elektroniczna z mama - ale bylo cicho :) wiec zadowolona jestem poki co :) zobaczymy jak bedzie dzisiaj .
Maly caly czas sie aklimatyzuje , wiec wszystko moze ulec calkowitej zmianie i degradacji ;)
 
.... wczoraj wieczorem rozmowa em i ja

ja: jakby Ci ktos dal milion zl to poszedlbys za mnie rodzic ?
em: w zyciu !!! ( szczery qzwa przynajmniej ;)
ja: no a za milion euro ?
em: no za milion euro i tydzien na rybach to moze i bym sie dal namówić :D

qrde kasa rozumie ale ten tydzien na rybach WTF :-D no idiota :D

boskie! :-D:-D:-D

-----------------

Witam :)
Widzę, że nastroje różne. Jedne już czekają, inne martwią się, że się nie wyrobią ze wszystkim ;) Ja mam humor wyjątkowo dobry :tak: w sumie nie wiem dlaczego? :confused::-D

Pytanie do cesarkowych mamuś - jaką bieliznę (mam na myśli dół) najlepiej przygotować na pierwsze tygodnie, gdy blizna będzie się goiła? Macie coś sprawdzonego? Obawiam się, żeby mnie nic nie cisnęło, nie uwierało, nie zahaczało o szwy itd. ... :baffled: jeśli przesadzam i nie ma się czym martwić, to piszcie :sorry2:
 
Mania-dziś zajelam sie swiatecznymi dekoracjami i jest calkiem milo :) iglak dopiero dzis dostal donice i chyba zaraz sie za niego wezme, skurcze od sobotniej nocy w zasadzie sa caly czas ale nieregularne... jutro o 8:30 ( co za godzina..) wizyte i zobaczymy co sie okaże... chciałabym urodzić w ten świąteczny weekend..

A dziewczyny powiedzcie mi z przeciwbólowych spraw nastawiacie sie na dolargan, zzo czy moze któraś wypożycza tens??
:)
 
kliki20 dolargan jest podobno niebezpieczny ja bym nie ryzykowała z nim, ja jak już się zdecyduję na znieczulenie to tylko ZZO, tens podobno daje delikatną ulgę. Moim zdaniem kwestia rozwarcia z jakim stawiasz się w szpitalu i progu wytrzymałości na ból.
 
murka – tak, tak, telefonicznie, ale potem mi się nie będzie chciało jechać już na samo ktg ;)
poranna – hehe, ale masz przeboje z kotkiem… nasz na szczęście nie interesuje się ani wózkiem ani łóżeczkiem; a myślenie męża – ciekawe:-D
Emilia – powodzenia w prasowaniu; ja mam już na szczęście wszystko za sobą - najlepiej na siedząco i partiami żeby nie oszaleć;-)
andzik - wrzucę przepis na wątek kulinarny - szybki może nie jest ale za to prosty i z niewielkiej ilości składników:tak::tak:

Plan dzisiejszy wykonany - jeszcze muszę zrobić obiadek dla eMka i mogę się lenić :) (jakbym robiła coś innego)...
 
Yoannica no i przez Ciebie będę musiała bigos z zamrażarki wytargać, bo mi takiej ochoty narobiłaś, że masakra...

Emilia oby zły humorek poszedł sobie jak najszybciej...coś o tym wiem, bo też mi ostatnio doskwiera...

reniuszek jakie zmiany i jaka degradacja? Z Maksiem? to zwyczajnie niemożliwe...to jest Aniołek:)

kliki ja raczej zzo...dolargan odradzam z racji skutków ubocznych i działania iście narkotycznego...

A ja właśnie wróciłam z zakupów w CH i pewnie zaraz mnie izka stąd wyniesie za to, co napiszę, ale kupiłam sobie 3 śliczne bluzeczki w Orsay`u. Także humorek poprawiony! No i na zabicie nudy zakupiłam też nową książkę J.L.Wiśniewskiego "na fejsie z moim synem"...także dziś wieczorek z książką w tle:)
 
Pytanie do cesarkowych mamuś - jaką bieliznę (mam na myśli dół) najlepiej przygotować na pierwsze tygodnie, gdy blizna będzie się goiła? Macie coś sprawdzonego? Obawiam się, żeby mnie nic nie cisnęło, nie uwierało, nie zahaczało o szwy itd. ... :baffled: jeśli przesadzam i nie ma się czym martwić, to piszcie :sorry2:

Afi po cięciu miałąm te siateczkowe majteczki , ale z wyższym stanem- niemal do pępka. Do domu mama kupiła mi takie niemal babcine majtochy , które też dało się wysoko podciągnąć:-pjak już szwy ściągnięto to wróciłam do swoich przedporodowych :tak:
 
reklama
kasiu degradacji nie ma - wlasnie kangurowalismy i maly pobil rekord ! - zjadl cala butle i spi naturalnie :)


czy wy piszecie o znieczuleniach ?? - dalabym wiele zeby dostac znieczulenie - czesto bol, ktory jest nie do zniesienia wydluza porod... ;/
 
Do góry