reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
cześć dziewczynki,
ja w weekend miałam gości tzn siostra z dzieciakami i tak minął szybciutko weekend. Wczoraj miałam dziwne skurcze i strasznie się tym zmęczyłam czy przepowiadające skurcze też odchodzą od kręgosłupa? bo miałam wczoraj takie i taki uciski na brzuszek z bólem miesiączkowym. Też tak macie?
izka01 zazdroszczę pogody i nas święta zapowiadają się deszczowo:(
reniuszek super że już jesteście w domku, jak pierwsze nocki Maksiu daje troszkę odpocząć?
Emilia S te małe ubranka są rozczulające ale jak sobie myślę że to wszystko takie maciupkie to jak ja to będę zakładać malutkiej :szok: a jakiej firmy termometr kupiłaś?
porannakawa jak dziś nocka minęła? kotek dał dziś spokój z miłostkami?
Yoannica współczuję sytuacji z eM czasem warto być asertywnym, a zwłaszcza dla takich osób które wcześniej dla nas nie były zbyt uczynne.
kliki20 jak się dziś czujesz? iglak przesadzony??
kasiagaw dziś humor lepszy?? mamy termin bardzo zbliżony ja bym chciała urodzić po świętach:) jeszcze chwilkę odpocząć i mieć malutką przy sobie:)
sonisia ja już myślałam że twoje bóle to są takie skracające szyjkę a tu nic, może szyjka skraca się bezboleśnie oby!! a te bóle to są ćwiczenia macicy po prostu, a Bruno to już duży chłopak :) ja w czwartek idę na usg i się dowiem ile moja księżniczka waży a podejrzewam, że sporo;-) co mnie troszkę przeraża ale moja położna powiedziała że duże dzieci nie kombinują w kanale rodnym i szybciej wychodzą od tych małych więc mnie troszkę pocieszyła:-D
Yoannica ja pierwsze ktg będę miała dopiero za tydzień ale w mojej przychodni, mam nadzieję że coś się ruszy czego i tobie życzę:)

Miłego dzionka:)
 
Wieści od Lelek na odpowiednim wątku;-)

strajkuje i jeszcze nie rodzę. Naprawdę jest zimno ;-)mały szalał w piaskownicy a mi zimno na ławeczce było;-)
 
hej
ja od rana bardzo aktywnie - dalej energia mnie rozpiera :) porządków ciąg dalszy - dzisiaj kończyłam szorowanie łazienki - szczególnie kabiny prysznicowej - bo wczoraj już nie miałam siły...
potem wyruszyłam z pieskiem na spacer, bo pogoda dość fajna...biedna ta moja psinka od kilku dni dostaje krople, bo uszko sobie przewiała, trzepie tym małym łebkiem, ale już jest lepiej..
dzisiaj obiadu nie gotuję, bo mam wczorajszy - a reszta zostanie umieszczona w słoiczkach lub zamrażarce :) potem bedzie jak znalazł :)
maniaa - ja od niedzieli mam takie uczucie jakby mi brzuszek "ciągnął" do dołu, a skurcze to tak jak piszesz ból podobny jak na miesiączke- brzuch się mi wtedy też napina trzyma do minuty i puszcza...jakby tego było mało to napiernicza mnie dół pleców i kość ogonowa...
sonisia - o jak ładnie Bruno przybiera :)
karinka - to rzeczywiście teraz musisz być miła dla męza :) spowiedź zobowiązuje hehehe ja tak dawno nie byłam w kościele...aż wstyd
lelek - i kolejna mamusia już ma swojego maluszka!
martolinka - strajkujesz :) fajnie to zabrzmiało...mi chyba sprzatanie nie pomaga :) na rozkręcenie akcji...
miłego dzionka brzuszki i mamusie :)
 
hej dziewczyny,
dziś wizytuję, z tego co ginek mówił to będzie nasze ostatnie spotkanie w jego gabinecie, potem mam jeździć na ktg do szpitala. Ciekawa jestem czy szyjka mi się skróciła albo przynajmniej rozpulchniła, piję tą herbatę z liści malin, zgagę mam po tym niesamowitą, ale czego się nie robi dla swojego krocza;-)
martolinka - -u nas tez nie za ciekawie, wiatr straszny, oby do świąt się rozpogodziło...
maniaa - też mam taki jak na okres, czasami do tego dochodzi kłucie, ale raczej nie promieniuje od kręgosłupa...
sonisia - Bruno już jest całkiem spory, gratuluję! A ginek Ci mówił że słabsze ruchy pod koniec są normalne? Ja swoją córcię rzadziej czuję niż wcześniej, mam nadzieję że wszystko ok...Współczuję Ci awarii auta, kurcze akurat w takim momencie:baffled:, mam nadzieję że szybko się uwiną z naprawą i nie zedrą z Was:)
ziewaczka - powodzenia!
andzik84 - takie bóle to norma, macica ćwiczy do porodu, ale lepiej zawsze się upewnić, powodzenia na wizycie!
karina - no nieźle zaszaleliście z netem:-D, ale to cholerstwo tak wciąga! A co do umawiania się na ktg może telefonicznie dałabyś radę się zapisać, żeby specjalnie tylko po to nie jechać?
yoannica - może sytuacja z emkiem się zmieni jak pojawi się dziecko? trzymam kciuki, żeby rodzinka zrozumiała że miejsce męża jest przy żonie, zwłaszcza w takich chwilach...

buziaki kochane, miłego dnia!
 
Witam dziewczyny :)

Dzisiaj humor mam o niebo lepszy :))))) , noc spokojna , kotek nie swirowal , emek juz na isyysvappa czyli ojcowskim ? (w plu tez chyba jest ) 18 dni :D jestem mega happy :-):-):-) takze spokojnie moge isc rodzić nie martwiac sie czy dojedzie czy nie :)... i jeszcze dostalam spory zastrzyk finansowy , a tak sie wczoraj kijowo zapowiadal tydzien . Jedyny minus dnia to kotek wylegiwal swoje dupsko w gondoli i teraz jest doslownie usiana klakami , czyscilam juz walkiem ( klaki jeszcze zostaly ) nie wiem co jeszcze powinnam zrobic , czy sa jakies plyny odkarzające w spryskiwaczu czy czyms ? Bez worka gondola byla doslownie z godzine bo pokazywalam wozek kolezance a ta malpa nawet nie wiem kiedy wskoczyla , widac te klaki jeszcze bo gondola czarna kot biszkoptowy ... normalnie qrna super .

Murka81 to trzymam kciuki za udana wizytkę :) i za skrocenie szyjki :)

Andzik

na kulinarnym dziewczynki podawaly jak pamietam przepis na sernik ale chyba na pieczony ... qrcze nie pamietam .
iloonka o to witaj w klubie tez czyscilam dzisiaj lazienke i saune a ze dzrzwi mam szklane to wiecznie sa zacieki i plamy , to jest jedyne miejsce ktorego nie nawidze sprzatac.
Martolinka a co ja mam powiedziec od 2 dni sypie snieg , jeszcze stary sie nie rozpuscil a tu nowa porcja , tez bym z checia zastrajkowała . Pojade do szpitala i powiem zeby mnie zaszyli do czerwca :-D
Maniaa co do przepowiadających to nie wiem ale mi skurcze porodowe w 2 ciazy zaczely sie wlasnie od kregoslupa ,nerek ? Nie wiem jak Ci to opisac ale milo nie bylo . Co do kotka dziekuje juz lepiej :))))))
Karinko hahah u mnie tez em za wszystko obrywa ostanio , chyba stresy przedporodowe na nim wyladowuje .
Ziewaczka powodzenia !

.... wczoraj wieczorem rozmowa em i ja

ja: jakby Ci ktos dal milion zl to poszedlbys za mnie rodzic ?
em: w zyciu !!! ( szczery qzwa przynajmniej ;)
ja: no a za milion euro ?
em: no za milion euro i tydzien na rybach to moze i bym sie dal namówić :D

qrde kasa rozumie ale ten tydzien na rybach WTF :-D no idiota :D
 
Ostatnia edycja:
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi w sprawie kosmetyków i medykamentów dziecięcych. Już sobie spisałam listę i dziś wszystko zakupię. Dzięki Kobitki - nie wiem co bym bez Was zrobiła!:*

wiercipiętka super, że remont skończony...teraz już możesz czekać na szczęśliwe rozwiązanie:)

reniuszek super, że z Maksiem już w domku....strasznie Ci zazdroszczę...

Emilia
jak idzie prasowanie?

_agata
normalnie jak czytam o tych przenoszonych ciążach, to mam wielką nadzieję, że nas to nie będzie dotyczyło...

izka
zazdroszczę Ci tej pogody...u nas dziś wprawdzie ładnie, ale już straszą na święta deszczem i zawieruchą...wyślij trochę słoneczka nam w paczce na zajączka...

martolinka jak się udały spacerki? Ja właśnie zaraz mykam pochodzić troszku:)

karina
uwielbiam takich księży co to spowiadają każdego sto lat...tak jakbyśmy my w ciąży miały siłę klęczeć przed nimi cały dzień...no ale fajnie, że Ci się udało...ja też już rozgrzeszona, więc mogę rodzić na luzaka :p

Maniaa
ja też bym chciała po świętach...

ilooonka
biedna psinka...no ale w końcu będzie miała uszalki zdrowe:)

murka powodzenia na wizycie !

poranna
a to Ci niegrzeczny kotek...a rozmowa z eMkiem przednia...Ci to mają podejście...

Ja właśnie kończę zupkę jarzynową, zjadam i mykam na spacerek...

Miłego popołudnia:)
 
Maniaa- też czuję takie bóle. Jak chodzę to ciągnie brzuszek w dół, jak leżę to jak na @ i do tego kręgosłup boli. Ale jak widać szyjki mi to nie skróciło :)

Porannakawa- hm o płynach nie słyszałam, ale ja bym gąbką lekko przeprała gondolkę jeszcze. Jakoś nic innego mi do głowy nie przychodzi :) Moja kicia mi za to na przewijak wskakuje i do łóżeczka :wściekła/y:i nie mogę jej tego oduczyć ;( a że jest czarno-biała i ma dość długą sierść to te kłaki też wszędzie widać. Więc u mnie wałek i gąbka na porządku dziennym :)

Murka- trzymam kciuki, może u Ciebie coś się ruszy chociaż :-) Chyba też zacznę pijać tę herbatkę z liści malin :)

Maniaa, murka- tutaj jest taki problem raczej, że teściowa to rozumie i nie męczy emka. Ale jego ojciec jest zapatrzony w córeczkę a od syna tylko wymaga. Więc jak tylko teść się w Polsce pojawi to się zaczyna- wynieś, przynieś, pozamiataj... no i teść za mną nie przepada :-) Kiedyś bardzo mnie czymś rozdrażnił i powiedziałam mu kulturalnie i prosto z mostu co o nim myślę i jak traktuje swoje dzieci. (zwłaszcza, że zachowań mojej mamy się czepiał :wściekła/y:) Od tamtej pory mnie unikał i dawał aluzje, że mu się nasz związek z emkiem nie podoba. Jak zaszłam w ciąże to chyba zrozumiał, że już raczej nic nie poradzi, więc nawet miły się stara być. :-) Ale czuć miedzy nami zawsze taką nieswoją atmosferę. No ale emek nie powiem, przed ojcem czuje respekt i i tak mu niczego nie odmówi :p. Plusem jest jedynie to, że teść w Polsce jest dość rzadko ;)

A u mnie w tym paskudnym Szczecinie znowu paskudna pogoda. Zimno, mokro, nieciekawie. Emek pojechał części zawieźć do mechanika, potem śmiga na nockę więc zostaje mi dzisiaj romansowanie z kicią co najwyżej :-) Dobrze, że mama zaraz wpadnie i zaczynamy bigos gotować :-)
Także miłego popołudnia wszystkim życzę :-D:-D
 
reklama
Hej!

Dzis humor nie dopisuje wcale, obudzilam sie o 4 rano i juz nie moglam spac sie zamartwiajac i analizujac...
A na dodatek musialam w domu posprzatac bo przychodzi polozna, a teraz siedze bo kregoslup daje mi nieco popalic. Pranie schnie i w domku pieknie pachnie ale ja zupelnie dzisiaj bez entuzjazmu....

Sonisia, Maniaa termometr firmy braun wlasnie dzisiaj przyszedl. Maniaa a co ubranek to tez sie zastanawiam jak ja to na niego wloze, takie to tycie!

Kasiagaw prasowanie nie idzie wcale :( nie mam sily to raz, a dwa to jak pisalam wyzej humor do dupyyy :-(

Nie bede Wam juz smucic wracam wegetowac na kanape...
 
Do góry